Honda Passport 2021: ceny, prezentace, technické údaje

Honda

Nadcházející Honda Passport 2021 se začne prodávat koncem roku. Toto SUV bylo z dobrého důvodu nazýváno „Baby Pilot“. Dva modely jsou si vizuálně i mechanicky velmi podobné. Interiér je téměř stejný, což z Passportu dělá spolehlivé a pohodlné SUV. Pas je menší než Pilot, ale nabízí větší světlou výšku.

Honda nabízí dlouhý seznam standardních funkcí a výkonné hnací ústrojí V6. Interiér je pro takové malé SUV velkorysý a zákazníci si mohou užít vynikající kvalitu jízdy. Bude zde místo pro pět cestujících a Passport dostane drobné občerstvení pro rok 2021.

Vylepšení a barvy exteriéru Passport 2021

Průchod nové generace dorazil v roce 2019. Z tohoto důvodu nebude Honda Passport 2021 představovat žádné významné změny. Koneckonců, SUV vypadá svěže a moderně. Místo toho se Honda rozhodne pro občerstvení během cyklu. Vizuálně vypadá přihrávka jako Honda Pilot, ale je mnohem menší. Kompaktní rozměry jsou zachovány spolu s tvarem vozidla. Kromě toho se platforma také přenese a Passport bude i nadále jezdit na svých standardních 20palcových kolech.

Jak jsem řekl, přihrávka sedí výše než Pilot SUV a vypadá neuvěřitelně. Líbí se nám tmavý vnější obložení, které je také standardní. Jsou možné nové barvy exteriéru. Toto SUV přichází s vzrušující barevnou paletou. Ocelový safír, křišťálově černá, měsíční stříbro a Černý les jsou jen některé z dostupných exteriérových barev.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Změny interiéru

Interiér modelu Honda Passport 2021 je velmi moderní a nabízí vysoký komfort. Kabina je podobná interiéru modelu Honda Pilot. Některé věci jsou menší a rozložení tlačítek se mírně liší. Věříme však, že SUV Passport nabízí vysoce kvalitní kabinu s mnoha moderními vymoženostmi.

Interiér je i při základním vybavení svislý. Palubní deska je čistá a přímočará a obsahuje pěkné soft-touch plasty. Větrací štěrbiny jsou velmi futuristické a volant má různé ovládací prvky. Kožený volant a kožená sedadla jsou na přání.

Specifikace motoru a MPG

Připravovaný model Honda Passport 2021 je vybaven standardním zážehovým motorem 3,5 litru V6. Toto zařízení je k dispozici v celé variantě vybavení. Může produkovat až 280 koňských sil a točivý moment 263 lb-ft. Jedná se o velmi spolehlivý a výkonný motor s devítistupňovou automatickou převodovkou. Standardem je pohon předních kol a Passport nabízí větší světlou výšku než SUV Pilot.

Díky tomu jsou možná terénní dobrodružství. Některé fámy poukazují na novou 10stupňovou automatickou převodovku a my si budeme muset počkat, až se zjistí, zda jsou tyto fámy pravdivé. Toto malé SUV může táhnout až 5 000 liber a spotřeba paliva byla hodnocena na 20 mpg ve městě a 25 mpg na dálnici.

Cena a datum vydání Honda Passport 2021

Nová Honda Passport 2021 stojí 32.000 eur. To znamená, že cena je brzdou. Elitní vybavení s nejvyšším dojezdem začíná na zhruba 45 000 eurech a nabízí skutečný luxus. Prodej začne koncem roku 2020. Honda s největší pravděpodobností zahájí letos v listopadu nového „dětského pilota“.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.