Nissan Armada 2022: ceny, změny, technická data

Nissan

Nadcházející Nissan Armada 2022 představí další občerstvení. Toto SUV, známé také jako Patrol, se na trh dostane ještě letos. Údajně se nový model dočká mnoha změn a vylepšení. Pro začátek je připravena nová přední zástěra, aby nová Armada vypadala hezčí. Interiér také dostane různé aktualizace a Nissan plánuje nabídnout více standardní výbavy.

Pod kapotou se ale nic nemění. To znamená, že SUV Armada bude i nadále nabízet svůj velký benzínový motor V8. Některé zprávy naznačují větší sílu nové armády, ale to ještě není oficiální.

Redesign Armady 2022

Zcela nový Nissan Armada 2022 představí nějaký druh přepracování exteriéru. K celkové opravě samozřejmě nedojde. Ostatně Armada už vypadá moderně a konkurenceschopně. Japonský výrobce však dodá některé změny předního nárazníku. Nový model představí přepracované LED světlomety a větší blatníky. K dispozici je také nová mřížka. Mřížka bude mít více chromových akcentů, takže vylepšení přídě jsou významné.

Základní výbava bude i nadále nabízet dobře vypadající 18palcová litá kola. Kola můžete upgradovat na volitelná 20palcová litá kola. Přesto výbava nejvyšší třídy nabízí 22palcové jednotky. Armada je k dispozici v mnoha konfiguracích a nabízí také řadu volitelných balíčků. Balíček Midnight Edition je stále znovu k dispozici.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Aktualizace interiéru

Interiér vozu Nissan Armada 2022 zůstává prostorný a moderní. Nissan však přinese několik drobných, ale důležitých aktualizací. 2022MY bude uveden na trh s více standardními funkcemi. Samozřejmě je také přidáno nějaké volitelné vybavení. Pohodlí s největší pravděpodobností zůstane, ale pohodlí je již obdivuhodné. K dispozici budou tři řady sedadel a jedna místnost pro osm lidí. Armada SUV nabízí lepší prostor pro nohy ve třetí řadě než většina jejích konkurentů.

V provozu je také nový systém infotainmentu. Je zajímavé, že některé zprávy naznačují nový 12,3palcový dotykový displej. To je však další fáma, která se teprve musí potvrdit. Varianty horní výbavy, jako je Platinum, jsou vybaveny dvěma 8palcovými displeji v rámci zábavního systému vzadu, koženým čalouněním a mnoha dalšími.

Výkonný motor V8 by mohl získat větší výkon

Pod kapotou se nic nezmění, takže Nissan Armada 2022 bude opět vybaven známým motorem V8. Jedná se o benzínový motor o objemu 5,6 litru s výkonem 390 koní a točivým momentem 395 lb-ft. Některé zprávy naznačují trochu vyšší výkon.

Když k tomu dojde, armáda 2022 bude generovat přibližně 400 koní a 410 lb-ft kroucení. Stejná sedmistupňová automatická převodovka zůstává zachována a můžete si vybrat mezi standardními systémy RWD a volitelnými systémy AWD.

Datum vydání Nissan Armada 2022, cena

2022 Nissan Armada se chystá stát víc teď, ale to není velká změna pokud jde o náklady. Toto SUV bude určitě stát méně než 50 000 eur a prodeje začnou později v roce 2021.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.