Citroen C4 Aircross 2022: technická data, cena, datum vydání

 Objevily se nové funkce a detaily designu nového  Citroenu C4 Aircross 2022 . Jeho debut se uskuteční prostřednictvím online události a potvrdí podrobnosti na špionážních fotografiích a digitálních projekcích.

Díky informacím o novém Citroen C4 Aircross 2022 Crossover, které kolují již několik měsíců, shrnujeme podrobnosti a obrázky a vysvětlujeme podrobnosti. Vozidlo, které bude mít elektrickou verzi, nahradí evropský C4 Cactus. Ne pro Latinskou Ameriku, která je stále základním SUV značky.

Informace o zrušení kaktusu jsou známé již od loňského roku a tehdy se hovořilo o novém vozidle, které bude nahrazeno novým. Tehdy nebyly žádné další podrobnosti a nyní to vypadá s větší jasností, že štěstí padne na další crossover Aircross ve stylu Coupe.

V únoru tohoto roku byly pořízeny špionážní fotografie při zimních testech nového Citroenu C4 Aircross. I přes maskování se některým prvkům podařilo identifikovat jejich tvary, které byly inspirací pro některá později známá ztvárnění.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Design Citroen C4 Aircross 2022

Kdy bude nový model představen, je otázkou zvědavosti. Do zpráv jsme zařadili oblíbené obrázky. Designově bude vypadat jako na těchto fotkách a bude vypadat moc hezky.

V designu exteriéru se očekává s výraznou a objemnou přídí, černými linkami skrz nárazníky, podběhy kol a boční stěny. Je zdůrazněno snížení stropu, strop plave a vzdálenost nad podlahou je jasně viditelná.

C4 Aircross, který je inovativní ve své řadě se systémem pohonu s „nulovými emisemi“, bude obsahovat 50 kWh baterii s výkonem 134 koní a dojezdem 320 kilometrů. Nabídka pohonu zahrnuje i možnosti spalování se zážehovým motorem 1,6 litru o výkonu 113 koní.

Ačkoli to bude brzy oznámeno, C4 Aircross bude k dispozici kupujícím od příštího roku v roce 2022. U pořizovacích cen se kalkulace a průměry sazeb pohybují v rozmezí 20 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis