Cadillac XT7 2021: specifikace, cena, datum vydání

Cadillac vstoupil do segmentu rychle prodávaných SUV pozdě s kompaktním modelem XT5, ale značka nedávno rozšířila nabídku o menší XT4 a větší střední velikost XT6. Pro modelový rok 2021 bude k dispozici silně přepracovaný Cadillac Escapade v plné velikosti s prostornější třetí řadou, větší nosností a nejnovějšími technologickými funkcemi, včetně až pěti obrazovek v ultra bohaté kabině. Luxusní divize General Motors by však mohla brzy pokračovat v rozšiřování svého portfolia SUV, pokud se ukáže, že spekulace o novém modelu Cadillac XT7 2021 jsou správné.

Zprávy naznačují, že nový model XT7 by mohl být prvním crossoverem SUV ve stylu kupé odvozeným od nedávno zcela nového modelu Cadillac XT6. Model měl sdílet mnoho komponent a vybavení s nejnovějším modelem SUV značky, který je ochucený svůdnější linií střechy podobnou kupé.

Cadillac se však k pověstem nového crossoveru SUV ve stylu kupé nevyjádřil. Prototypová verze také nebyla uznána na podporu tvrzení o jejím příchodu.

Cadillac XT7 2021: design

Dosud nepotvrzený model Cadillac XT7 2021 ve stylu kupé by neměl být daleko od skutečné designové knihy značky, jak naznačují zprávy. Model by měl mít stejný základní a designový jazyk jako XT6. Dva modely by také měly mít podobnou stopu.

Stejně jako první SUV značky, XT5 a nedávno zcela nová XT6, by měla převzít platformu C1XX značky i sportovnější XT7. Tato crossover verze platformy E2XX nahradila platformy Theta a Lambda a podpořila malou střední velikost pro velká SUV GM, jako jsou GMC Acadia, Chevy Blazer, Chevy Traverse a Buick Enclave.

Z vizuálního hlediska by nepotvrzená XT7 měla přijmout podobné stylistické prvky jako nový model XT6. Jedná se o nový stylingový jazyk značky, který představuje elegantní koncepční model Escala. Přední část modelu měla převzít štíhlou mřížku ve tvaru štítu značky, kterou lemují tenké světlomety a zdobí ji typické vertikální LED osvětlení. Přední část by měla mít také ostřejší přední nárazník.

Nový model XT7 2021 by měl díky linii střechy ve stylu kupé stát sportovnějším profilem. Model také používá určité styly kol.

Zadní část modelu by měla mít ve srovnání s modelem XT6 podobná svislá zadní světla v kombinaci se sportovnějším zadním nárazníkem.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní vybavení, vybavení:

Je Cadillac XT7 2021 kabina by měla rovněž používají podobný recept na model XT6, kromě toho, že obchoduje s nějakou rezervou pro vzhled sportovnější.

Model by měl mít stejný pomlčkový design jako pohodlně navržený model XT6 a podobné vzorky materiálu. Model XT6 by měl mít několik dalších sportovních detailů, včetně sportovnější varianty sedadel. Když se model objeví na trhu, bude podle zpráv používat povrchy z měkké kůže smíchané s uhlíkovými vlákny a dřevěnými akcenty. 

XT7 2021 bude také dostávat nejnovější technologie a bezpečnostní vybavení při příjezdu. Každá verze modelu má alespoň 8palcovou dotykovou obrazovku kompatibilní s chytrými telefony. Standardní bezpečnostní sada obsahuje systémy jako automatické nouzové brzdění, parkovací senzory, monitorování mrtvého úhlu a varování před vybočením z jízdního pruhu.

Cadillac XT7 2021: výkon

Cadillac XT7 2021 by měly mít stejný základ jako modelu XT6, avšak musí být vybavena sportovní odpružení a zlepšené brzdový systém.

Pokud jde o možnosti motoru, model XT7 mohl použít 3,6litrovou jednotku V6, která je umístěna pod kapotou modelu XT6. Motor poskytuje výkon 310 koní a točivý moment 271 lb-ft pod kapotou konvenčně navrženého středně velkého SUV Cadillac. Mohl by být použit také přeplňovaný čtyřválcový motor 2,0 litru vylepšený na vyšší výkon než XT5. Cadillac by také mohl zvýšit výkon modelu pomocí hybridního nastavení. Model by také mohl použít 2,7 litrový přeplňovaný motor 4 s výkonem přes 300 koní. Bez ohledu na to, jaký motor je použit, bude v mixu 9stupňová automatická převodovka.

Cadillac XT7 2021: vydání, cena

2021 Cadillac XT7 mohl být propuštěn někdy v roce 2021, jak navrhuje zpráva. Když se model dostane na trh, cena by měla být mírně přes 50 000 eur.

Cadillac zatím nekomentoval možnost uvedení nového SUV ve stylu kupé. Protože zatím nebyl v ulicích spatřen žádný prototyp, úvod pro modelový rok 2021 se zdá být nereálný.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis