Nissan Navara 2021: specifikace, cena, datum vydání

Trh vyzvednutí je v dnešní době stále teplejší, a to i v částech světa, kde tato vozidla v minulosti nebyla tak populární. Vzhledem k tomu, že konkurence je stále aktuální, je čas, aby Nissan přišel také s některými novinkami. Na rozdíl od Frontier není současná generace Navara tak stará. Byl představen v roce 2015, ale to neznamená, že zůstane nedotčen až do úplné opravy. Nejnovější zprávy naznačují aktualizaci uprostřed cyklu. K tomu by mohlo u modelu Nissan Navara 2021 dojít již příští rok.

V tuto chvíli je začátkem mluvit o detailech, ale můžeme očekávat, že nová verze bude obsahovat některé zajímavé stylové novinky, i když počítáme také s novými funkcemi uvnitř. Kromě toho je zde také možnost vidět inovace pod kapotou. S tolika změnami můžeme očekávat, že Nissan Navara 2021 dorazí o něco dříve než obvykle někdy v druhé polovině příštího roku.

Exteriér modelu Nissan Navara 2021

Bezpochyby se vizuální změny jeví jako nejpravděpodobnější. Aktuální model vypadá dobře, ale vždy existuje dostatek prostoru pro aktualizace. Neočekáváme žádné významné změny, pokud jde o mechaniku a základní konstrukční prvky. Jedná se o dobře navržený pickup, který vytváří úžasnou rovnováhu mezi výkonem a komfortem. Na jedné straně se jedná o velmi schopný nákladní vůz, který při správném vybavení dokáže vytáhnout impozantních 7 700 liber. Na druhé straně pravděpodobně nabízí jednu z nejjemnějších jízd v segmentu.

Pokud jde o styling, mohli jsme vidět hned několik novinek. Změny dílů, jako jsou světlomety, maska ​​chladiče a nárazník, jsou pravděpodobné, zejména s ohledem na to, že zcela nový Frontier přichází po více než 15 letech. Můžeme tedy předpokládat, že severoamerický nákladní vůz by mohl sloužit jako inspirace pro změny modelu Nissan Navara 2021 .

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní

Současný model vypadá zevnitř dobře. Samozřejmě nenajdete špičkové materiály, jako byste měli s crossovery, protože se stále jedná především o pracovní stroj. Nikdo však nemůže popřít, že nákladní vůz má docela slušnou kabinu. Většina materiálů je obtížně hmatatelná, což slibuje roky používání, zatímco palubní deska vypadá jednoduše, ale atraktivně. U modelu Nissan Navara 2021 neočekáváme žádné zvláštní změny. Nový model může přijít s novými barevnými schématy a některými revizemi středového zásobníku, ale celkový design zůstává do značné míry nedotčený.

Na druhou stranu očekáváme aktualizace, pokud jde o funkce. To platí zejména pro technické dobroty. Měli bychom vidět věci jako aktualizovaný software infotainmentu, ale také několik nových technických doplňků. Kromě toho se také očekávají další bezpečnostní aspekty.

Motory Nissan Navara 2021

Nissan Navara 2021bude pokračovat se známými motory, ale lze je dodat i s doplňkem. Na většině trhů je kamion dodáván se známým turbodieselem Renault. Je to přeplňovaný čtyřválec dCi o objemu 2,3 ​​litru s maximálním výkonem 190 koní a točivým momentem 330 liber. Ačkoli má tento motor ve srovnání s konkurencí menší zdvihový objem, má dostatek výkonu a točivého momentu. Není divu, že s tímto motorem dokáže Navara táhnout 3 tuny. Tato čísla patří k nejvyšším ve své třídě, ale tento motor je docela působivý i z hlediska spotřeby paliva. V některých částech světa je k dispozici také starý dobrý 2,5litrový benzínový motor s výkonem kolem 155 koní. Není to nejvýkonnější zařízení, jaké najdete

Konečně je tu šance vidět nějakou zajímavou novinku pro příští rok. Podle zpráv by mohl být Nissan Navara v roce 2021 nabízen také s 3,0litrovým turbodieselem V6. Samozřejmě je to stejný motor, který pohání třídu X. Tento motor poskytuje výkon kolem 255 koní a točivý moment 406 liber, což by Navaru posunulo na zcela novou úroveň, pokud jde o výkon a celkovou kvalitu jízdy. To znamená lepší zrychlení, vyšší odtahovou kapacitu, plynulejší jízdu atd. Stále však čekáme, až se o této záležitosti ozvou úředníci.

Nissan Navara 2021 datum vydání a cena

Nissan Navara 2021 je stále daleko od nás, takže nemůžeme mluvit o přesnější datum zahájení. Můžeme však očekávat, že se nový model dostane na trh o něco dříve než obvykle někdy ve třetím čtvrtletí příštího roku. Neočekáváme žádné zásadní změny v ceně. Cena samozřejmě hodně závisí na trhu. V Austrálii začíná tento vůz na přibližně 38 000 A $. Na druhou stranu jsou evropské modely dražší a stojí od 32 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis