Citroen C4 Aircross 2022: ceny, přehled, technická data

 Objevily se nové funkce a detaily designu nového  Citroenu C4 Aircross 2022 . Jeho debut se uskuteční prostřednictvím online události a potvrdí podrobnosti na špionážních fotografiích a digitálních projekcích.

Díky informacím o novém Citroen C4 Aircross 2022 Crossover, které kolují již několik měsíců, shrnujeme podrobnosti a obrázky a vysvětlujeme podrobnosti. Vozidlo, které bude mít elektrickou verzi, nahradí evropský C4 Cactus. Ne pro Latinskou Ameriku, která je stále základním SUV značky.

Informace o zrušení kaktusu jsou známé již od loňského roku a tehdy se hovořilo o novém vozidle, které bude nahrazeno novým. Tehdy nebyly žádné další podrobnosti a nyní to vypadá s větší jasností, že štěstí padne na další crossover Aircross ve stylu Coupe.

V únoru tohoto roku byly pořízeny špionážní fotografie při zimních testech nového Citroenu C4 Aircross. I přes maskování se některým prvkům podařilo identifikovat jejich tvary, které byly inspirací pro některá později známá ztvárnění.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Design Citroen C4 Aircross 2022

Kdy bude nový model představen, je otázkou zvědavosti. Do zpráv jsme zařadili oblíbené obrázky. Designově bude vypadat jako na těchto fotkách a bude vypadat moc hezky.

V designu exteriéru se očekává s výraznou a objemnou přídí, černými linkami skrz nárazníky, podběhy kol a boční stěny. Je zdůrazněno snížení stropu, strop plave a vzdálenost nad podlahou je jasně viditelná.

Citroën C4 Aircross, který přináší do své řady inovativní systém pohonu s nulovými emisemi, bude vybaven 50kWh baterií s výkonem 100 kW (134 koní) a dojezdem 320 kilometrů. Kromě elektrické verze bude v nabídce také spalovací motor 1,6 litru o výkonu 84 kW (113 koní).

Oficiální představení modelu C4 Aircross se očekává brzy, přičemž prodej by měl být zahájen v roce 2022. Předpokládaná cena se bude pohybovat kolem 500 000 Kč.

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.