Škoda Karoq 2022: technická data, cena, datum vydání

Téměř nepozorovaně, s minimální kamufláží, pronásledovali novou Škodu Karoq Facelift 2022 . Kompaktní SUV od české společnosti se objevilo na špionážních snímcích vedle nové Fabie. Facelift, který ukazuje nový obrázek zepředu a zezadu a který se objeví jako model 2022 na konci roku.

Vývoj Škody Karoq Facelift 2022 prošel maskovaným téměř ročním testováním. Kompaktní SUV od české značky jsme naposledy viděli na testovacím dni v rakouských Alpách. Střední model Škody tehdy nosil charakteristickou černobílou kamufláž, která skrývala nově navržený vzhled. Ale tyto nové špionážní fotky jsou zatím nejodhalující.

S představením plánovaným na druhou polovinu roku se Karoq vyznačuje minimální kamufláží, která skrývá tenčí a trojrozměrnější mřížku chladiče, jak je vidět na Kodiaq a Enyaq iV, a tenčí světlomety, které jsou nyní více integrovány do mřížky chladiče. , zároveň zůstaly zachovány i druhé světlomety, i když nyní o něco větší. Přepracován byl také velký přívod vzduchu, který vede po podlaze od jednoho konce nárazníku k druhému.

Obnovený facelift Škody Karoq přichází na konci roku

Karoq 2022 bude vybaveno světlomety LED a nového lehkého podpisu, takže možnost světlometů Matrix LED zůstane. Zezadu si piloti zachovávají zářící styl ve tvaru písmene „C“, ale světlomety jsou aktualizovány. Jemný facelift, který mu dodává modernější šmrnc a je jedním z nejdůležitějších modelů značky. Uvnitř budou také nové funkce, které kromě nového asistenta „Laura“ zvýrazní nový informační a zábavní systém s dotykovou obrazovkou s vyšším rozlišením.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Značka nabídne také Apple CarPlay a Android Auto a také arzenál bezpečnostních asistentů řidiče. Vylepšení završují nové materiály příjemnější na dotek a nové kombinace čalounění a barev zvyšující kvalitu a komfort na palubě.

Škoda Karoq Facelift, která se začne prodávat na konci roku, bude mít také přepracovanou mechanickou nabídku, která zachová prakticky všechny motory, které byly optimalizovány pro maximální účinnost. Benzinový motor 1.0 TSI o výkonu 110 k, 1.5 TSI 150 k a 2.0 TSI 190 k, zatímco 2.0 TDI bude nadále nabízet svých 150 k, ale také 115 k. Kromě 7stupňové dvouspojkové automatické převodovky DSG bude mít tato řada také možnosti pohonu předních a všech kol na nejsilnějších.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis