Jaguar F-Pace 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Jaguar F-Pace 2022 je potvrzen. Toto oblíbené SUV se v prodejnách objeví později v roce 2021. Tentokrát se Jag rozhodl pro občerstvení v polovině cyklu, aby nový model vypadal ještě stylověji. Přední zástěra bude hostit největší upgrady a interiér také představí několik zajímavých a důležitých novinek.

Model F-Pace má také nový 3,0litrový motor s hybridním systémem. Kromě toho jsou nabízeny jak nabité, tak nabité varianty. K dispozici je také současný 2,0litrový motor, takže F-Pace má nyní mnohem více možností pohonu, což je skvělé. Bez dalších okolků je to vše, co potřebujete vědět o novém SUV F-Pace.

F-Pace 2022 prochází faceliftem v polovině cyklu

Nový Jaguar F-Pace 2022 dostane nějaký uprostřed cyklu facelift. Tento model již vypadá osvěženě a co je důležitější, vypadá velmi atraktivně. Všechny vnější části jsou aktuální a myslíme si, že současný designový jazyk zůstane zachován. Na předním panelu však čekají některé aktualizace. Jaguar plánuje představit revidovanou masku chladiče a nová LED světla pro denní svícení.

Na bocích vypadá F-Pace skvěle, s pěknými liniemi karoserie a stylovými koly. Zadní část bude přenosná, protože očekáváme pouze vylepšenou grafiku zadních světel. Pokud hledáte moderní, sportovní a stylové SUV, mohl by být řešením Jaguar F-Pace.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Aktualizace interiéru

Také kabina Jaguaru F-Pace 2022 se občerstvuje. Interiér je plný prémiových věcí, takže je příliš brzy na dramatičtější změny. Toto SUV kombinuje moderní funkce s funky designem kabiny. V interiéru najdete spoustu luxusu, ať už si vyberete jakoukoli variantu výbavy. Jaguar bude dodávat ještě více prémiových materiálů, ale největší novinkou je nový dotykový displej.

Tento 11,4palcový displej infotainmentu je umístěn nad palubní deskou. V nabídce je také nový systém infotainmentu, přičemž zmíněný displej je mírně zakřivený. Je to systém Pivi Pro, působivé nastavení infotainmentu, které lze nalézt také ve vozidlech Land Rover. Pokud chcete něco ještě lepšího, Jag nabízí volitelný 12,3 ”digitální sdružený přístroj.

F-Pace generuje více energie

Pokud víme, 2022 Jaguar F-Pace bude mít více možností motoru než jeho předchůdce. Pro začátek bude základní varianta používat stejný 2,0litrový čtyřválcový motor s výkonem 246 koní. Jag je však v procesu zavádění turbo a přeplňovaných verzí 3,0litrového řadového šestiválce. Obě verze jsou spojeny se 48voltovým hybridním systémem a budou produkovat 335 koní a 395 koní. Čekáme, až Jag odhalí další informace, včetně hodnocení spotřeby paliva.

Cena Jaguaru F-Pace 2022, datum vydání

Díky nejnovějším kosmetickým vylepšením a vnitřnímu občerstvení bude nový Jaguar F-Pace v roce 2022 dražší. Aktuální SUV F-Pace je k dispozici za zhruba 51 000 eur. Nyní nový model stojí o něco více. 

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis