Mercedes AMG GLA 45 2021: Interiér, motor a úpravy

Mercedes

V současné době jsou zveřejněny nejnovější fotografie nezajištěné verze  Mercedesu AMG GLA 45 2021  . Jak ukazují fotografie, připravovaný model vypadá podobně jako A45. Venku však bude spousta občerstvení a nový model bude vypadat sportovněji. Kabina je také prémiová a nabízí více technologií než dříve.

Podle nejnovějších informací je pod kapotou stejný motor, který pohání A45 a CLA 45. Dvoulitrový přeplňovaný čtyřválcový motor pohání nové crossovery a produkuje výkon 385 hp (285 kilowattů) a točivý moment 480 newtonmetrů (354 lb-ft).

Projekt Mercedes-AMG GLA 45 2021

Sportovní malé SUV  Mercedes AMG GLA 45 2021 vypadá atraktivně a stylově. Na první pohled můžete vidět, že nový model přebírá od A35 spoustu tipů. Esteticky má nejnovější model GLA 45 společnosti vertikální pruhy v masce chladiče a standardní LED světlomety jsou podobné jako u A45. Také se nám líbí nový, osvěžující vzhled a jemně rozšířené blatníky, které dodávají tomuto modelu o něco svalnatější vzhled.

Mercedes standardně používá v bočním profilu elegantní 19palcová kola. Na přání jsou však k dispozici také 21palcová kola. Zadní část vypadá stejně sportovně jako přední část. Kromě toho byla největší pozornost věnována masivnějšímu střešnímu spoileru a přepracovanému nárazníku se dvěma 3,2palcovými koncovkami výfuku.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nejprve se podívejte dovnitř

Připravovaný  Mercedes AMG GLA 45 2021  poskytne v interiéru pouze vysoce kvalitní materiály. Stejné materiály a technologie lze vidět i v menším hatchbacku A45. Německý výrobce však u nového modelu crossover použil středovou konzolu v černé barvě a kůži volantu nappa. Vidíme také stejný multimediální systém se dvěma obrazovkami a několik digitálních čísel jako A45. Kabina je mimořádně moderní a nabízí dostatek prostoru pro pět osob.

Křesla poskytují výjimečné pohodlí, můžeme vidět žluté kontrastní švy a černé klavírní vložky. Mercedes také instaluje přední sedadla s většími polštáři, aby udržel cestující na místě během jízdy. Na přání jsou k dispozici také výkonné židle AMG.

Pohonný systém produkující 382 koní

Nejnovější  Mercedes-AMG GLA 45 2021  je SUV vybavené výkonným hnacím ústrojím. Tento model je poháněn dvoulitrovým přeplňovaným čtyřválcovým motorem, který se používá také ve vozidlech, jako jsou A45 a CLA 45. Pod pohonem Mercedes-AMG GLA 45 však tento pohon poskytuje výkon 382 k (285 kilowattů) a 354 lb.ft ( 480 Nm) točivého momentu.

Síla se standardně přenáší prostřednictvím osmistupňové dvouspojkové převodovky a pohonu všech kol. Podle Mercedesu dosahuje nová GLA 45 rychlosti 96 km / h za pouhé 4,3 sekundy. Kromě toho je nejvyšší rychlost elektronicky omezena na 249 km / h.

Datum a cena modelu Mercedes-AMG GLA 45 2021

Výkonný crossover  Mercedes-AMG GLA 45 2021  vypadá zlověstně a atraktivně. Výrobce se pokusí přilákat spoustu kupujících. Podle nejnovější zprávy přijde toto SUV do USA na konci roku 2020. Společnost však dosud neoznámila jeho cenu. Hlavním konkurentem tohoto vysoce výkonného modelu je nové Audi SQ3.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.