HONDA ODYSSEY 2021: Technické údaje, cena, motory

Honda

Připravovaná Honda Odyssey Hybrid 2021 se dočká řady vylepšení. Tento minivan by měl debutovat na autosalonu v New Yorku 2020 v dubnu tohoto roku. Přehlídka však byla odložena na srpen kvůli vypuknutí COVID-19. Nejprve jsme viděli špionážní záběry přicházejícího minivanu. Kromě toho společnost Honda vydala několik ukázek těsně před debutem. Celkově víme vše o připravovaném hybridním modelu Odyssey.

Exteriér bude díky nejnovějším vylepšením vypadat svěže a interiér také prochází řadou změn a vylepšení. Vrcholem tohoto minivanu je určitě jeho hybridní hnací ústrojí, které nabízí vynikající účinnost paliva. Debut se uskuteční v srpnu, pokud vše půjde podle plánu a Honda vydá svůj nový minivan později v tomto roce.

ODYSSEY 2021 HYBRIDNÍ VENKOVNÍ OSVĚŽENÍ

Nejprve se online objevily špionážní fotografie modelu Honda Odyssey Hybrid 2021 . I přes silnou kamufláž jsme viděli spoustu občerstvení. Je důležité říci, že běžná benzínová verze a hybridní verze budou vypadat stejně. Poté vydala Honda několik ukázek a věci jsou nyní mnohem jasnější.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Tento minivan bude zpočátku vybaven přepracovanými LED světlomety a přepracovanou přední částí. Celkově se konstrukce vozidla vůbec nezměnila. Přední kapotáž nyní vypadá jinak. Mírně se upravuje také zadní nárazník a zdá se, že nová boční zrcátka jsou nyní v prodeji.

INTERIÉR ZÍSKÁ VÍCE TECH

V kabině dostane nová Honda Odyssey 2021 Hybrid více technologií. Kromě toho jsou na první pohled viditelná malá vylepšení kabiny. Bylo aktualizováno ovládání klimatizace a sklopení opěradel druhé řady je nyní mnohem snazší. Úroveň výbavy Elite přichází s novým koženým čalouněním a několika dalšími vymoženostmi. Zbytek kabiny se příliš nezmění, ale vylepšené technologické funkce jsou určitě obrovskou podporou.

Stejně jako ostatní modely Honda nabízí Odyssey Hybrid Minivan standardní sadu Honda Sensing Suite s asistenčními funkcemi. Tato sada má systém varování před opuštěním jízdního pruhu, systém upozornění na zadní sedadla, adaptivní tempomat a nouzové brzdění pro chodce. Varianty horní výbavy, jako je Touring a Elite, nabízejí kamerový systém CabinWatch od společnosti Honda.

JAK FUNGUJE VLAK HYBRIDNÍHO VOZU?

Připravovaná Honda Odyssey 2021 Hybrid je téměř tady. Tento minivan bude i nadále nabízet 3,5litrový motor V6 jako standardní motor. Spolehlivá V6 poskytuje výkon 280 koní a točivý moment 262 lb-ft. Kromě toho je standardně vybaven 10stupňovou automatickou převodovkou. Benzínový motor byl ve městě ohodnocen 19 mpg a na dálnici 28 mpg.

Pokud jde o hybridní variantu, minivan Odyssey přichází s podobnou technologií, kterou najdete v minivanu Pacifica Hybrid. Pacifica také používá hnací ústrojí V6 a kombinuje jej s elektromotory. Odyssey však bude výkonnější a měla by překonat 32 mil dlouhý elektrický dojezd Pacifica. Přesné údaje o výkonu a palivové účinnosti však ještě nebyly oznámeny.

HONDA ODYSSEY 2021 HYBRIDNÍ CENA A DATUM VYDÁNÍ

Cena nadcházející Honda Odyssey Hybrid 2021 bude stát více než běžná verze, která činí 30 000 eur. To znamená, že hybridní verze neklesne pod 34 000 eur. Japonský výrobce však zatím nezveřejnil podrobnosti o cenách.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.