Subaru WRX 2022: specifikace, cena, datum vydání

S 20 letou historií a čtyřmi generacemi za sebou bude   Subaru WRX 2022   od začátku do konce obnoveno se vším, co byste očekávali od ikony rally: ještě výkonnější motor boxer, pokročilejší podvozek, vylepšený pohon všech kol. a aktualizaci. Technologie konektivity a zabezpečení.

Všechno na tomto voze je zaměřeno na vysoký výkon, dokonce i design. Sportovní doplňky a velké otvory pro přívod vzduchu slouží aerodynamickým účelům, ať už ke snížení odporu vzduchu nebo ke zlepšení proudění vzduchu k motoru. Jeho agresivní styl je inspirován konceptem Subaru VIZIV Performance Concept, prototypem, který značka odhalila v roce 2017.

Vše o  Subaru WRX 2022   je zcela nové. Renovace byla provedena z   nové globální platformy,  která zvyšuje torzní tuhost o 28 % a umožňuje použití pokročilejších komponentů pro podvozek, jako je stabilizátor, který je nyní účinnější při montáži přímo na karoserii vozidla. než bude pomocný rám.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Stejně jako všechny moderní sportovní vozy využívá WRX 2022 elektroniku pro vysoce přizpůsobitelný zážitek z jízdy.  Jízdě režim Volič   nabízí komfort, normal, sport a individuální programy pro změnu funkce pérování, řízení, pohon všech kol a převodovka, mimo jiné. Značka hovoří až o 430 možnostech přizpůsobení za volantem.

Pod kapotou pracuje nový 2,4litrový čtyřválcový přeplňovaný motor typu boxer, který nyní   vyvine 271 koní při 5600 otáčkách za minutu a 258 lb.-ft.   mezi 2 000 a 5 200 ot./min. Využívá Subaru Symmetrical All-Wheel Drive s Torque Vector Control a volitelně nabízí   šestistupňovou   manuální převodovku   nebo mnohem rychleji řadící   automatickou CVT  , lépe vyladěný vysoce výkonný software a manuální režim s osmi pádly řazení na volantu.

Pokud jde o technologii a   vybavení  ,   Subaru WRX 2022   nyní zvedá laťku a zahrnuje informační a zábavní systém s 11,6palcovou HD obrazovkou a celou řadou asistencí EyeSight. Lze jej nakonfigurovat s reproduktorovým ozvučením Harman Kardon 11, navigací, couvací kamerou a samozřejmě sportovními sedadly Recaro.

Uvedení na trh je plánováno na   první měsíce roku 2022   v USA, v Mexiku  jej tedy můžeme očekávat v létě téhož roku  . Mezi jeho hlavní konkurenty patří Hyundai Elantra N a Audi S3 sedan.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis