Nissan Frontier 2022: Informace, ceny, technická data

Nissan

Nová generace pickupu Nissan střední velikosti je konečně na cestě. Po více než 15 letech bude nahrazen stávající model druhé generace. Zcela nový model se objeví v létě a přinese s sebou spoustu novinek. To je nesmírně důležité, když uvážíte, že kompaktní kazety jsou stále populárnější. V poslední době jsme viděli několik zcela nových modelů, včetně zcela nového Gladiatoru a comebacku Fordu Ranger. Nová generace bude debutovat jako Nissan Frontier v roce 2022 a očekávání jsou poměrně vysoká.

Pokud zatím víme, nový model zůstane u známé platformy, která bude v tomto případě výrazně aktualizována. Je tu nový motor, design a vylepšení tažení a tažení. Samozřejmě se můžete spolehnout na novou estetiku, nový design interiéru a mnoho dalšího. Když uvážíte, že předchozímu modelu je 15 let, není divu, že se dočkáme tuny inovací v oblasti techniky a bezpečnostních prvků.

Restyling Nissan Frontier 2022

Chystaný redesign přinese spoustu nových funkcí, což není divu, když uvážíte, že současná generace existuje již od roku 2005. Zajímavé je, že Nissan neuvede zcela novou platformu. Místo toho se dočkáme známé architektury F-Alpha, která přijde s významnými aktualizacemi. Zajímavé je, že i rozměry zůstávají dost podobné, včetně rozvoru. Na druhou stranu zcela nové nastavení odpružení udělá obrovský rozdíl z hlediska jízdních vlastností a celkového zážitku.

Co se týče stylu, nový model již byl představen. Ukazuje zcela nový vzhled, který vypadá na míle lépe než předchozí model. Zajímavé je, že se společnost rozhodla neřídit se současným designovým jazykem značky. Nenajdete tedy příliš mnoho podobností s ostatními modely v sestavě, včetně nedávno aktualizovaného Titanu. Místo toho bude mít Nissan Frontier 2022 poměrně unikátní vzhled, který kombinuje ostré linie s tunami futuristických prvků.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní

Tento aspekt přinese některé z nejdůležitějších změn. Současná kabina vypadá ve všech směrech příliš staře. Není tedy těžké dojít k závěru, že interiér Nissanu Frontier 2022 bude vypadat výrazně lépe. Nová palubní deska vypadá mnohem lépe, i když se nám líbí zejména to, že materiály jsou v porovnání s předchozím modelem mnohem lepší.

Nová palubní deska zachovává vzhled nákladního vozu, ale obsahuje také několik prvků podobných osobnímu automobilu. Měla by to být jedna z nejhezčích kabin ve třídě. Výčet standardní a dostupné výbavy bude navíc poměrně dlouhý a bude tato kabina vypadat ještě lépe.

V prostoru pro cestující už nezměněné rozměry naznačuje, že můžeme očekávat stejný vnitřní prostor. Nissan Frontier 2022 zůstane v nabídce se dvěma známými palubních stylů – Extended Cab a Crew Cab (Nissan ho král Cab volání) Současný double Model kabina pojme dospělé docela pohodlně v obou řadách sedadel.. Na druhou stranu model Kind Cab nebude příliš štědrý, co se týče prostoru ve druhé řadě.

Motor Nissan Frontier 2022

Motor pro model nové generace byl představen v modelovém roce 2021. Je to nový 3,8litrový V6, který má výkon kolem 228 kW a točivý moment 380 N⋅m. Dodává se v páru s 9stupňovou převodovkou a čísla slibují skvělý výkon. Kromě solidní akcelerace počítáme i se slušnou maximální tažnou kapacitou. Podle nejnovějších zpráv se zvýší na přibližně 3127 kg, což je v pořádku, ale stále je hluboko pod nejlepším hodnocením ve své třídě.

Pokud jde o spotřebu paliva, můžeme předpokládat, že se hodnocení nebude příliš lišit ve srovnání se současným modelem, který používá stejný motor a má podobné proporce. To by bylo asi 13,1 l/100 km ve městě a 9,8 l/100 km na dálnici.

bezpečnost

Pokud je nám známo, všechny modely jsou dodávány s paketem Nissan Safety Shield 360, který zahrnuje hlídání mrtvého úhlu, zadní příčný alarm, automatická dálková světla, varování před opuštěním jízdního pruhu a automatické nouzové brzdění s detekcí chodců. Navíc se můžete spolehnout na možnosti, jako je adaptivní tempomat, rozpoznávání dopravních značek a monitor pozornosti řidiče.

Datum vydání a cena Nissan Frontier 2022

Podle posledních zpráv se Nissan Frontier 2022 dostal na trh v létě 2022. Vypadá to, že základní cena byla kolem 690 000 Kč, což se zdá být docela dostupné vzhledem ke standardnímu motoru V6.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.