Chevy Tahoe 2022: Technické údaje, cena, motory

Chevrolet

Nadcházející Chevy Tahoe do roku 2022 se na trh dostane později v roce 2021. Je to velmi populární SUV, které představí spoustu vylepšení. Tahoe je obecně menší příměstský model, ale tyto dva modely mají hodně společného. Tahoe však přichází s vylepšeným stylem a dokonce dojde i k některým změnám v kabině.

To zahrnuje nejnovější high-tech aktualizace a větší pohodlí. Podle nejnovějších zpráv dostane Tahoe nový motor. To však ještě není oficiální. Na druhou stranu můžeme potvrdit, že současné benzínové a naftové motory zůstanou. Nový model stojí více než jeho předchůdce a zde je vše, co potřebujete vědět.

Redesign Tahoe 2022

2022 Chevy Tahoe dostane nějaký vnější redesign. Údajně se toto SUV v plné velikosti mírně rozroste. Díky tomu bude nový Tahoe zhruba o půl stopy delší než dříve. Některé stylové rady jsou vypůjčené z příměstského SUV. Pickup Chevy Silverado však bude mít také obrovský vliv na design Tahoe. Chevrolet bude poskytovat nějaké vizuální občerstvení.

Tahoe nejprve dostává štíhlejší LED světlomety a vzpřímenější mřížku. Mlhová světla vypadají širší a boční profil není aktualizován. Tahoe nabízí standardní 18palcová kola a neočekáváme žádné nové barvy exteriéru. Některé zprávy uvádějí nezávislé zavěšení zadních kol, jako například konkurenti jako Nissan Armada a Ford Expedition.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Aktualizace interiéru

Uvnitř bude nový Chevy Tahoe 2022 i nadále nabízet dostatek prostoru a vysokou úroveň pohodlí. Tentokrát se výrobce soustředí na high-tech aktualizace. Přesto si zákazníci určitě užijí další prostor pro nohy. Cestující ve třetí řadě mají nyní dalších deset centimetrů prostoru pro nohy a nákladový prostor těží také z nejnovějších změn rozměrů.

Tahoe je vybaven větším head-up displejem, aktualizovaným digitálním sdružením přístrojů a upravenými větracími otvory. Toto SUV v plné velikosti je dodáváno se standardní 10palcovou dotykovou obrazovkou infotainmentu. Informační a zábavní systém je aktuální a podporuje Apple CarPlay a Android Auto. Kožené čalounění je volitelné spolu se zábavním systémem na zadních sedadlech.

Specifikace Tahoe a Tahoe Diesel

2022 Chevy Tahoe se mají stejný rozsah motorů jako jeho předchůdce. Podle některých zdrojů však nový motor přichází v úvahu. Pro začátek je k dispozici sériový benzinový motor V8 o objemu 5,3 litru s výkonem 355 koní a točivým momentem 385 lb-ft. Vyšší úrovně výbavy využívají větší 6,2litrový motor. Tato pohonná jednotka V8 vyvíjí 420 koní a točivý moment 460 lb-ft. Obě benzínové varianty jsou k dispozici s přímým řízením paliva a systémem start-stop.

Kromě toho se nabízí také Dynamic Fuel Control s deaktivací válců. Konečně je tu 3,0litrový vznětový motor. Je to perfektní výkon pro terénní varianty, jako je Z71. Tento motor poskytuje výkon 277 koní a točivý moment až 460 lb-ft. Při použití vznětového motoru táhne Tahoe téměř 8500 liber.

Datum vydání Chevy Tahoe 2022, cena

Chevy Tahoe v roce 2022 bude nyní stojí téměř 50.000 eur. Úroveň výbavy LT je ještě lepší volbou a je k dispozici za přibližně 54 000 EUR. Špičkové vybavení pro vysoké země začíná na více než 70 000 EUR. Chevrolet uvede svůj nový model v následujících měsících, pravděpodobně v posledním čtvrtletí roku.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.