Nissan Titan 2023: Prezentace, ceny, technická data

Nissan

Nissan udělala vše pro to, aby udržela dlouholetého titána svěžího a fit, aby obstála proti staromilcům, jako je tento Ford F-150 , Chevy Silverado a Ram 1500 mohou reklamovat. Nissan Titan 2023 zazvoní v novém roce s několika skromnými aktualizacemi a zároveň ohlašuje návrat balíčku Midnight Edition pro Titan Crew Cab SV. Nissan Titan XD je nadále poháněn stejným motorem V8 jako lehký Titan.

Kromě standardního motoru V8 je dlouhá záruční doba Titanu dalším důvodem, proč uvažovat o lehkém nákladním automobilu Nissan.

Nissan Titan 2023: co je nového?

Počínaje modelovým rokem 2022 zaznamená Titan několik změn. Modely PRO-4X a Platinum Reserve jsou nyní vybaveny bezdrátovou konektivitou Apple CarPlay. Balíček Midnight Edition od Nissanu se vrací pro Titan Crew Cab SV 2023 se známými tmavými akcenty zevnitř i zvenčí, což vozu dodává tmavý a stylový vzhled. Součástí balení jsou černá 20palcová kola, začerněná mřížka chladiče a černé emblémy.

Titan je stále k dispozici jako prodloužená kabina s lůžkem 6,6 stop nebo jako čtyřdveřová dvojitá kabina s lůžkem 5,6 stop. Titan XD má rozvor prodloužený o 12 palců a je standardně vybaven pohonem všech kol. Titan XD je také k dispozici pouze jako dvojitá kabina s 6,5 stopou postelí.

motor a převody

To, co (někdy) přehlíží stárnoucí platformu Nissanu Titan, je standardní atmosférický 5,6litrový motor, který produkuje 400 koní a točivý moment 413 lb-ft. Pohon zadních kol je standardem, ale pohon všech kol je volitelnou součástí všech modelů. V každém případě jsou všechny Titány vybaveny devítistupňovou automatickou převodovkou. Je pozoruhodné, že stejný V8 a devítistupňová převodovka jsou také použity ve větším a těžším Titan XD. Titan XD je však k dispozici pouze s pohonem všech kol.

Tažení a užitečné zatížení

Tažné kapacity Titanu a Titanu XD jsou přinejlepším průměrné, ale existují majitelé nákladních vozidel, kteří s těmito nedostatky dokážou žít. Nissan Titan 2023 má maximální tažnou kapacitu 9 320 lb, když je správně vybaven. Maximální užitečné zatížení je 1 697 liber. také velmi nízké. Pro srovnání: The brod F-150 2023 unese maximálně 14 000 liber. tahem a má maximální užitečné zatížení 3 325 lb při správné výbavě. Titan XD na druhou stranu může vážit až 10 920 liber s odpovídající výbavou. SEM.

Standardní bezpečnostní zařízení

Každý Nissan Titan pro rok 2023 je standardně dodáván s Nissan Safety Shield 360, komplexním asistenčním balíčkem pro řidiče. Zahrnuje přední a zadní parkovací senzory, varování před mrtvým úhlem, varování před kolizí, varování před opuštěním jízdního pruhu (s podporou řízení), varování před křížením vzadu, zadní automatický brzdový asistent a mnoho dalšího.

Úrovně výbavy a ceny

Nissan Titan 2023 je k dispozici ve čtyřech úrovních výbavy: S, SV, PRO-4X a Platinum Reserve. Níže naleznete stručný rozpis a příslušnou výbavu jednotlivých variant. Doporučená maloobchodní cena již zahrnuje cílovou cenu 1 795 eur.

Titan S

Základní verze Nissan Titan S začíná na 41 495 eurech (King Cab 4×2) a 43 285 eurech (Crew Cab 4×2). Rozsáhlý seznam výbavy zahrnuje 18palcová ocelová kola, látková sedadla, přední lavici, 7palcový displej přístrojů, 8palcový dotykový displej infotainmentu, konektivitu Apple CarPlay a Android Auto a audiosystém se šesti reproduktory.

Titan SV

Ceny SV King Cab 4×2 začínají na 46 875 eurech, SV Crew Cab 4×2 stojí 46 795 eur. Výbava SV má všechny výhody základního modelu Titan S, navíc s LED zadními světly, 18palcovými litými koly, elektricky sklopnými vnějšími zrcátky a předním závěsem pro modely Titan SV 4×4.

Titan PRO-4X

PRO-4X začíná na 54 605 eurech a je k dispozici pouze jako kabina pro posádku s pohonem všech kol. Je to nejodolnější vozidlo z řady Titan a obsahuje off-roadové vybavení, jako je kryt chladiče, přední tažné háky, kryt lůžka, LED světlomety (s LED světly pro denní svícení), červené poznávací značky a tažné zařízení.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Uvnitř je PRO-4X vybavena koženými řídítky, předními sedadly, elektricky ovládaným sedadlem řidiče v osmi směrech, dvouzónovou klimatizací a devítipalcovým dotykovým displejem infotainmentu s navigací.

Titan Platinum Reserve

Vrcholná verze Platinum Reserve začíná na 60 465 eurech (Crew Cab 4×2) a 63 775 eurech (Crew Cab 4×4). Mezi prvky výbavy patří dvoubarevný lak, 20palcová chromovaná kola, posilovač volantu, vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla, vyhřívaná zadní sedadla, kožené čalounění, chromované stupačky, elektricky ovládané zadní okno, LED světlomety a LED světla do postele.

Nissan Titan XD

Těžký Titan XD je k dispozici také ve stupních výbavy S, SV, PRO-4X a Platinum Reserve. Základní model se vyznačuje 17palcovými ocelovými koly, uzamykatelnými dveřmi zavazadlového prostoru, stříkanou rohoží do zavazadlového prostoru, startovacím tlačítkem, audiosystémem se šesti reproduktory, 8palcovým dotykovým displejem infotainmentu a Apple CarPlay s konektivitou Android Auto.

Ceny začínají na 49 135 eurech (S Crew Cab 4×4) a 66 865 eurech za nejvyšší model Titan XD Platinum Reserve.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.