Chevrolet Suburban 2021 RST: ceny, interiér, technická data

Chevrolet

Nadcházející Chevrolet Suburban představí novou úroveň výbavy. Podle Chevy se nový model bude jmenovat Chevrolet Suburban 2021 RST a bude vycházet z původního modelu. První špionážní fotografie modelu RST ukazují, že nové vysoce výkonné SUV nenosí žádnou kamufláž.

Na rozdíl od běžné verze má RST agresivnější design a nabízí řadu vylepšení. Kromě toho RST získává více temných prvků ve srovnání s jinými úrovněmi výbavy Tahoe a Suburban. Je také poháněn 6,2 litrovým motorem V8, který produkuje výkon 420 koní a točivý moment 460 lb-ft.

Jak vypadá Chevrolet Suburban 2021 RST?

Nadcházející Chevrolet Suburban 2021 jezdí na nové platformě. Díky tomu je tento model spolehlivější a lze jej snadno upravit. Jak již bylo zmíněno dříve, nový model obložení RST byl nedávno testován a tentokrát nenosí kamufláž.

Ve srovnání s původní verzí dostává Chevrolet Suburban 2021 RST tmavší přední kapotáž díky barvě, kterou Chevy nazývá Black Ice. Líbí se nám, jak výrobce přidal směs černého a chromu do nových paprsků ve tvaru V na 22palcových kolech. Stejně jako nejnovější SUV Tahoe má RST stejné nezávislé zavěšení zadních kol. Díky tomu by RST měl také umožnit plynulejší jízdu po silnici.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pověsti o chatě

O kabině vozu Chevrolet Suburban 2021 RST není k dispozici mnoho informací . Chevy je však celosvětově známá značka a můžeme očekávat luxusní kabinu s mnoha standardními funkcemi. Máme několik informací, že RST bude dostatečně pohodlný pro všechny cestující.

Sedadla jsou navíc sportovní s kontrastními barvami švů. Můžeme také očekávat logo RST ve středu oblasti opěrky hlavy, volantu a opěrky hlavy. Všechny modely nových SUV budou vybaveny novou 10palcovou obrazovkou infotainmentu a 4,2palcovou informační obrazovkou řidiče. Rovněž předpokládáme, že varianta vybavení RST nabízí více standardních bezpečnostních prvků než běžná.

Chevrolet Suburban 2021 RST Powertrain Technické údaje

Nový Chevrolet Suburban 2021 je SUV v plné velikosti, které bude využívat dvě varianty motoru. Standardní model je poháněn motorem V8 o objemu 5,3 litru, který může produkovat 355 koní (265 kilowattů). Tento model je standardně vybaven deaktivací válců a systémem stop-start. Je zapojen do nové 10stupňové automatické převodovky. Maximální tažná hmotnost u modelu s pohonem 2 kol (2WD) je 6 300 liber.

Při nákupu výkonového balíčku Premier Plus Edition nebo RST Edition však kupující obdrží výkonnější 6,2litrový motor V8 s pohonem. Tento model bude mít výkon 420 koní a točivý moment 460 lb-ft. Díky tomu, stejně jako 10stupňovou automatickou převodovkou a sportovně vyladěnému odpružení plus, je tažení zvýšeno na 8 100 liber.

Kolik bude Chevrolet Suburban 2021 RST stát?

Cena za variantu výbavy Chevrolet Suburban LT 2021 začíná na 57 000 eur. To znamená, že toto vyzvednutí s balíčkem RST je víceméně 65 000 eur. Podle posledních zpráv se tento model začne prodávat letos v létě.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.