Land Rover Defender V8 2021: spotřeba, technická data, cena

Land Rover

Prototyp modelu Land Rover Defender V8 z roku 2021 byl spatřen mimo Nürburgring. Na první pohled vypadá připravovaný model téměř identicky jako normální Land Rover Defender 110. Při bližším zkoumání však vidíme některá vylepšení.

Podle výrobce je testované vozidlo v rané fázi vývoje a ve finální verzi čeká na další změny. Hotová sériová verze bude mít nové přední a zadní nárazníky, větší kola a jinou kapotu, která se oddělí od slabších sourozenců. Pod kapotou Defenderu je výkonné hnací ústrojí V8, které dokáže vyprodukovat 500 koní.

Externí srovnání modelu Land Rover Defender V8 2021

Nový Land Rover Defender V8 2021 má stejný design jako pravidelný jeden. Tento model je k dispozici ve čtyřdveřové karoserii. Testovací model byl sledován a nejprve jsme si všimli detailů, jako jsou větší brzdy, obrovské boční otvory a čtyřnásobné koncovky výfuku. Díky tomu není pochyb o tom, že se hnací ústrojí V8 rozhodně skrývá pod kapotou.

Podle výrobce se prototypový model liší od konečné verze. Výrobce uvádí, že hotový výrobek bude mít několik konstrukčních změn. To zahrnuje nové přední a zadní nárazníky, větší kola a jinou kapotu.

Většina interiéru zůstane stejná

Interiér připravovaného modelu Land Rover Defender V8 2021 se od běžného nebude příliš lišit. Stejně jako u běžného modelu je uvnitř stejný design. Tento model je velmi pohodlný. Má tři řady sedadel a pojme sedm lidí.

Kabina je stylová a nachází se někde mezi prémiovou a užitnou. Palubní deska Defenderu V8 je čistá a má 10palcový dotykový displej s informačním a zábavním systémem se zbrusu novým uživatelským rozhraním zvaným Pivi Pro. Standardem jsou Apple CarPlay a Android Auto, stejně jako navigační systém. Na přání je k dispozici vysoce kvalitní digitální sdružený přístroj a head-up displej. Nákladový prostor za zadním sedadlem je přijatelný a je kombinován se slavným Jeepem Wrangler. Kromě toho lze zadní sedadla sklopit, což má za následek mnohem větší nákladový prostor.

✓ Můžete také zkontrolovat:

bezpečnostní

Tyto nové Land Rover Defender V8 2021 nabízí několik unikátních systémů mezi technologiemi na asistenčních k dispozici. Součástí standardního balíčku je automatické nouzové brzdění s detekcí chodců, varování před opuštěním jízdního pruhu s varováním před opuštěním jízdního pruhu a adaptivní tempomat.

Specifikace hnacího ústrojí

Pod kapotou bude nový Land Rover Defender 2021 V8 vybaven výkonným motorem. To znamená, že Defender použije hnací ústrojí V8, u kterého se očekává výkon nejméně 500 koní. Jak vidíte, tento model je v podstatě v oblasti populárního modelu SVR.

Z toho, co jsme slyšeli, bude V8 Defender standardně dodáván se zcela novým vzduchovým odpružením a bude používat novou osmistupňovou automatickou převodovku. Díky tomuto odpružení jsou terénní dovednosti snazší.

Datum a cena vydání Land Rover Defender V8 2021

Land Rover představí své nové SUV Defender V8 někdy v roce 2021 . Jak již bylo zmíněno dříve, testovací mezka bude chycena, ale podle Land Roveru můžeme ve finální verzi očekávat další změny. Cena nadcházejícího SUV zatím není známa.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.