Nissan Titan 2022: specifikace, cena, datum vydání

Konkurence v segmentu půltónových snímačů je nelítostná, ačkoliv je v nabídce pouze několik modelů. Zatímco Velká trojka segmentu dominuje, Nissan stále bojuje o pevnou pozici na trhu, a to i ve srovnání s Toyotou Tundra. I tak ale Nissan Titan 2022 nepřinese příliš mnoho změn. Současná generace existuje zhruba pět let a po loňské aktualizaci očekáváme, že se současná generace ještě pár let udrží ve výrobě.

Pro každého, kdo si plánuje koupi Titanu v příštím roce, to znamená, že ho žádná velká překvapení nečekají. Nissan Titan 2022 bude pokračovat se známými designovými prvky. Tento nákladní vůz má jednu z nejpohodlnějších kabin v segmentu a nabízí také velmi vyvážené jízdní vlastnosti. Líbí se nám také jeho výkonný motor V8 a intuitivní informační a zábavní systém. Předpokládáme, že termín zahájení je plánován na konec roku 2021.

Nissan Titan 2022 restyling

Očekává se, že současná generace plnohodnotných pickupů Nissan zůstane ve výrobě ještě několik let. Není tedy divu, že nikdo nečeká zásadní úpravy Nissanu Titan 2022 . Místo toho vidíme známé rozložení založené na staré dobré platformě ‚F-Alpha. To je totéž, co potlačí nadcházející Frontier, který po celých 15 letech dostává redesign.

Stylové změny se také nedají očekávat. Můžete se spolehnout na známý design aktualizovaný pro model 2020. Pro osvěžení jsme se dočkali zajímavých novinek, jako je výraznější maska ​​chladiče, nové nárazníky, výraznější světlomety atd. Nissan Titan 2022 pokračuje stejným způsobem.

Navíc se můžete spolehnout na verzi Pro 4X, která přichází s pěknými off-roadovými vylepšeními. Některé z vrcholů jsou věci, jako jsou elektronické diferenciály s omezeným prokluzem, asistent pro sjíždění kopce, podběhy Bilstein, ochrana proti podjetí a pneumatiky pro všechny terény.

Vnitřní

Tento nákladní vůz nabízí jednu z nejpohodlnějších kabin v segmentu a nepochybujeme, že tento model bude takto pokračovat i v příštím roce. Kromě skvělého nastavení odpružení, které úspěšně kombinuje citlivé ovládání s hladkou jízdou, existují také vynikající přední sedadla, která jsou pravděpodobně nejlepší ve své třídě. Druhá řada modelů s dvojitou kabinou je také velmi prostorná a nabízí prostor pro dospělé.

✓ Můžete také zkontrolovat:

U konfigurací kabiny a lůžka můžete počítat se dvěma nabízenými variantami. Standardní King Cab je typickým podlouhlým modelem kabiny, který je dodáván s delším lůžkem 6 stop-7 palců. Na druhou stranu model Crew Cab přichází s o něco kratším lůžkem 5 stop-7 palců.

vlastnosti

Facelift pro rok 2020 přinesl některé novinky, včetně zcela nového systému infotainmentu. Pochybujeme tedy, že by se pro Nissan Titan 2022 mohlo změnit příliš mnoho věcí. Většina věcí zůstává stejná jako u současného modelu, který je standardně dodáván s 8palcovým dotykovým displejem, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, dvěma USB porty, satelitním rádiem a stereo systémem se šesti reproduktory. Navíc získáte věci jako 9palcový dotykový displej, HD rádio, navigaci, dva USB porty na zadní straně a audiosystém s 12 reproduktory, střešní okno, dvouzónovou klimatizaci, běžnou domácí zásuvku atd.

Pokud jde o bezpečnostní funkce, všechny modely by měly být standardně vybaveny doplňky, jako je couvací kamera, zadní parkovací senzory, sledování ospalosti řidiče, sledování mrtvého úhlu, varování před křížením vzadu, varování před opuštěním jízdního pruhu, varování před kolizí zepředu, automatické vpřed a nouzové brzdění zpátečky a detekce chodců. Připlatit si můžete za další příplatky jako adaptivní tempomat, rozpoznávání dopravních značek, parkovací kamerový systém s viditelností do všech stran a parkovací senzory vpředu.

Motor Nissan Titan 2022

Nissan Titan 2022 bude pokračovat s staré dobré 5,6 litrový V8. Tento motor byl nedávno modernizován a nyní má maximální výkon 400 koní a točivý moment 413 liber-stop. Na docela solidní jízdní dynamiku to stačí. Navíc se motor dodává v kombinaci s devítistupňovou automatickou převodovkou, která odvádí docela dobrou práci.

Pokud jde o spotřebu paliva, můžete očekávat kolem 16 mpg ve městě a 21 mpg na dálnici. To je velmi typické pro plnohodnotný pickup s motorem V8. Ne tak typická pro segment je maximální tažná kapacita kolem 9300 liber. To je na třídu podprůměr. Maximální užitečné zatížení je až 1 680 liber.

Datum vydání a cena Nissan Titan 2022

Vzhledem k tomu, že žádné zásadní změny nehrozí, jsme si docela jisti, že japonský výrobce nebude s Nissanem Titan v roce 2022 spěchat. Místo toho je pravděpodobnější, že se na trh dostane někdy v posledním čtvrtletí roku. Vyvolávací cena by se neměla výrazně lišit od aktuálního modelu, která činí 38 000 eur. Přestože v segmentu dominuje velká trojka, vidíme Toyotu Tundra jako největšího konkurenta Titanu.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis