Genesis GV80 2022: Technická data, exteriér, ceny

Genesis

Nadcházející Genesis GV80 2022 je za méně než rok. Toto SUV dostane různá občerstvení, ale žádné zásadní změny nečekáme. Jde o luxusní SUV, které nabízí jak dvouřadou, tak třířadou variantu. Všechno v tomto SUV je špičkové a dokonce i výkony jsou skvělé. Pod kapotou nabízí Genesis dvě možnosti motoru, zatímco hybridní varianta je stále jen fáma.

Design je působivý a model GV80 bude i nadále konkurovat SUV Acura MDX, Mercedes-Benz třídy GLE a BMW X5. Cena pravděpodobně zůstane, protože většina věcí GV80 zůstane nedotčena. Prodej začíná letos pozdě, takže zde je vše, co víme.

Změny GV80 2022

Nadcházející Genesis GV80 2022 vypadá vysoce kvalitně a velmi atraktivně. Všechno je tak stylové, od zajímavých designových prvků po úžasné vnější vlastnosti. Celé SUV je nezaměnitelné, zejména přední zástěra s moderní diamantovou maskou. Genesis navíc nabízí rozpoznatelné duální LED světlomety. Boční profil vypadá pěkně a SUV GV80 je dlouhé 194,7 palce.

Je stejně dlouhá jako délka modelu BMW X5. Občerstvení na rok 2022 je malé, ale prozatím nejsou nutné žádné radikální kroky. Díky elektronickému systému odpružení je terénní mobilita více než solidní.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Interiér dostává více technologií

Interiér nové Genesis GV80 2022 je velmi prostorný a praktický. Třířadá verze však příliš prostoru pro nohy nenabízí. Verze se dvěma řadami je skutečná věc, protože má všechno. Jedná se o moderní design kabiny s dlouhým seznamem standardních funkcí. Díky čalounění ze syntetické kůže a nappa kůže nabízí GV80 obecně vysoký komfort.

Nový model dostává aktualizovaný systém infotainmentu. GV80 navíc nabízí širší 14,5palcový displej. K dispozici je prémiový zvukový systém s 12 reproduktory a porty Android Auto, Apple CarPlay a USB-C. Další volitelná výbava se očekává v roce 2022, včetně nových asistenčních systémů pro řidiče.

Představení

Nový model nadále nabízí stejné možnosti dvou motorů jako odcházející SUV. Genesis GV80 2022 je vybaven standardním 2,5 l turbo čtyři-motor, který dodává 300 hp. Standardně je nabízen pohon zadních kol, zatímco pohon všech kol je opět volitelný.

Druhou možností pohonu je 3,5litrový twin-turbo V6. Toto zařízení může produkovat 375 koní, což je hodně síly. Obě varianty jsou k dispozici se stejnou osmistupňovou automatickou převodovkou.

Datum vydání Genesis GV80 2022, cena

Zcela nový Genesis GV80 2022 se na trh dostane ještě letos. Je to vlajkový produkt značky, ale model 2022MY nezavede žádné drastické změny. Z tohoto důvodu bude cena opět začínat na částce kolem 49 000 eur. Stejně jako dříve jsou k dispozici horní varianty výbavy od 60 000 do 70 000 eur. Segment luxusních SUV roste a model GV80 bude čelit mnoha konkurentům.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.