VW T-Roc 2022: Technická data, exteriér, ceny

Volkswagen

VW vyrábí T-Roc 2022 svěží – pravděpodobně s některými optickými úpravami zvenčí, novým infotainmentem a novým plug-in hybridním pohonem. První informace!

Po čtyřech letech na trhu je čas osvěžit VW T-Roc 2022 . Jak by mohl facelift vypadat, ukazuje prezentace AUTO BILD pomocí obrázků. Náš obrázek ukazuje SUV ve sportovní R-Line. VW asi utočí klasické faceliftové šrouby. Přední světlomety by měly dostat nový interiér a na přání být k dispozici v maticové LED verzi; za příplatek je bylo možné propojit řetězem světel na horní straně grilu. Samotný gril by měl být o něco plošší a v budoucnu mít pouze jednu ozdobnou vzpěru (aktuálně jsou dvě). Na našem obrázku R-Line byla zástěra inspirována T-Roc R.

Pozoruhodné: VW dokázal výrazně změnit světelné prvky v zástěře, kde jsou také umístěny blinkry. Současný model má úzký rám kolem bočních vstupů vzduchu. V budoucnu by zde mohla být jednoduše nalezena svislá světelná lišta, která zároveň nahrazuje mlhová světla, která byla dříve integrována na spodním okraji zástěry. Trochu filigránštější zpětné zrcátko by mohlo dostat facelift z VW Golf. Na zádi by měl mít T-Roc nový světelný podpis a přepracovanou zástěru s naznačenými koncovkami výfuku níže.

motor

V interiéru by SUV s faceliftem ve vyšší výbavě mohlo dostat standardně digitální kokpit; to je v současné době k dispozici pouze jako volitelná možnost. Jisté je, že se nastěhuje aktuální infotainment systém MIB3, se kterým je vůz neustále online. Po stránce motoru se dá očekávat, že SUV bude v budoucnu k dispozici také s plug-in hybridním pohonem – pravděpodobně s kombinací 1,4litrového benzínového motoru a elektromotoru, který je použit i v Golfu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Systémový výkon by mohl být stejný s 204 k, ale dojezdu 10,4 kWh baterie v Golfu (80 NEDC kilometrů) by SUV dosáhnout nemělo. Ale i ty čistě spalovací motory budou po faceliftu pravděpodobně znovu nabízeny. Výkonově by se nemělo nic měnit, a tak by opět mohly být benzínové a naftové motory s výkony mezi 110 a 190 koní. Motory by však mohly být efektivnější.

Cena VW T-Roc 2022

Dá se předpokládat, že facelift VW T-Roc bude představen v roce 2022 . Na trh se však pravděpodobně dostane až v roce 2022. Očekává se mírný růst cen. Aktuálně začínají na 22 200 eurech.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.