VW ID BUZZ 2022: technické údaje, cena, datum vydání

Volkswagen plánuje uvedení nového komerčního vozu v roce 2022. VW ID Buzz 2022 Cargo je plně elektrický van vychází z konceptu ID Buzz. Jedná se o interpretaci legendárního Microbusu společnosti. Tento model ještě nebyl vydán, ale stal se okamžitě hitem mnoha autosalonů. Volkswagen uvede tento model na trh v roce 2022. Dodávka je určena pro komerční použití.

Stejně jako jeho sourozenec je ID Buzz Cargo založeno na modulární sadě elektrických pohonů od společnosti Volkswagen. To znamená, že pohonnou jednotku a baterii lze přizpůsobit. Díky tomu se zákazníci mohou rozhodnout, jak chtějí tuto dodávku používat. Podle německé automobilky tento model dodá mezi 200 a 340 mil.

ID BUZZ 2022 CARGO DESIGN

VW ID Buzz 2022 Cargo je velmi podobný osobního automobilu, ale to se liší v několika bodech. Nejdůležitějším prvkem jsou vně zvýrazněné zadní křídlové dveře. Tato elektrická dodávka se navíc používá spíše k přepravě nákladu než cestujících.

Nárazníky jsou zcela nové a vypadají velmi jedinečně. Každá strana je vybavena posuvnými dveřmi určenými ke zlepšení vnitřního prostoru polic. K dispozici je střešní solární panel, který přidává k dojezdu vozidla devět a více mil. Celkově vypadá design hranatě, ale má několik moderních prvků.

PRAKTICKÝ INTERIÉR

Uvnitř vypadá nová dodávka Volkswagen divně. Nadcházející VW ID Buzz 2022 Cargo nemá dvě sedadla pro cestující. Místo toho tento model nabízí sedadlo řidiče a dvoumístnou lavici na straně spolujezdce. Můžete sklopit levou polovinu lavice a vytvořit pracovní plochu pro vestavěný notebook. Vypadá to divně, ale je to mimořádně praktické.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Volkswagen spolupracuje se společností „Sortimo“ na návrhu nového nákladového prostoru s regálovým systémem. Tento systém je dodáván se senzory připojenými k funkční řídicí jednotce. Tímto způsobem lze data přenášet na tablety v kokpitu pomocí moderní sítě WLAN. Nyní můžete sledovat a sledovat položky na policích. Nakonec ID Buzz Cargo nabízí 230 voltovou zásuvku, do které můžete zapojit nástroje.

ÚROVEŇ AUTONOMIE 4

Německý výrobce nainstaluje do své nové dodávky funkce autonomního řízení. VW ID Buzz 2022 Cargo má autonomní režim úrovni 4. Řidič může odbočit vpravo a pracovat na notebooku, když je vozidlo v podstatě dělá vše.

V tomto modelu je další praktický systém. ID Buzz Cargo má však 3D zobrazení rozšířené reality. Tato head-up jednotka umístí informace do zorného pole řidiče. Zrcadla nebudou a Volkswagen místo toho nabídne řadu fotoaparátů.

VW ID BUZZ 2022 NÁKLADNÍ MOTOR A JÍZDNÍ ŘADA

Zcela nový VW ID Buzz 2022 Cargo nabízí 48 kWh baterii integrovanou pod podlahou. Kromě toho můžete zvýšit velikost baterie na 111 kWh. Díky nápravám posunutým ven nabízí Buzz Cargo více podlahového prostoru. Elektromotor o výkonu 150 kW poskytuje 201 koní.

K zadní nápravě s více linkami je navíc připojena jednostupňová převodovka. Maximální rychlost je nastavena na 99 mph a k dispozici je také systém AWD. Systém rychlého nabíjení vám umožní nabít 80 procent baterie za 15 minut. Baterie o kapacitě 111 kWh trvá přibližně 30 minut, než se nabije stejná kapacita.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis