Nissan Navara 2022: Ceny, informace, technická data

Nissan

Trh s pickupy je v dnešní době docela těžký, ale Navara zůstává relevantní, i když současná generace je na trhu téměř sedm let. Věci se na trhu nákladních vozidel tak rychle nemění, zatímco tento nákladní vůz měl vždy několik exkluzivních funkcí. Po loňské aktualizaci jsme si docela jisti, že současná generace zůstane ve výrobě ještě několik let. Očekáváme také, že Nissan Navara nebude mít v roce 2022 žádné zásadní změny.

Můžete se spolehnout na pickup, který nabízí ještě několik skvělých věcí. Líbí se nám jeho efektivní motor a líbí se nám především jeho jízdní vlastnosti, které jsou výsledkem hlavně zadního odpružení. Zároveň je tento vozík stejně výkonný jako kterýkoli jiný vozík na trhu.

Vzhledem k tomu, že se na příští rok nechystají žádné velké změny, předpokládáme, že Nissan Navara 2022 se dostane na trh někdy na konci roku.

Redesign Nissan Navara 2022

Jak již bylo zmíněno, současná generace existuje zhruba sedm let. Stále se však cítí konkurenceschopná ve všech směrech. Jedním z důvodů je použití dobré staré platformy ‘F-Alpha, která vytváří dobrou rovnováhu mezi kvalitou jízdy a výkonem. Navzdory svému stáří má tento nákladní vůz poměrně pokročilé víceprvkové zadní odpružení, které zajišťuje opravdu hladkou jízdu, kterou byste od pickupu nečekali. Vozík je přitom stejně výkonný jako každý jiný konkurent a utáhne až 3,5 tuny.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Co se týče stylu, loňská aktualizace s sebou přinesla několik novinek, takže Nissan Navara by v tom měl pokračovat i v roce 2022 . Viděli jsme přeměnu s novou mřížkou chladiče a nárazníkem, které nyní vypadají odvážněji než dříve. Kromě toho je zde také několik aktualizovaných detailů, takže jsme si jisti, že příští rok model nepřinese nic zajímavého.

Vnitřní

Totéž platí pro design interiéru. Nejnovější aktualizace přinesla nový informační a zábavní systém s větší 8palcovou dotykovou obrazovkou a vychytávkami pro integraci smartphonu, jako je Android Auto a Apple CarPlay. Jinak věci zůstaly stejné, takže předpokládáme, že Nissan Navara bude pokračovat se známým uspořádáním kabiny i v roce 2022 .

Tento interiér vypadá docela typický pro pickup. Palubní deska je zachována jednoduchá a skládá se převážně z tvrdého plastu. Na druhou stranu je perfektně funkční a zdá se být opravdu odolný. Můžete si vybrat mezi různými styly kabiny a modely s jednou nebo dvěma řadami sedadel.

Motor Nissan Navara 2022

Věci pod kapotou se pro příští rok rozhodně nezmění. Nissan Navara 2022 bude pokračovat s dobře známé 2,3-litrového přeplňovaného vznětového motoru z Renault, který je k dispozici ve dvou výkonových variantách. Základní modely používají 160koňovou verzi, kterou si můžete vybrat i pro vylepšenou 190koňovou verzi. V obou případech jsou výkony docela dobré a maximální tažná kapacita je až 3,5 tuny.

Jízda tohoto pickupu je neuvěřitelně hladká. Jedním z důvodů je samozřejmě zadní odpružení, dalším důvodem, který bychom měli zmínit, je převodovka. Bavíme se o 7stupňovém automatu, který řadí hladce a poměrně přesně. Pokud dáváte přednost manuálům, v nabídce je i 6stupňový agregát.

V některých částech světa existuje i verze se starým dobrým 2,5litrovým zážehovým čtyřválcem, který vyvine kolem 150 koní.

Datum vydání a cena Nissan Navara 2022

Očekáváme, že Nissan Navara 2022 uvidíme někdy v posledním čtvrtletí roku. Základní cena v Evropě by se měla pohybovat kolem 33 000 eur, přičemž australský model by měl začínat na částce zhruba 27 150 dolarů.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.