Nissan Frontier 2021: Technické údaje, motory, ceny

Nissan

Nejprodávanější pick-up Nissan se v blízké budoucnosti dočká významných změn. Nissan Frontier 2021 dorazí s četnými aktualizacemi. Model 2020 bude u prodejců k dispozici velmi brzy, ale pouze s drobnými vylepšeními. Z tohoto důvodu bude limit revidován v roce 2021. To zahrnuje mnohem lepší vzhled, nový motor a novou převodovku.

Na druhou stranu platforma zůstává neporušená. Zajímavé je, že tento model překonal model Titan a nyní je připraven konkurovat novým modelům Ford a Jeep. Segment střední velikosti bude nepochybně nejzajímavějším segmentem vyzvednutí. Ford Ranger a Jeep Gladiator dorazí také příští rok.

Nissan Frontier 2021 nabízí novou masku chladiče a nové světlomety

Po letech čekání dostane Nissan Frontier 2021 konečně futurističtější vzhled. Zatímco čekáme na oficiální podrobnosti, Nissan to potvrdil. Redesign je hned za rohem. Platforma zůstane, ale Frontier mírně poroste. Některé zprávy poukazovaly na novou platformu Navara. To se v blízké budoucnosti nestane, alespoň teď.

To znamená, že zadní náprava a listové pružiny zůstanou zachovány. Design vypadá agresivněji a přední část má novou masku chladiče a nové světlomety. Vzadu jsou představena nová zadní světla a nový zadní nárazník. Standardem jsou 16palcová litá kola, ale můžeme očekávat nové volitelné ráfky. Kromě toho budou k dispozici nové barvy exteriéru.

Detaily interiéru

Interiér dostal také nový design. Zbývá jen několik funkcí a rad. Nissan Frontier 2021 nabízí jemnou, ale moderní kabina. Společnost Nissan se pokusí uplatnit interiérový design SUV a sedanů této společnosti. Nový interiér vás může zpočátku zmást. Rozložení ovládacích prvků však rozhodně vypadá lépe než dříve. Japonský výrobce vylepší komfort.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kabina je tišší a praktičtější. Konfigurace kabiny King Cab a Crew Cab určitě budou v nabídce. Stále však nevíme, zda bude Nissan dodávat některé další styly karoserie. Kožené čalounění je na základně Frontier 2021 volitelné. Společnost se však zaměřuje na základní model, který dostane více luxusu než kdykoli předtím.

Specifikace motoru

Přes všechny vnější a vnitřní změny je nový motor nejvýznamnější změnou. Frontier upustí od svého současného 4,0litrového motoru V6. Tento motor je zastaralý a má stárnoucí pětistupňovou převodovku.

Z tohoto důvodu bude k dispozici nový motor V6 s výkonem přes 300 koní. Společnost Nissan navíc nabídne zcela novou sedmistupňovou automatickou převodovku. Nové hnací ústrojí bude standardní a bude táhnout až 6 500 liber. Kromě toho Nissan sliboval lepší spotřebu paliva.

Cena a datum vydání modelu Nissan Frontier 2021

Frontier 2021 je dnes nejprodávanějším pickupem společnosti. Tento středně velký pickup v loňském roce překonal titanový model. Jedním z hlavních důvodů je přijatelná cena Frontier. Zajímavé je, že Frontier je jediným středně velkým pickupem v segmentu, který nedosahuje 30 000 eur.

Nový Nissan Frontier 2021 stojí 29.000 eur. Nový design, motor a převodovka pomohou Frontier Pickup konkurovat svým největším konkurentům. Když už mluvíme o tom, Jeep Gladiator a Ford Ranger se do obchodů dostanou také příští rok. Limit do roku 2021 bude u prodejců k dispozici na podzim 2020.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.