Ford Mondeo 2022: specifikace, cena, datum vydání

Interiér nového Fordu Mondeo 2022, facelift, datum vydání  – Uniklé soubory Fordu ukazují zprávy o dobré kvalitě pro všechny přívěsy Mondeo. Tento  Ford Mondeo 2022prostě není stará. Jako alternativu budeme mít zcela novou jednotku. Kromě toho soubory také označují hybridní verzi. Blue Oval by mohl svou novou verzi Mondea představit v souladu s nejnovějšími zprávami začátkem roku 2022. Mondeo mělo za cíl využít pouze 30 000 zásilek a dodávek od prvních zhruba tří čtvrtletí roku 2022 v Evropské unii. Pro hodnocení VW Passat plus Škoda Superb doložil 90 600 kromě 51 700 příjmů. Všechny změny jsou mnohem lepší a další Mondeo by mohlo symbolizovat opravdové osvěžení v západních oblastech. Stále jsme čekali na uznané potvrzení od Fordu. Dokud se to nakonec nestane; Zde je to, co bychom měli očekávat od nové generace Mondea.

Vnější design

Že se v roce 2022 může objevit nový Ford Mondeo , který má za sebou značný facelift. Pravděpodobně budete mít spoustu externích aktualizací. Při vašem uvedení na trh bude tento produkt vybaven novým zadním zavěšením. Podle uniklých souborů může Mondeo běžet na modulárním základu C2. Identický design zároveň podporuje nejnovější verzi Focusu. Přesná fakta o redesignu však v současné době nejsou k dispozici. Můžeme předpovídat čerstvý měsíc s mnoha a extrémně významnými vnějšími změnami. Řekněme, že zcela nová maska ​​chladiče a přední světla jsou nepochybně nutností. Kromě toho nechápeme, jak málo klipů smí Ford vyrobit. Typ Titan má velký potenciál. Verzi ST však v této nabídce většinou neuvádíme.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Tento interiér se zároveň dočká mnoha vylepšení. Pro váš vstup by moderní  Ford Mondeo 2022 mohl  získat zvýšený výběr. To znamená, že každý interiér vám nabízí více prostoru než dříve. Uniklé dokumenty demonstrují Mondeo jako trochu širší produkt a vyčnívající ráfky a také mnohem více SUV. Co můžeme od nového Mondea očekávat? Za prvé, nové přehlídky a látky. Tato palubní deska bude trpět několika vylepšeními a společně s Modrým oválem nabídne více úložného prostoru. Vyšší stupně klipů by mohly získat nové zvukové plány interiéru a mnohem více luxusu.

Motor Ford Mondeo 2022

To není schváleno, ačkoli nadcházející Ford Mondeo 2022dostává nové zadní odpružení. Ford navíc s příbuzným formátem v EU už dlouho nepracuje. To znamená, že se můžeme snadno spolehnout na jiný podvozek, který by mohl být mnohem více, stejně jako design Volvo XC90. Navíc je to křišťálově jasná rada pro váš hybridní pohon. Ten Ford by vám mohl dát výsledek 2,5 litru v kombinaci s elektromotorem a baterií. Stejné spuštění je k dispozici v aktuálním S-Max spolu s typy Galaxy. Kromě toho by crossover Kuga / Escape mohl získat stejné nastavení. Mnoho záznamů pokrývá nové Mondeo, například zvětšené kombi, které může vyrobit konkurent Subaru Outback z USA. Na druhou stranu nechápeme, co se může stát s aktuální sbírkou motorů.

Datum vydání a cena Ford Mondeo 2022

Pro vytvoření této extra základny je tento nadcházející Ford Mondeo 2022 produktem nové generace. Jeho agregát je bezpečný pro evropské země a bude vybaven i hybridním pohonem. Případně jeden zůstává neznámý pro vaše Spojené státy. Tyto příjmy začínají krátce poté, co Ford po letošním březnu představí novou verzi v Ženevě Motor Unit Reveal. To znamená, že nejnovější vůz by se mohl začít prodávat v Q1 2022. Skutečná cena není nabízena, ale nikdy nečekejte téměř vše, co dříve dosáhlo 25 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis