Ford Falcon Nationals 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Ford Falcon Nationals 2022, datum vydání, redesign  – Ford Falcon byl dárkem již přibližně 50 let a nadcházející  Ford Falcon 2022 může znovu dosáhnout těchto obchodních trhů. Falcon, známý jako sedan, by se tam mohl dostat s přepracovaným designem, který v podstatě nemá nic společného s jeho předchůdcem, a skutečně bude mít výkonný a moderní vnější vzhled. Navíc je tu kvalitní interiér a vysoce efektivní hnací ústrojí, které by mohlo výkon ještě zvýšit. Všude to může být sportovní sedan, který by se tam mohl dostat s četnými úpravami spolu s robustním motorem V8. V závislosti na několika pověstech by první prodej mohl být v Melbourne, Sydney; Skutečné datum zveřejnění však zatím nelze určit.

Vnější design

Pokud chcete přesto všeho zneužít, speciální Ford Falcon 2022 umídostalo bezpochyby zaslouženou aktualizaci exteriéru. Téměř všechny oblasti těla lze změnit nebo vylepšit a v podstatě absolutně nic nezůstane nepoškozeno. Zcela nová skupina charakteristických 19palcových. Ráfky mohou být v dobíjecích kartách, podobně jako čáry, které se náhodou táhnou po celém těle. 20palcové pneumatiky jsou také dostupné a nejsou povinné. Falcon je současné sportovní vozidlo; proto nejnovější vynálezy obvykle nejsou v žádném případě jedinečné. Kromě toho tyto schopnosti Falconu neustále rostou produktové řady spolu se stylovými prvky a aerodynamikou. Jedinečně působí zcela nová vstupní mřížka, která je obehnána nerezovou lištou.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Tento nadcházející  Ford Falcon z roku 2022  pojme téměř pět cestujících. Autosedačky z umělé kůže jsou integrovány stejně jako prémiový zvukový systém, vyměnitelná digitální kamera, dvousektorová ekologická rukojeť a Wi-Fi. Kromě toho je zde 8-in. Zvuková dotyková obrazovka je součástí dodacího listu procesů infotainmentu SYNC3. Tato metoda nabízí solidní ovládání a také novou navigační techniku. Integrováno je také několik zásuvných modulů pro univerzální sériovou sběrnici a bezdrátové Bluetooth. Přední a zadní parkovací detektory jsou standardem, i když stěrače za nepříznivého počasí jsou volitelné. Typicky je tento interiér nádherný a sportovní, tyto autosedačky jsou pohodlné a pak je zde více než dost místa pro hlavu a nohy.

Motor Ford Falcon 2022

Tento Ford Falcon 2022 ukrývá pod pokličkou autentickou bestii, 5litrový pohon V8. Jeho systém dokáže vyvinout téměř 475 koní plus 430 lb-stop točivého momentu. K dispozici je libovolná 6stupňová manuální převodovka a je to navíc k designu zadní pneumatiky. Většina kupujících byla zklamaná, protože automatická převodovka nebude alternativou. I když ve skutečnosti by to mohlo zničit většinu radosti ze sportovního sedanu. Navíc tento Falcon zrychlí z 0-60 mph za pouhých 4,9 sekundy během několika sekund. Spotřeba paliva může být až 17 mil na galon ve městě a až 24 mil na galon na silnici.

Datum vydání a cena Ford Falcon 2022

Tento Falcon dokáže najít generaci během krátké doby, ačkoli toto datum vydání není uvedeno jako alternativa. Je pravděpodobné, že tento sedan přijde do Austrálie jako první, protože Falcon je bezpochyby jednotkou volby. Náklady na Ford Falcon pro rok 2022 musí začít s přibližně 40 000 eur za návrh základů, konkrétně za použití běžně dostupných funkcí.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis