Ford Galaxy 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Ford Galaxy 2022 Cena, interiér, datum vydání  – nejnovější  Ford Galaxy 2022se bude v Evropské unii prodávat během příštího roku. Podle nejnovějších studií mohou výrobci Modrého oválu investovat spoustu peněz do výroby produktů Galaxy a S-Max. Tím ústředním bodem roku 2022 je nejnovější hybridní pohonné ústrojí. Novější galaxie se pravděpodobně budou vyrábět ve Španělsku, společně s Fordem se jistě mohou stát novým místem pro výrobu elektrických baterií. Ford Kuga by byl nejžádanější verzí značky v evropských zemích, což bude mít obrovský dopad na zcela nový minivan Galaxy. Díky tomu by Galaxy mohl získat srovnatelnou nebo možná podobnou hybridní metodu. U konvenčních motorů se nic nezmění. Galaxy navíc může využít lehký facelift,

Vnější design

Tyto blížící se Ford Galaxy 2022 přinese několik příjemných drinků. Ty ukazují, že se tam minivany dostanou s nově tvarovanými předními světly a zadními světly. Stejně jako C-Max, který poskytuje konfigurační nastavení pro každou 5místnou a 7místnou autosedačku, Galaxy i nadále zůstává speciální 7místnou autosedačkou. Zcela nový agregát však dokáže dosáhnout daleko lepší aerodynamiky a také snížit kila vozidla.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Tento interiér může získat nové technicky skvělé služby. Větší obrazovka je nová, ale pravděpodobně se doporučuje, což znamená 7palcový. Technologie dotykové obrazovky v podlaze je stále normální, aby se snížilo množství. Automobilka Blue Oval konečně mohla představit nejnovější asistenční nástroje pro řidiče a další typické prvky výbavy. Tyto akumulátorové sady jsou umístěny pod podlahami a tento minivan využívá i běžný start s horním dojezdem pneumatik. Tento Modrý ovál vám navíc nabízí automatizovanou 8stupňovou převodovku.

Motor Ford Galaxy 2022

Tyto blížící se Fordy Galaxie nadále disponují svým 1,5litrovým motorem EcoBoost, i když jsou typické. Jeho motor bude schopen zvládnout 160 koní. Navíc 2. litr dělá kolem 240 koní. V tomto seznamu je obvykle také zahrnut dieselový motor, který bude produkovat 150 koní. Toto 2litrové TDCi hnací ústrojí má jiný výsledek. To bude fungovat pro 180 koní a působivější rozsah točivého momentu. Simply Galaxy Hybrid by mohl mít větší 2,5litrový motor.

To přijde v crossover SUV Ford Kuga, když jsme výše uvedli, že Ford Galaxy dostane první hybridní verzi v roce 2022. Minivan by navíc mohl stejnou měrou charakterizovat hybridní i připojitelné hybridní varianty. Ford použije stejný startovací systém, který se aktuálně nachází ve Fordu Kuga. To znamená, že Galaxy může používat 2,5litrový Atkinsonův čtyřtrubkový motor. 48V motorová jednotka je k dispozici společně s elektrickou baterií.

Datum vydání a cena Ford Galaxy 2022

Výroba nejnovějšího Fordu Galaxy začne ve Španělsku v roce  2022 . Podle posledních recenzí by tento minivan mohl být dostupný v evropských zemích do konce roku. Bohužel tato cena není snadno dostupná, i když mnozí nepředpokládají obrovský nárůst ceny. Alternativně stojí Galaxy Hybrid téměř 40 000 eur. Galaxy je jedním z těchto 14 typů Ford v evropských zemích, které dostávají určitou elektrifikaci. Plně elektronická verze na kreditních kartách bohužel nebude.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis