Jaguar J-Pace 2021: Technická data, ceny, změny

Jaguar

Řada Jaguars bude letos pro nové SUV bohatší. Podle výrobce se připravovaný model bude jmenovat Jaguar J-Pace 2021 a bude vycházet z populárního SUV F-Pace.

Tento model určitě přinese občerstvení řadě Jaguar. Stejně jako model F-Pace bude i nové SUV J-Pace středně velkým SUV, které by se mělo na trh dostat později v tomto roce.

Designový jazyk Jaguar J-Pace 2021

Připravovaný Jaguar J-Pace 2021 je zcela nový model a typový štítek. O designu J-Pace je v současné době známo jen málo. Po mnoha spekulacích bude mít SUV J-Pace, které konkuruje modelu Range Rover, zcela nový tvar inspirovaný nejnovějším designovým jazykem Jaguar.

Stejný design lze najít i na prvním modelu elektromobilu I-Pace od Jaguaru, který byl představen loni na ženevském autosalonu. Toto prémiové kompaktní crossover SUV je podobné ostatním crossoverům SUV Jaguar, jako jsou F-Pace a E-Pace. Obecně bude J-Pace na rozšířené platformě F-Pace ukončen. Dodává se s tradičně vypadající mřížkou, která vypadá atraktivně, a velkým odvětráváním kapoty, které napomáhá aerodynamické účinnosti. Velké otvory také umožňují brzdění za studena. Kromě toho má standardně stupňovitý spodní práh a 18palcová kola.

Interiér nabízí více prostoru než F-Tempo

Jak již bylo zmíněno dříve, nový Jaguar J-Pace 2021 bude sedět na rozšířené platformě F-Pace. To znamená, že uvnitř je k dispozici více místa. Z toho, co jsme slyšeli, bude nadcházející J-Pace obsahovat velmi moderní kabinu vyrobenou z vysoce kvalitních materiálů.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kupující mohou očekávat, že standardní model bude vybaven koženým čalouněním Windsor, pravým dřevem a hliníkovým obkladem. U větší karoserie doufáme v další prostor pro cestující. Tento model bude k dispozici ve dvou konfiguracích. Měl by existovat model se dvěma řadami sedadel a volitelně se třemi. Nosnost by měla být dostatečná, aby pojala mnoho dodávek a dokázala v tomto oddělení držet krok s Mercedesem GLE a BMW X5. Z technického hlediska by však nový J-Pace měl být standardem s nejnovější dotykovou obrazovkou, klimatizací, navigací, satelitním rádiem SiriusXM, hotspotem Wi-Fi a integrací Apple CarPlay / Android Auto.

Systém hnacího ústrojí Jaguar J-Pace 2021

O motoru Jaguar J-Pace 2021 je známo jen málo . Z toho, co jsme slyšeli, je velká šance, že toto SUV využívá některé možnosti motoru. S největší pravděpodobností zde bude nový řadový šestiválcový motor značky. Tento motor se perfektně vešel pod kapotu luxusního SUV střední třídy. Jste také nepochybně elektrifikovaná verze. Po mnoha spekulacích mohl nový model využívat elektrický systém nebo dokonce plug-in hybridní hnací ústrojí.

Hovoří se také o tom, že bude používat stejný pohonný agregát jako menší SUV I-Pace. Navíc věříme, že se nadcházející J-Pace vejde do poměrně velkého akumulátoru pro slušný celoelektrický dojezd. Bez dalších podrobností o dostupných pohonných jednotkách nemůžeme odhadnout spotřebu paliva tohoto modelu.

Datum vydání a cena

Zcela nový model a typový štítek Jaguar J-Pace 2021 bude uveden na trh později v tomto roce. Ceny jsou k dispozici a základní model stojí 65 000 eur. Výrobce navíc oznámil, že prémiový model na 70 000 eur, Prestige na 70 000 eur, R-Sport kolem 80 000 eur a nejrobustnější SVR překročí hranici 100 000 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.