Jeep Grand Wagoneer 2022: Prezentace, ceny, technická data

Jeep

Pamatujeme si, když FCA oznámila návrat Grand Wagoneer pro rok 2013. To se však nestalo. Nyní je Jeep Grand Wagoneer 2022 oficiální. Jeep posunul svou škádlivou hru na zcela novou úroveň. Výrobce oznámil dlouho očekávaný návrat a nejnovější příběhy uvádějí, že návrat bude příští týden.

Ne tak rychle, protože ukázky byly fotografie konceptu. To je jistě zklamání, ale přinejmenším Wagoneerův návrat určitě přijde. Produkční model by se neměl výrazně odchylovat od konceptu. To znamená, že máme všechny informace, které jsou důležité pro nadcházející Grand Wagoneer 2022 .

Design Grand Wagoneer 2022

Zcela nový Jeep Grand Wagoneer 2022 bude kombinovat retro s prvky moderního stylu. Nejnovější obrázky ukazují SUV s masivním střešním oknem a dvoubarevným vnějším lakem. Model Grand Wagoneer má stylovou linii střechy a silné sloupky B. Dokonce i sloupky C jsou silnější a sklonená záď vypadá prostě perfektně.

Zadní část také zobrazuje chromované sloupky. Přední rámeček má retro mřížku a odznaky. Svalová mřížka byla známá již v 80. letech a nyní bude opět k dispozici. Zadní dveře mají v sobě americkou vlajku a na příchozím modelu se nám líbí všechno.

Vnitřní

Vnitřek je mnohem modernější a luxusnější než vnější. 2022 Jeep Grand Wagoneer se nebude lišit od některého značky v jiných přejezdy a SUV z hlediska designu kabiny. Všechno uvnitř bude samozřejmě vypadat kvalitně a moderně. Jeden z ukázkových obrázků ukazuje tlačítko start / stop motoru umístěné ve skořápce na palubní desce. Druhý obrázek ukazuje lepší pohled na středovou konzolu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Grand Wagoneer nabízí rýhované stříbrné tlačítko, kterým se ovládá infotainment. Toto tlačítko lze navíc použít k výběru rychlostních stupňů nebo k volbám v režimu offroad. Kromě toho toho o Wagoneerově interiéru toho moc nevíme. Některé zprávy důrazně doporučují 12palcovou vertikální dotykovou obrazovku, prémiové polstrování a různé pomůcky pro řidiče.

Možnosti motoru

To je možná největší záhada v tuto chvíli. Tyto nové Jeep Grand Wagoneer 2022 jezdí na stejné platformě jako pravidelné Wagoneer SUV. Jedná se o architekturu typu karoserie na rámu, která podporuje také nákladní vozidlo RAM 1500. Díky tomu by možnosti hnacího ústrojí neměly být tak velkou záhadou. Blížící se SUV bude využívat jednu z možností benzínových motorů Jeep V6 a V8. Největší otázkou je ve skutečnosti 3,0litrový motor EcoDiesel V6.

Z toho, co jsme se dozvěděli, Jeep v prvním roce výroby modelu Gladiator nenabízel pohonné ústrojí EcoDiesel. Totéž se může stát s SUV Grand Wagoneer. Nový Jeep Wrangler představí svůj první hybridní pohon. Nevíme, jestli Grand Wagoneer půjde stejnou cestou. Jeep však v příštích týdnech zveřejní další podrobnosti.

Datum a cena vydání Jeep Grand Wagoneer 2022

Mnozí z vás si mysleli, že Jeep Grand Wagoneer 2022 se na trh dostane příští týden. Je to však koncepční debut, který se uskuteční na začátku září. Přichází se zklamáním, ale na produkční model bychom neměli dlouho čekat. Očekává se, že SUV nového Jeepu se začne prodávat ve druhém čtvrtletí roku 2021.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.