Chevy Blazer 2023: Interiér, ceny, technická data

Chevrolet

Chevy Blazer 2023 bude uveden na trh letos v létě s novým designem exteriéru a řadou aktualizovaných technických a bezpečnostních prvků. Tato nová generace Blazeru je skutečně zcela odlišná od starých modelů K5 a S-10. Když se Blazer v roce 2019 vrátil, Chevrolet řekl, že jde o nejprogresivnější design, jaký pro crossover doposud udělali.

Moderní design blejzru je znamením doby, protože crossovery a SUV se mezi spotřebiteli stále těší velké oblibě. Chevy doufá, že udrží tempo s Blazerem 2023, který podrobně popisujeme níže.

Chevy Blazer 2023: Co je nového

Blazer dostane novou přední zástěru, přepracovanou mřížku chladiče a výrazně vylepšené vnější osvětlení! Nové jsou LED světlomety, zadní světla a denní svícení. Dostupné barvy exteriéru zahrnují modrou fontánu, šedou metalízu, měděnou bronzovou metalízu a zářivý červený odstín. Nová kola zahrnují 18-, 20- a 21palcová provedení.

Chevy Blazer 2023 bude nabízen ve stupních výbavy LT (2LT a 3LT), RS a Premier. Standardní výbava zahrnuje novou 10palcovou středovou obrazovku, k dispozici je bezdrátové nabíjení a 4G LTE Wi-Fi hotspot. Praktické, programovatelné elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru jsou buď standardní nebo dostupné v závislosti na úrovni výbavy. Pro úroveň výbavy RS je nový interiér k dispozici v modré barvě Nightshift, pokud máte chuť na něco trochu jiného.

Chevy Blazer 2023 je k dispozici s pohonem všech kol, s unikátním dvouspojkovým systémem dostupným pro sportovnější a výkonově orientované RS.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace motoru a tažného zařízení

V závislosti na úrovni výbavy jsou k dispozici dvě pohonné jednotky. 2,0-litrový turbo je standardem pro 2LT, 3LT a Premier, zatímco 3,6-litrový V6 je standardem pro RS a dostupný pro 3LT a Premier. Oba motory jsou spárovány s devítistupňovou automatickou převodovkou.

2,0 I-4

2,0-litrový motor je přeplňovaná jednotka I-4 s výkonem 228 koní a 258 lb-ft. točivého momentu. Mezi klíčové vlastnosti motoru patří dvojitý vačkový hřídel v hlavě, lité hliníkové válce, vysokotlaké přímé vstřikování paliva a automatický start-stop systém. Každá z těchto vlastností přispívá k tomu, že motor I-4 nabízí dobrou rovnováhu mezi výkonem a spotřebou paliva.

S volitelným paketem přívěsu může I-4 táhnout maximální tažnou kapacitu 3 250 liber.

3.6 V6

Větší 3,6litrový motor V6 má přirozené sání s výkonem 308 koní a 270 lb-ft. točivého momentu. Stejně jako I-4 má V6 dvojité vačkové hřídele a vysokotlaké vstřikování paliva. Motor V6 by měl poskytnout Chevy Blazer 2023 dostatek výkonu na základě čísel. Pokud hledáte trochu vyšší výkon, zvažte úrovně výbavy RS, 3LT nebo Premier.

S volitelným paketem přívěsu může V6 táhnout maximální tažnou kapacitu 4 500 liber.

Vnitřní prostor a nosnost

Uvnitř nabízí Chevy Blazer 2023 prostor pro nohy 41 palců vpředu a 39,6 palců vzadu. Přední světlá výška je 39,8 centimetru a se střešním oknem klesne na 38 centimetrů. Na zadním sedadle je prostor pro hlavu 38,6 palce bez střešního okna a 36,8 palce se střešním oknem. Maximální objem nákladu za zadními sedadly je 30,5 cm nebo 64,2 cm při sklopených sedadlech.

bezpečnostní prvky

Blazer 2023 je standardně dodáván s paketem Safety Assist od Chevy. Mezi pokročilé bezpečnostní prvky patří automatické nouzové brzdění, přední brzda pro chodce, asistent udržování v jízdním pruhu s varováním před opuštěním jízdního pruhu, indikátor vzdálenosti, varování před čelní kolizí a světlomety IntelliBeam.

Pro RS a Premier je k dispozici další balíček Driver Confidence II. Zahrnuje HD Surround Vision, zadní kameru, adaptivní tempomat, vylepšené automatické nouzové brzdění a GM Safety Alert Seat.

Adaptivní tempomat je samostatnou možností bez ohledu na úroveň výbavy.

Tovární záruka na Chevy

Vozidla Chevrolet přicházejí s tovární zárukou na tři roky, 36 000 mil na nárazníky a pět let, 60 000 mil na pohonné jednotky. V závislosti na tom, jak často své vozidlo řídíte, můžete využít prodlouženou záruku. Než se rozhodnete, prohlédněte si tento komplexní průvodce prodlouženými zárukami Chevrolet.

Cena a dostupnost

Cena zatím nebyla oznámena, ačkoli Chevy uvedl, že Blazer by se měl dostat do prodejců v létě 2023. Aktuální Blazer 2022 začíná na 34 595 EUR, pokud k tomu přidáte poplatek za destinaci ve výši 1 195 EUR.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.