Chevy Suburban 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Chevy Suburban 2022 zasáhne obchodní zastoupení ještě letos. Počáteční špionážní fotografie jsou k dispozici, takže víme o některých změnách, ke kterým dojde. Suburban je velmi oblíbené rodinné SUV. Model v plné velikosti nabízí prostor pro devět cestujících a prvotřídní nákladový prostor. Suburban navíc nabízí jak benzínové, tak naftové motory.

K dispozici bude šest úrovní výbavy, což z něj činí perfektní model vhodný pro rodinu. Cena zdaleka není dostupná, ale toto je velmi luxusní SUV. Některé změny jsou na spadnutí, takže bez dalších okolků je vše, co víme.

Příměstské 2022 špionážní záběry

Jak jsem řekl, jsou k dispozici první špionážní fotografie Chevy Suburban 2022 . Některá vylepšení exteriéru jsou snadno rozpoznatelná. Nečekáme však žádný zásadní redesign. Místo toho dodá Chevy další facelift v polovině cyklu. Suburban je SUV na bázi nákladních vozidel s rozměry v plné velikosti. Jeho platforma je sdílena s modely, jako jsou Cadillac Escalade a GMC Yukon. Jedná se o architekturu T1XX, která je také vybavena nezávislým zadním odpružením.

✓ Můžete také zkontrolovat:

2022MY dostane lehčí materiály, ale drsná přítomnost Suburban zůstane. Chevrolet nebude poskytovat žádné rozměrové změny. Pokud jde o design, Suburban přichází s malými úpravami vpředu a zadní část dostává nově tvarovaná zadní světla. Standardem je LED osvětlení, střešní nosiče a elektrické dveře zavazadlového prostoru. Zadní výklopné dveře s volným gestem budou opět volitelné.

Aktualizace interiéru

Uvnitř se 2022 Chevy Suburban chová stejně. Změny nejsou tak razantní, ale některé aktualizace se blíží. Pro začátek dostane toto plnohodnotné SUV více standardní výbavy. Pohodlí se zlepšuje a očekáváme aktualizovaný systém infotainmentu.

Vylepšena byla grafika a Chevy bude mít také nejnovější bezpečnostní pomůcky. Jak jsem řekl, Suburban je perfektní rodinné SUV s prostorem pro devět cestujících. Nabízí prvotřídní nákladní prostor o objemu 40 kubických stop. Doufáme v další aktualizace, jakmile výrobce poskytne další podrobnosti.

Specifikace pro dieselové a benzínové motory

Pod kapotou se nic nezmění, a tak Chevy Suburban bude v roce 2022 opět nabízet dvě varianty motoru. Toto SUV je dodáváno s benzínovými i naftovými motory, což je skvělé. 5,3 litrový benzín V8 je standardní jednotka a vyvíjí 355 koní a točivý moment 383 lb-ft. Osmistupňovou automatickou převodovku by bylo možné nahradit novou desetistupňovou automatickou převodovkou.

Pokud chcete naftu, volitelný 3,0litrový motor Duramax může produkovat 277 koní a točivý moment až 460 lb-ft. Nakonec varianta Suburban RST používá větší 6,2litrový osmiválec, který produkuje 420 koní. Základní motor dodává dohromady přibližně 19 mpg, což není na tak velké a výkonné SUV špatné.

Datum zahájení Chevy Suburban 2022, cena

Zcela nový Chevy Suburban 2022 bude nyní stát kolem 52 500 eur. Je to malé zvýšení cen, ale nic dramatického. Jak jsem řekl, toto není dostupné SUV. Výbava Premier však stojí téměř 70 000 eur. Chevrolet uvede svůj model Suburban někdy ve druhé polovině roku.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis