VW ID.3 Cabriolet 2022: Specifikace, Cena, Datum vydání

Volkswagen by to mohl brzy udělat VW ID.3 Cabriolet 2022 -Odhalení konceptu. O tomto vývoji víme od března 2021, kdy generální ředitel Volkswagenu Herbert Diess zveřejnil na Twitteru render, aby ukázal reakce publika. Nyní by však mohla být koncepční verze odhalena dříve, než si myslíte, takže spotřebitelé mohou získat skutečný pohled na možný budoucí derivát.

VW ID.3 Cabriolet 2022: Specifikace, Cena, Datum vydání

Tato práce začala v designérském studiu na konceptu kabrioletu VW ID.3 a nižší náklady na vývoj, které přináší společná platforma MEB, činí obchodní případ varianty mnohem životaschopnějším.

Golf Cabriolet se musí zlepšit

VW Golf Cabriolet neměl s kupci automobilů příliš dobré vztahy. Volkswagen prodal ve Velké Británii pouhých 1 621 kusů nejnovější iterace Golf Cabriolet, poté byl vyřazen z portfolia značky. Budoucnost VW ID.3 Cabriolet by mohla být jasnější vzhledem k masivnímu tlaku na elektrická vozidla v posledních letech a milionům uživatelů, kteří chtějí přejít na udržitelnou mobilitu. Hladký a tichý charakter elektrického vozidla zvyšuje jeho celkovou přitažlivost.

Přestože byl VW ID.3 motoristickými novináři kritizován za špatnou kvalitu spínacích přístrojů a infotainment s neuspořádanými softwarovými kývnutími, prodejní čísla vykreslují jiný obrázek. V prvním roce svého působení v Evropě získal VW 144 000 rezervací na ID.3, včetně 70 000 nových kupců značky. Bude zajímavé sledovat, jak si povede VW ID.3 Cabriolet, až se dostane do prodeje.

návrh

Po vykreslení Diess v březnu 2021 bude VW ID.3 Cabriolet Concept dvoudveřovou nabídkou, přičemž zbytek karoserie bude identický s karoserií běžného ID.3. Příď bude podobná s LED světlomety, LED DRL páskem, který přechází do centrálního VW rondelu, a vstupem vzduchu integrovaným do předního nárazníku pro chlazení baterie. Mechanismus střechy by se skládal do zadní části, takže zákazníci by nemuseli ani zdaleka očekávat 385litrový zavazadlový prostor, který dostanou v poklopu.

VW ID.3 Cabriolet 2022: Specifikace, Cena, Datum vydání

Interiér a vybavení

ID.3 je k dispozici ve čtyřech variantách, a to Life, Family, Max a Tour, které nabízejí různé úrovně výbavy. Až světlo světa spatří VW ID.3 Cabriolet, bude pravděpodobně nabízen s větší baterií (Pro Performance a/nebo Pro) a kvalitnější variantou (Max a/nebo Tour). Pro lepší perspektivu nabízí nejvyšší výbava ID.3 Tour 19palcová litá kola, 10palcový dotykový infotainment, maticové světlomety, dvouzónovou klimatizaci, head-up displej s rozšířenou realitou a mnoho funkcí ADAS. Očekávejte, že kabriolet ID.3 zabalí tyto dobroty tak, jak by byl umístěn na horním konci sestavy. Tedy pokud to schválí představenstvo!

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace kabrioletu VW ID.3 2022

ID.3 je v současné době nabízen ve Spojeném království se čtyřmi možnostmi pohonu. ID.3 Pure Performance nabízí dojezd 350 km (217 mil) díky 45 kWh baterii napájející motor o výkonu 150 k. O stupínek výše je ID.3 Pro s motorem o výkonu 145 k a větší 58 kWh baterií, která umožňuje dojezd 418 km (260 mil). Pak máte ID.3 Pro Performance s 204hp motorem a stejnou baterií a dojezdem jako Pro. Konečně je tu Pro S s elektromotorem o výkonu 204 k a 77 kWh baterií, která zvyšuje dojezd na 544 km (338 mil). Všechny informace o sortimentu mají certifikaci WLTP.

Je to větší 77kWh baterie a elektromotor o výkonu 204 k, o kterých si myslíme, že jsou na místě pro kabriolet VW ID.3, který by měl začínat na cenách přesahujících 35 000 liber.

Výroba VW ID.3 2022 Cabriolet

VW Group v současné době vyhodnocuje možné výrobní závody pro své připravované elektrické kabriolety. VW se nemusí obtěžovat výrobou konvertibilních elektromobilů, už na to má prostředky. Podle zprávy v Süddeutsche Zeitung z 1. prosince 2021 značkový závod Osnabrück, ve kterém T Roc Cabrio se vyrábí, podle zprávy v Süddeutsche Zeitung z 1. prosince 2021, na důstojném místě, které také pomůže závodu využít jeho kapacity. To by bylo možné pouze v případě, že by výroba v hlavním závodě v německém Zwicau nebyla možná.

Je logické, že značka nyní uvažuje o elektrických kabrioletech, protože většina ostatních karosářských stylů se dostala pod záštitu EV. dr Diess vysvětlil, že Audi i VW uvažují o konvertibilních elektrických vozidlech.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis