Chery Tiggo 2 2022: Technická data, exteriér, ceny

Na výročním autosalonu v Pekingu byl jako debutant představen nový restyling malého automobilového crossoveru Chery Tiggo 2 2022.

Nový model cílí na řidiče různého věku. Začínající řidiči a amatéři starší generace měli na prezentaci téměř stejně pozitivní zpětnou vazbu.

Navzdory dostupné cenové relaci může model nové generace vážně konkurovat asijským a evropským protějškům s vyššími a prestižnějšími vlastnostmi.

Mimo

Vzhled kompaktního crossoveru Chery Tiggo 2 2022 jasně demonstruje harmonickou kombinaci značkové klasiky uspořádání s prvky expresivního futuristického stylu. Nová verze také demonstruje nejnovější designová a technologická řešení posledních let. Nejreprezentativnější a nejstylovější modernizovaný crossover vypadá na celoobličejových fotografiích a videích. Porozumění:

  • reliéfní boční stěny a zaoblené obrysy krátkého nárazníku;
  • ozdobné chromování spodního poloráfku a okřídlené logo značky šestihranně strukturované masky chladiče;
  • žebrovaný obrys spodního ventilačního kanálu.

V konfiguraci přední části vypadají výhodně stříbrné lišty a kulatá stropní světla DRL bočních difuzorů. Dispozice je završena diagonální sadou karoserie, která kombinuje ochranné a dekorativní funkce.

V designu bočních stěn převládají sportovní secesní detaily. Profilová projekce nové karoserie demonstruje kontrast mezi stříbrnými střešními ližinami a lesklými černými rámy oken, moderními zrcátky a podélně stupňovitými profily dynamického reliéfu karoserie.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Terénní potenciál Chery Tiggo 2 2022 naznačuje vysoká světlá výška, krátké převisy, přítomnost ochranného plastového obložení na spodním obvodu karoserie a vysoké podběhy kol. Okraj bočních stěn organicky doplňuje květinový vzor 43,2cm kol.

Zadní design kompaktu, typický pro základní crossovery, zahrnuje:

  • zorník spoileru doplněný plastovými podpěrami;
  • kompaktní formát šikmého zasklení;
  • stropní svítidla ve tvaru slzy spojená ozdobným mostem;
  • Křížové reliéfy víka zavazadlového prostoru.

Spodní segment zádi působí sportovněji a dynamičtěji. Skladem – úzký vystupující profil nárazníku, doplněný o mlhovky a masivní bodykit s ochranným stříbrným plechem. Soudě podle recenzí obdržel exteriér crossoveru pozitivní recenze od motoristů různých věkových segmentů.

Vnitřní

Pětimístný interiér s celkem kvalitním látkovým nebo koženým interiérem zaujme ergonomickým uspořádáním sedadel, pokročilou funkčností výbavy a palubní elektroniky.

  • Přední panel nabízí zajímavou designovou možnost pro digitální přístrojovou desku, možnost aktivovat možnosti příslušenství prostřednictvím dotykového displeje pro ovládání médií na konzole centrálního bloku. V pravidelném složení dvojice deflektorů a podlahová konzola s podložkami pro seřízení palubní klimatizace.
  • O rozpočtovém stavu crossoveru nepřímo svědčí minimální konfigurace tunelu s kompaktním joystickem řazení, omezená funkčnost organizátorů a jmenovitý objem jámy pro malá zavazadla umístěná pod loketní opěrkou.

Přední sedadla s bočními opěrnými prvky a standardním nastavením jsou dobře profilovaná a vcelku pohodlná. Na třímístnou pohovku ve druhé řadě se vejdou tři osoby, ale vysoký tunel může řidiči na prostředním sedadle způsobit značné nepohodlí.

Pro kompenzaci nabízí design pohovky sklopnou područku a nastavitelnou zádovou opěrku. Racionální využití kapacity 420litrového kufru neumožňují podběhy kol vyčnívající do objemu interiéru. Nevýhodu kompenzuje ztrojnásobení přihrádky v důsledku přepracování zadních sedadel.

Technická charakteristika

Vnější rozměry pouzdra v poměru 4200 x 1760 a 1570 mm odpovídají typickým dispozičním standardům. Délka rozvoru 2555 mm a světlá výška 186 mm činí jízdní vlastnosti vhodné pro tuto třídu.

Mezi konstrukční prvky crossoveru patří platforma pohonu předních kol s nápravami McPherson a torzními pružinami, základní sada bočních stabilizačních zařízení a bezpečnostní systémy. Novinka je vybavena 1,5litrovým benzínovým motorem bez alternativy o výkonu 106 koní / 135 Nm točivého momentu, spojeným s 5stupňovou manuální převodovkou nebo 7pásmovým automatem.

Testovací jízda potvrdila maximální rychlost 170 km/h a vysokooktanovou spotřebu paliva 6 litrů na sto jízd. V dostupných zdrojích informací není žádná dynamika nárůstu rychlosti.

možnosti a ceny

V aktualizované verzi pro český trh Chery Tiggo 2 2022 slibovala dvě úrovně výbavy za 222 000 Kč a 246 500 Kč. Cena crossoveru se tvořila v závislosti na počtu a funkčních vlastnostech speciálních možností.

konkurentů

Nový modelový rok 2022 Chery Tiggo 2 je rozpočtový, aby mohl konkurovat, a má vše, co potřebujete k úspěchu s podobnými produkty čínských a korejských značek automobilů, jako je KIA Seltos , Trumpchi GS3, FAW Junpai D60, Changan CS35, Datsun Cross nebo JAC S3 soutěžit.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.