Ford Excursion 2022: specifikace, cena, datum vydání

Návrat Fordu Excursion 2022 je dnes pravděpodobnější než kdy dříve. Čím větší, tím lepší, to vidíme všichni. Můžete si přečíst spoustu fám o SUV Excursion a jeho možném návratu. Krok za krokem. Zatím není nic oficiálního, ale můžete vidět, že ti nejstanovenější výrobci oživují starší jmenovky. Exkurze je perfektním kandidátem a Ford by mohl z nového plnohodnotného SUV velmi těžit.

Excursion je samozřejmě největší SUV všech dob, můžete vidět, kam to směřuje. Toto velké SUV se vyrábělo v letech 1999 až 2005. V tuto chvíli máme spolehlivé zprávy o jeho návratu jako modelu 2022. Máme všechny informace, takže se podívejte.

Rozměry exkurze 2022

 Nadcházející Ford Excursion 2022 dorazí s téměř stejnými rozměry jako jeho předchůdce. Platforma bude nová, takže nemůžeme předpovědět přesnou velikost SUV. Největší SUV však Ford určitě dodá. V tuto chvíli Chevy Suburban dominuje segmentu a je dlouhý 134 palců. Předchozí exkurze byla dlouhá 137 palců, takže matematika je jasná.

Některé zdroje navíc navrhují novou 140palcovou exkurzi. Pokud jde o design, Excursion se musí lišit od svého předchůdce. Model 2022MY určitě ponese nový designový jazyk Ford, ale opět je těžké předpovědět, jak přesně bude vypadat.

vnitřní prostor

Kabina vozu Ford Excursion 2022 bude velmi prostorná a pohodlná. Excursion, založený na Ford F-250 Super Duty Truck, má co nabídnout. Zejména v segmentu SUV musíte dnes dodávat moderní a konkurenceschopný design interiéru. Ford nebude riskovat, takže očekáváme spoustu úrovní výbavy. Suburbanské SUV je plné prémiových věcí, takže Ford s tím musí alespoň držet krok.

Ve třech řadách sedadel je místo pro osm cestujících. Chevrolet Suburban nabízí 145 kubických stop nákladového prostoru. Excursion je větší model, takže očekáváme trochu více nákladového prostoru. Blue Oval bude mít nový informační a zábavní systém SYNC4 a pravděpodobně také spoustu bezpečnostních pomůcek. Kromě toho by cokoli jiného, ​​co napíšeme, byla čistá spekulace.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Exkurze na naftu – stane se to?

Exkurze SUV v té době nabízela vznětový motor. Ford Excursion 2022 bude opět založen na Ford F-250 Truck. Naštěstí je model F-250 k dispozici s možností naftového pohonu. Logicky má stejný motor SUV v plné velikosti. V tuto chvíli však existují určité překážky. Nákladní vůz F-250 nabízí také 7,3litrový benzínový mlýn V8.

Může produkovat 430 koní a 475 lb-ft točivého momentu. Tento motor se určitě stane, ale 6,7litrový turbodiesel V8 je stále záhadou. Tento motor poskytuje výkon 475 koní a točivý moment až 1050 liber. S tímto motorem bude Excursion jednoduše dominovat segmentu SUV, pokud jde o zatížení přívěsu.

Cena Ford Excursion 2022, datum uvedení na trh

Jakmile dorazí, nový Ford Excursion bude v roce 2022 stát více než 50 000 eur. Jak jsem řekl, Ford určitě dodá spoustu úrovní výbavy, což je dobře. Další informace očekáváme v příštích několika měsících. Očekává se, že SUV v plné velikosti přijde na trh v prvním čtvrtletí roku 2022.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis