Hyundai Tucson N 2021: Interiér, motor a úpravy

Podle posledních zpráv je Tucson posledním modelem, který byl údajně léčen pomocí N-Line. Chystaný Hyundai Tucson N 2021 dává smysl. Hyundai v současné době chybí vysoce výkonná SUV a Tucson je dokonalým kandidátem z mnoha důvodů. Je to jedinečné SUV, které přichází se stylem a sportovností.

N-Line bude vypadat ještě sportovněji a agresivněji než běžný model. Středně velké rozměry Tucsonu zůstanou zachovány. Hyundai však přidá mnoho tmavých exteriérových prvků, větších kol a mnohem více. Dokonce i interiér bude vypadat kvalitněji a zdá se, že volba hnacího ústrojí spočívala pouze v motoru.

Kosmetické upgrady řady Tucson N 2021

Připravovaný Hyundai Tucson N 2021 bude vypadat neuvěřitelně. Nejprve úprava N-Line poskytuje tmavou mřížku, která vypadá jedinečně než běžná mřížka s vodorovným pruhem. Přední nárazník je přepracován a vypadá agresivněji. Hyundai se rozhodne pro denní svícení ve tvaru bumerangu a tónovaná světla. Celkově byla celá přední kapotáž aktualizována a vypadá zlověstněji.

Další novinkou jsou Premium Dark Wheels. Zatím však neznáme velikost kol, standardních i volitelných. Černé okenní lišty, černé kryty zrcátek a střešní spojlery zajišťují sportovnější vzhled. Všechno o Tucsonu N je tak jedinečné a vzrušující a my se nemůžeme dočkat, až to uvidíme v ulicích.

Změny interiéru

Tyto nové Hyundai Tucson N 2021 nabízí nové kožené sedačky s kontrastními švy. Díky tomu vypadá kabina prvotřídně a nabízí lepší pohodlí. Hyundai se také zaměří na sportovní stránku interiéru s jedinečným volantem a různými tvary. K dispozici je také nová úroveň přepínání. Máme rádi tmavé kovové obložení v kabině.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Na druhou stranu je 7palcová dotyková obrazovka přesně stejným zařízením, jaké najdete v běžném Tucsonu. Výrobce si ponechá analogové displeje a nedodá plně digitální sdružený přístroj. Varianta N-Line nabízí více standardní výbavy a více bezpečnostních prvků. Nakonec by zákazníci měli očekávat novou bezdrátovou nabíječku Qj a aktualizovaný systém Blue Link.


Nový přeplňovaný motor a nový hybridní pohon

Nyní, když dokumenty této značky unikly online, víme o novém Hyundai Tucson N 2021 v podstatě vše . Podle dokumentů bude mít nový Tucson N SUV motor o objemu 2,5 litru. Jedná se o přeplňovaný čtyřválcový benzínový motor, který produkuje výkon 285 koní a točivý moment 311 lb-ft. K dispozici je osmistupňová automatická převodovka, ale to není vše. Vysoce výkonné SUV bude mít také hybridní hnací ústrojí kombinující 1,6litrový motor s elektromotory.

Stejné hybridní nastavení lze nalézt v hybridním modelu Hyundai Santa Fe. Snad nejlepší věcí na novém Tucsonu N je nový podvozek a lepší ovladatelnost. Namísto snahy o větší výkon se korejský výrobce rozhodl pro nejvyšší kvalitu jízdy a lepší účinnost paliva.

Cena a datum vydání Hyundai Tucson N 2021

Zcela nový Hyundai Tucson N 2021 začíná přibližně na 30 000 eurách. Hybridní varianta stojí o něco více, ale pravděpodobně méně než 35 000 eur. Hyundai oznámí další podrobnosti příští měsíc, zatímco prodej začne v prvním čtvrtletí roku 2021.

Autobrezik