Hyundai Tucson N 2021: Interiér, ceny, technická data

Podle posledních zpráv je Tucson posledním modelem, který byl údajně léčen pomocí N-Line. Chystaný Hyundai Tucson N 2021 dává smysl. Hyundai v současné době chybí vysoce výkonná SUV a Tucson je dokonalým kandidátem z mnoha důvodů. Je to jedinečné SUV, které přichází se stylem a sportovností.

N-Line bude vypadat ještě sportovněji a agresivněji než běžný model. Středně velké rozměry Tucsonu zůstanou zachovány. Hyundai však přidá mnoho tmavých exteriérových prvků, větších kol a mnohem více. Dokonce i interiér bude vypadat kvalitněji a zdá se, že volba hnacího ústrojí spočívala pouze v motoru.

Kosmetické upgrady řady Tucson N 2021

Připravovaný Hyundai Tucson N 2021 bude vypadat neuvěřitelně. Nejprve úprava N-Line poskytuje tmavou mřížku, která vypadá jedinečně než běžná mřížka s vodorovným pruhem. Přední nárazník je přepracován a vypadá agresivněji. Hyundai se rozhodne pro denní svícení ve tvaru bumerangu a tónovaná světla. Celkově byla celá přední kapotáž aktualizována a vypadá zlověstněji.

Další novinkou jsou Premium Dark Wheels. Zatím však neznáme velikost kol, standardních i volitelných. Černé okenní lišty, černé kryty zrcátek a střešní spojlery zajišťují sportovnější vzhled. Všechno o Tucsonu N je tak jedinečné a vzrušující a my se nemůžeme dočkat, až to uvidíme v ulicích.

Změny interiéru

Tyto nové Hyundai Tucson N 2021 nabízí nové kožené sedačky s kontrastními švy. Díky tomu vypadá kabina prvotřídně a nabízí lepší pohodlí. Hyundai se také zaměří na sportovní stránku interiéru s jedinečným volantem a různými tvary. K dispozici je také nová úroveň přepínání. Máme rádi tmavé kovové obložení v kabině.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Na druhou stranu je 7palcová dotyková obrazovka přesně stejným zařízením, jaké najdete v běžném Tucsonu. Výrobce si ponechá analogové displeje a nedodá plně digitální sdružený přístroj. Varianta N-Line nabízí více standardní výbavy a více bezpečnostních prvků. Nakonec by zákazníci měli očekávat novou bezdrátovou nabíječku Qj a aktualizovaný systém Blue Link.

Nový přeplňovaný motor a nový hybridní pohon

Nyní, když unikly online dokumenty této značky, víme o novém Hyundai Tucson N 2021 v podstatě vše. Podle dokumentů bude nové SUV Tucson N pohánět 2,5litrový motor. Jedná se o přeplňovaný čtyřválcový benzínový motor o výkonu 213 kW (285 koní) a točivém momentu 422 Nm. K dispozici je osmistupňová automatická převodovka, ale to není vše. Vysoce výkonné SUV bude mít také hybridní pohon kombinující 1,6litrový motor s elektromotory.

Stejné hybridní uspořádání najdeme v hybridním modelu Hyundai Santa Fe. Snad nejlepší na novém Tucsonu N je nový podvozek a lepší ovladatelnost. Místo toho, aby se korejský výrobce snažil o vyšší výkon, rozhodl se pro maximální kvalitu jízdy a lepší spotřebu paliva.

Poznámka: Hyundai Tucson N 2021 se v České republice neprodává. Nejvýkonnější verzí Tucsonu na českém trhu je Tucson N Line s 1,6litrovým hybridním pohonem o výkonu 169 kW (230 koní).

Cena a datum vydání Hyundai Tucson N 2021

Hyundai Tucson N 2021 nebyl nikdy uveden na trh. Na českém trhu byla v roce 2021 k dispozici sportovní verze Tucson N Line s 1,6litrovým hybridním pohonem o výkonu 169 kW (230 koní). Jeho cena začínala na 849 990 Kč.

V současné době je Hyundai Tucson 2021 k dispozici pouze jako ojetý vůz. Ceny se liší v závislosti na výbavě a stavu vozu. Pro přesnější informace o aktuálních cenách ojetých vozů Hyundai Tucson 2021 doporučuji kontaktovat přímo prodejce Hyundai nebo navštívit webové stránky s nabídkou ojetých vozů.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.