Ford Mustang Mach-E 2021: ceny, přehled, technická data

Ford

Společnost Blue Oval právě představila nová SUV Ford Mustang Mach-E 2021 GT a GT Performance Edition. Podle Fordu budou připravované modely sportovnější a výkonnější než běžné verze.

Mach-E GT pod kapotou je vybaven hnacím ústrojím schopným produkovat výkon 480 koní a točivý moment 600 lb-ft. Zábavný fakt, GT Performance Edition má stejný výkon, ale větší točivý moment, 634 lb-ft. Ford také tvrdí, že Mustang Mach-E GT zrychlí z 0 na 60 mph za 3,8 sekundy, zatímco GT Performance Edition poběží za 3,5 sekundy.

Ford Mustang Mach-E 2021 GT a GT Performance Styling

Nové modely Ford Mustang Mach-E 2021 GT a GT Performance jsou mnohem agresivnější než běžné modely. Mustang Mach-E GT přichází s karbonizovanou šedou mřížkou, odznakem GT, červeně lakovanými brzdami Brembo a velkými černými 20palcovými koly.

S verzí Performance Edition získají kupující ještě více. Tento model zahrnuje speciální odznaky, jedinečná 20palcová kola zabalená v letních pneumatikách Pirelli a standardní magnetoreologické tlumiče. Všechny modely Mach-It těží z nízkého těžiště a předpokládaného rozložení hmotnosti 50/50.

Interiér se příliš neliší od běžného modelu

Nové vydání Ford Mustang Mach-E 2021 GT pokračuje se stejným uspořádáním jako běžné. Tento model má pět sedadel a přestože má šikmou linii střechy, má docela dobrou světlou výšku. Ford Performance je lepší volba a má mnohem pohodlnější sedadla s kovovým prošíváním a hliníkovými přístrojovými panely.

Stejně jako u základního modelu Mach-E je obecný pocit prostornosti v GT stejný. Oba modely mají známou 15,5palcovou ovládací obrazovku ve formátu na výšku, Apple CarPlay / Android Auto, 4G LTE a Wi-Fi připojení.

✓ Můžete také zkontrolovat:

bezpečnostní

Seznam standardních bezpečnostních prvků zahrnuje Ford Co-Pilot 360 2.0 s varováním před vybočením z jízdního pruhu, varování před kolizí s automatickým nouzovým brzděním, sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat a rozpoznávání rychlostních značek.

Údaje o výkonu Ford Mustang Mach-E 2021 GT a GT

Nový Mustang Mach-E 2021 GT je výkonné SUV vybavené baterií o výkonu 88,0 kWh. Tento model je také poháněn dvěma elektromotory, jedním na každé nápravě, které dodávají energii všem čtyřem kolům. Výsledkem těchto kombinací je výkon 480 koní a točivý moment 600 lb-ft. Ve srovnání s běžným modelem je zde o 134 koní více. Mustang Mach-E GT navíc dosáhne rychlosti 100 km / h za 3,8 sekundy.

Vydání Performance Edition poskytuje stejný výkon jako 480 poníků, ale nabízí větší točivý moment (634 lb-ft). Tento model je rychlejší a dosahuje rychlosti 100 km / h za 3,5 sekundy. Ford také odhaduje, že Standard GT ujede na jedno nabití 250 mil, zatímco u Performance Edition uběhne něco málo přes 235 mil.

Datum vydání a cena

Nový Ford Mustang Mach-E 2021 GT a SUV GT Performance Edition přinášejí Mach-E na vyšší úroveň sportovnosti. Oba modely vypadají agresivněji a dodávají spoustu energie.

Ford oznámil, že modely budou k dispozici do konce léta, zatímco objednávky mohou být otevřeny na jaře. Pokud jde o ceny, Ford dosud neoznámil náklady na modely Performance Edition a GT.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.