Cadillac Escalade ESV 2021: ceny, prezentace, technické údaje

Luxusní značka General Motors představila nový Cadillac Escalade ESV model 2021 s dlouhým rozvorem, založený na populárních SUV Chevrolet Tahoe a GMC Yukon. Předobjednávky teprve začaly a podle výrobce by dodávky měly začít letos.

Stejně jako Escalade s krátkým rozvorem je i nový ESV základem stejné platformy jako Chevy Suburban a GMC Yukon XL. Cadillac uvedl, že připravovaný model bude mnohem větší a oproti předchozí generaci přidá o 18,1% více vnitřního prostoru. Byly zveřejněny první fotografie velkého bratra Escalade a toto SUV sbírá jen pozitivní zpětnou vazbu.

Cadillac Escalade 2021 ESV je větší než mohutný Lincoln Navigator L.

Normální Escalade pro vás tedy není dost velká? Vždy existuje alternativa, větší bratr Cadillac Escalade 2021 ESV . Nový model je větší a zlý. Nejprve si ESV půjčí základy Chevy Suburban a GMC Yukon XL, díky čemuž je velmi jedinečný. Celá architektura je robustní a pojme velmi silné motory.

Na rozdíl od běžného modelu je Escalade ESV o 15 palců delší (227 palců) a má téměř identický design jako kratší verze. Cadillac říká, že připravovaný model ESV je nejlepší ve své třídě a je ještě rozsáhlejší než masivní Lincoln Navigator L.

Nejprve se podívejte dovnitř

Na rozdíl od modelu Escalade s krátkým rozvorem bude nový Cadillac ESV 2021 uvnitř prostornější. Oba modely však budou mít mnoho společných stylistických prvků. Stejně jako Escalade s krátkým rozvorem, který byl představen v únoru, má připravovaný ESV stejný 38palcový zakřivený OLED displej, který obsahuje tři prvky. Tím máme na mysli, že obsahuje 7,2palcovou dotykovou obrazovku, 14,2palcový digitální přístrojový panel a 16,9palcovou dotykovou obrazovku, která ovládá všechny hlavní funkce. Toto nastavení je k dispozici také pro standardní model.

Model ESV bude také pohodlnější a Cadillac uvedl, že ESV má za přední řadou 142 kubických stop nákladního prostoru. Pokud to porovnáme s krátkým rozvorem Escalade, je to nárůst o 18,1%.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace hnacího ústrojí Cadillac Escalade 2021 ESV

Připravovaný Cadillac Escalade ESV 2021 je SUV, které využívá stejnou mechaniku jako běžný model. Kromě toho zůstávají možnosti hnacího ústrojí stejné. Standardem tohoto modelu je výkonný motor V8 o objemu 6,2 litru. Toto SUV přesouvá sílu na zadní nebo všechna čtyři kola a využívá 10stupňovou automatickou převodovku. Obecně neexistuje žádný rozdíl mezi ESV a běžným. Obě verze nabízejí stejný výkon 420 koní a točivý moment 460 liber.

Další pohonnou jednotkou, která je zdarma, je 3,0litrový turbodiesel Inline-6, který může poskytnout výkon 277 koní a točivý moment 460 lb-ft. Toto zařízení také používá stejnou 10stupňovou automatickou převodovku. K dispozici bude spousta úprav a kupující mohou nahradit Magnetic Ride Control a adaptivní vzduchové odpružení GM.

Datum a cena vydání Cadillac Escalade 2021 ESV

Cadillac uvede nový model ESV na podzim. Pokud máte zájem, existuje dokonce i konfigurátor online nakupování. K dispozici je také virtuální showroom, kde si zákazníci mohou udělat virtuální prohlídku s 360stupňovým výhledem na SUV.

Ceny modelu Cadillac Escalade 2021 začínají na 77 490 eurech u běžného modelu s krátkým rozvorem. Pokud se však rozhodnete pro Escalade ESV, což je mnohem známější alternativa, cena se vyšplhá až na 80 490 eur.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.