Honda Element 2021: ceny, změny, technická data

Honda

Společnost Honda nadále udržuje svůj sortiment crossoverů SUV aktuální a má na mysli také elektrifikaci. Značka slíbila elektrifikaci celé řady lehkých vozidel a nedávno aktualizovala své nejprodávanější modely. Honda také nedávno recyklovala typový štítek Passport a nyní je to pilotní pětimístný vůz nabízený mezi většími modely Pilot značky a menšími modely CRV. Kolují však zvěsti o možném oživení dalšího typového štítku a mluvíme o Hondě Element 2021 . U položky bylo hlášeno opětovné zavedení, protože byla ukončena počátkem roku 2011, ale skutečně přichází?

Honda Element 2021: opravdu přichází?

Honda Element je nadále předmětem spekulací od doby, kdy byla ukončena, a od doby, kdy opustil výrobní linky, se každý rok modelového roku šířily pověsti o jejím návratu. Spekulace opět poukazovaly na možný příjezd modelu Honda Element 2021 , ale neviděli jsme žádné přesvědčivější důkazy na podporu těchto tvrzení. Prototyp modelu, který by mohl naznačovat oživení typového štítku Element, se dosud nedostal do ulic. Ani Honda nenaznačila možnost představit nové SUV SUV.

Takže bez prototypu v ulicích a bez uniklých detailů nebo náznaků od Hondy nemáme nic solidního, co by podporovalo tvrzení o uvedení modelu Honda Element v roce 2021 . Zdá se, že design předchozího prvku nemá dobrý potenciál, i když vezmeme v úvahu moderní automobilové standardy. Společnost Honda nedávno recyklovala typový štítek Passport a nebyli bychom překvapeni, kdybychom v příštích modelových letech uviděli nový model Honda Element, ale ne v podobném tvaru jako předchozí verze a nikoli pro modelový rok 2021.    

Honda Element 2021: Design?

Kompaktní model Honda Element debutoval pro modelový rok 2003 a byl prodán do roku 2011 bez výrazných mechanických nebo vizuálních změn. Uvedení modelu předcházelo představení koncepčního vozidla modelu X, které bylo koncipováno jako smíšené vozidlo s aktivním zaměřením charakteristické pro pickup a SUV. Honda Element nabídla všestrannou a prostornou kabinu. Model také nabízel snadné nakládání a velkou flexibilitu díky odnímatelným zadním sedadlům. Zajímavým prvkem modelu byl také volitelný balíček vhodný pro psy.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Cílový tvar, rušivý hluk větru, rozmarná konstrukce, nenápadné zrychlení a nižší spotřeba paliva byly pravděpodobně důvody neúspěšné jízdy modelu. Scion xB a Nissan Cube čelily podobnému osudu v podobném stylu, zatímco Kia Soul je jedním ze vzácných modelů svého druhu ve tvaru skříňky, které jsou stále na cestách. Honda účinně nahradila prvek konvenčnějším modelem Honda CR-V, který se na trhu ukázal jako mnohem lepší.   

Kontroverzní zprávy naznačují návrat štítku Element jako verze 2021 Honda Element se stejnou siluetou, ale vylepšenými strukturálními a výkonnostními vlastnostmi. Model měl být dodáván na upgradované platformě značky a s novými atributy designového jazyka společnosti Honda. Nový prvek by měl být také vybaven pružnou kabinou a nákladním prostorem. Model by měl také využívat nejnovější technologie a bezpečnostní systémy značky s prémiovými komfortními funkcemi dostupnými ve vyšších třídách, jak je uvedeno v přehledech.

Honda Element 2021: výkon?

Nová Honda Element 2021 se má použít 1,5 litru turbo 4 motoru ve směsi s plynule měnitelným převodem při jedné aplikaci. Nepotvrzené zprávy naznačují, že by měla být k dispozici také hybridní verze kombinující 1,5litrový motor s elektrickým nastavením podobným Hondě Insight. Tento model se měl objevit s pohonem dvou i všech kol, jak naznačují nepotvrzené zprávy.

Honda Element 2021: cena, závěr

Říká se, že sporná Honda Element se objeví na konci roku 2021 a do prodeje se dostane od ceny 20 000 eur. Bez jakýchkoli přesvědčivých důkazů, včetně nedostatku prototypové verze v ulicích, se však příchod prvků do roku 2021 jeví jako jen další spekulace.

Typový štítek Element by mohla společnost Honda v nadcházejících letech použít pro zcela nový model, ale nové verze by pravděpodobně měly něco společného s předchozím prvkem. Pravděpodobnějším scénářem je použití typového štítku Element pro nový model, který je tvarově a designově konvenčnější a možná je plně elektrický. V každém případě by model Element-Badged neměl být vydán tak brzy, protože bychom již měli k dispozici nějaké ukazatele nebo uniklé podrobnosti.       

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.