Lincoln Aviator 2021: ceny, interiér, technická data

Lincoln

Třetí generace Lincoln Aviator 2021 byl potvrzen a dorazí později v tomto roce. Co tedy můžeme očekávat od příští generace? Podle mnoha zpráv bude mít připravovaný model aktualizovaný vzhled a nabídne více funkcí než dříve. Tento model je známý jako SUV, které má prémiový interiér a dlouhý seznam standardních funkcí. Kabina je prostorná a ve třech řadách je spousta místností pro sedm lidí.

Nový Aviator je navíc k dispozici s přeplňovaným motorem V6 o objemu 3,0 litru, který dokáže vyprodukovat výkon 400 koní a točivý moment 415 lb-ft. Kromě toho bude k dispozici také hybridní varianta, která přinese více koní a lepší účinnost paliva.

Styling Aviator Exterior 2021

Nový Lincoln Aviator 2021 bude překlenovací pokud jde o design. Nečekejte tedy žádné drastické změny, protože se zde koná občerstvení. Stejně jako předchozí model bude mít i připravovaný Lincoln Aviator atraktivní a vysoce kvalitní design.

S SUV Lincoln Navigator je spojeno mnoho podobností. Tím máme na mysli, že oba modely mají mnoho společných stop. Přední kapotáž je jaksi lepší a v první řadě je tento model vybaven vyvýšenou mřížkou a světlomety. Standardní model je vybaven 19palcovými koly. Kupující si mohou dokonce dokoupit 21- nebo 22palcová kola. Barvy jako Iced Mocha Metallic, Burgundy Velvet Metallic a Infinite Black Metallic činí toto SUV jedinečným a uznávaným.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Interiér

Připravovaný Lincoln Aviator 2021 je jedním z nejlépe vybavených SUV ve střední třídě. Tento model nabízí prostornou kabinu a mnoho techniků. Díky tomu je to velmi konkurenceschopné SUV. V současné době v tomto oddělení soutěží spousta SUV, a proto výrobce Lincoln přidal další standardní funkce.

Toto SUV má 10,1palcovou dotykovou obrazovku, třízónovou klimatizaci, WiFi hotspot a prémiový audio systém s 10 reproduktory. Kupující navíc mohou získat více funkcí než dříve. Volitelný balíček zahrnuje panoramatickou posuvnou střechu, bezdrátové nabíjení a HD rádio.

Bezpečnostní balíček

Stejně jako předchozí model nabízí i nový model vynikající asistenční balíček pro řidiče. Funkce jako monitorování mrtvého úhlu, parkovací senzory, kamera pro couvání a výstraha zadního křížového provozu jsou standardem.

Na přání můžete získat adaptivní tempomat, rozpoznávání dopravních značek a mnoho dalšího.

Specifikace motoru V6

Zcela nový Lincoln Aviator 2021 je dokonale vyvážené SUV. Běží na spolehlivé platformě a bude i nadále nabízen se stejnými hnacími ústrojími jako dříve.

Tento model bude vybaven 3,0litrovým přeplňovaným motorem V6 s výkonem 400 koní a točivým momentem 415 lb-ft. Pokud si však vyberete hybridní model, získáte ještě lepší výkon.

Aviator Hybrid

Model Aviator Grand Touring bude používat hybridní systém, který poskytuje 495 koní a točivý moment 630 lb-ft.

Tento systém se skládá z nastavení dvojitého motoru a jednoho motoru umístěného mezi měničem točivého momentu a převodovkou. U hybridního modelu můžeme obecně očekávat vynikající účinnost paliva. Obě verze používají stejnou 10stupňovou automatickou převodovku. Čekáme také na oficiální čísla.

Cena a datum vydání Lincoln Aviator 2021

Pokud hledáte spolehlivé rodinné SUV, nový Lincoln Aviator 2021 je ideální volbou. Kromě výkonného motoru nabízí tento model také vynikající výhled. Podle nejnovějších spekulací bude nový model začínat kolem 50 000 eur.

Model Aviator Grand Touring, který používá hybridní hnací ústrojí, však bude stát podstatně více, přibližně 60 000 eur. Verze Black Label Grand Touring s nejvyšším dojezdem bude stále k dispozici a nebude levná. Tento model začíná na 90 000 eur. Datum vydání třetí generace bude možné zakoupit později v tomto roce.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.