Toyota Camry 2021: Technické údaje, motory, ceny

Společnost Toyota oznámila uvedení aktualizovaného sedanu Toyota Camry 2021 v Evropě. Toto je přepracovaná verze modelu 8. generace, která je v zemích starého světa v prodeji od začátku roku 2019. Automobil pro evropský trh byl modernizován v poněkud odlišném programu než jeho zámořský protějšek (nový Camry debutoval v CR loni v létě), i když původní vozy již měly určité rozdíly. Přepracovaný sedan bude v Evropě k dispozici pouze s hybridním pohonem. Prodej nových položek by měl být zahájen před koncem podzimu. Kompletní sady a ceny budou oznámeny v nejbližších dnech.

Design těla

Hlavní změny vnějšího vzhledu spadly na přední stranu. Zde byla přepracována konfigurace mřížky chladiče – výstupek ve středu zmizel a boční panely obdržely dekorativní vložky ve tvaru C. Jsou k dispozici v chromu nebo stříbře, zatímco samotná mřížka je k dispozici v černé a tmavě šedé barvě.

Pokud nezohledníte mírnou korekci grafiky lucerny, zadní část téměř nevylepšuje. Přepracovaná Toyota Camry má ale nové 17- a 18palcové ráfky, které sedanu dodávají sportovní nádech. Model má také nový lak karoserie Deep Metal Grey.

Vnitřní vybavení a zařízení

Nejdůležitější novinky v kabině se týkají multimediálního systému. Od této chvíle již displej media centra není zabudován do konzoly, ale stoupá nad ní, zatímco jsou ventilační deflektory posunuty dolů. Velikost obrazovky byla zvětšena z osmi na devět palců a po stranách byly přidány mechanické spínače pro rychlý přístup k základním funkcím. Aktualizovaný systém nabízí nejlepší výkon a také podporu technologií Apple CarPlay a Android Auto pro integraci gadgetů.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Změny designu v roce 2021 se dotkly nejen elektroniky, ale také interiéru. Například béžové a černé kožené čalounění má jiný vzor perforace. Kromě toho byly připraveny dvě nové možnosti dekorativních vložek na předním panelu, tunelových a dveřních kartách: Black Engineered Wood a Titanium Line Pattern.

Nový sedan Toyota Corolla bude vybaven nejnovější verzí komplexu Toyota Safety Sense. Vylepšila funkčnost systému automatického brzdění – vůz nyní reaguje na protijedoucí vozidla a chodce, kteří se při zatáčení doleva nebo doprava pohybují svisle. Mezi elektronické asistenty patří také adaptivní tempomat, sledování jízdního pruhu a rozpoznávání dopravních značek.

Technické údaje Toyota Camry 2021

Pokud jde o technologii, vše zůstalo stejné. Hybridní modifikace Camry, která nemá v Evropě konkurenci, je vybavena 2,5litrovým benzínovým motorem, elektromotorem a variátorem. Celkový výkon systému je 162 kW (218 koní).

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.