Ford Excursion 2022: Informace, ceny, technická data

Návrat Fordu Excursion 2022 je dnes pravděpodobnější než kdy dříve. Čím větší, tím lepší, to vidíme všichni. Můžete si přečíst spoustu fám o SUV Excursion a jeho možném návratu. Krok za krokem. Zatím není nic oficiálního, ale můžete vidět, že ti nejstanovenější výrobci oživují starší jmenovky. Exkurze je perfektním kandidátem a Ford by mohl z nového plnohodnotného SUV velmi těžit.

Excursion je samozřejmě největší SUV všech dob, můžete vidět, kam to směřuje. Toto velké SUV se vyrábělo v letech 1999 až 2005. V tuto chvíli máme spolehlivé zprávy o jeho návratu jako modelu 2022. Máme všechny informace, takže se podívejte.

Rozměry exkurze 2022

 Nadcházející Ford Excursion 2022 dorazí s téměř stejnými rozměry jako jeho předchůdce. Platforma bude nová, takže nemůžeme předpovědět přesnou velikost SUV. Největší SUV však Ford určitě dodá. V tuto chvíli Chevy Suburban dominuje segmentu a je dlouhý 134 palců. Předchozí exkurze byla dlouhá 137 palců, takže matematika je jasná.

Některé zdroje navíc navrhují novou 140palcovou exkurzi. Pokud jde o design, Excursion se musí lišit od svého předchůdce. Model 2022MY určitě ponese nový designový jazyk Ford, ale opět je těžké předpovědět, jak přesně bude vypadat.

vnitřní prostor

Kabina vozu Ford Excursion 2022 bude velmi prostorná a pohodlná. Excursion, založený na Ford F-250 Super Duty Truck, má co nabídnout. Zejména v segmentu SUV musíte dnes dodávat moderní a konkurenceschopný design interiéru. Ford nebude riskovat, takže očekáváme spoustu úrovní výbavy. Suburbanské SUV je plné prémiových věcí, takže Ford s tím musí alespoň držet krok.

Chevrolet Suburban nabízí prostor pro osm cestujících ve třech řadách sedadel a zavazadlový prostor o objemu 4097 litrů. Excursion je větší model, takže očekáváme o něco větší zavazadlový prostor. Blue Oval bude mít nový infotainment systém SYNC4 a pravděpodobně také spoustu bezpečnostních asistentů. Kromě toho by bylo cokoli jiného, co bychom napsali, pouhou spekulací.

Poznámka: Chevrolet Excursion byl ukončen v roce 2005 a v současné době neexistují žádné informace o jeho návratu. Pokud máte zájem o velká SUV od Chevrolet, můžete se podívat na modely Suburban nebo Tahoe.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Exkurze na naftu – stane se to?

Exkurze SUV v té době nabízela vznětový motor. Ford Excursion 2022 bude opět založen na Ford F-250 Truck. Naštěstí je model F-250 k dispozici s možností naftového pohonu. Logicky má stejný motor SUV v plné velikosti. V tuto chvíli však existují určité překážky. Nákladní vůz F-250 nabízí také 7,3litrový benzínový mlýn V8.

Motor o výkonu 321 kW (430 koní) a točivém momentu 644 Nm se určitě objeví, ale 6,7litrový turbodiesel V8 je stále záhadou. Tento motor poskytuje výkon 354 kW (475 koní) a točivý moment až 1424 Nm. S tímto motorem by Excursion jednoduše dominoval segmentu SUV, pokud jde o tažnou kapacitu.

Poznámka: V současné době neexistují žádné informace o tom, že by se Ford Excursion vracel na trh. Výše uvedené informace o motoru a výkonu jsou spekulativní a nemusí se odrážet ve skutečnosti, pokud by se Excursion skutečně vrátil.

Cena Ford Excursion 2022, datum uvedení na trh

Jakmile dorazí, nový Ford Excursion bude v roce 2022 stát více než 1 243 500 Kč. Jak jsem řekl, Ford určitě dodá spoustu úrovní výbavy, což je dobře. Další informace očekáváme v příštích několika měsících. Očekává se, že SUV v plné velikosti přijde na trh v prvním čtvrtletí roku 2022.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.