Nissan Quest 2021: Cena, interiér, technická data

Japonský výrobce se před několika lety stáhl ze třídy minivanů. Byl to docela očekávaný krok, protože Quest nikdy nepatřil mezi nejoblíbenější modely ve svém segmentu. Kromě toho mnoho odborníků navrhlo konec minivanů v blízké budoucnosti a věci vypadají naprosto jasně. Vypadá to však, že po těchto vozidlech stále existuje obrovská poptávka díky jejich působivé všestrannosti. Společnost Nissan si tedy myslí, že je dobrý krok přivést tento model zpět. V tomto okamžiku stále čekáme na oficiální potvrzení, ale některé zprávy naznačují, že nový model bude k dispozici jako Nissan Quest 2021 již na konci rokumohl dorazit. Většina podrobností je stále neznámá, ale není tak těžké předpovědět, jak bude nový model vypadat.

Nissan Quest 2021 prošel změnami designu

Ve srovnání s modelem, který byl ukončen před několika lety, očekáváme, že Nissan Quest bude v roce 2021dojde k významným změnám. Především očekáváme zcela nový design, protože nový model bude vybaven novou platformou. Na druhou stranu základní rozložení zůstává stejné. Spolehněte se na typický tvar minivanu, i když můžeme vidět o něco delší rozvor. Pokud jde o styling, nevidíme nic jiného než známý styl těla. Není dostatek prostoru pro navrhování svobod s minivany. Na druhé straně by přední část odpovídala nejnovějšímu designovému jazyku značky. Počítáme tedy s implementací slavné mřížky V-Motion a dalších designových detailů typických pro nové modely Nissan.

Vnitřní

Znovu je těžké mluvit o detailech, ale očekáváme výrazné zlepšení, pokud jde o kvalitu interiéru. Nové materiály a design palubní desky jsou věci, které rozhodně očekáváme. Počítáme také s mnoha novými technologiemi. Na druhou stranu vidíme známé uspořádání sedadel s dostatkem prostoru a kapacitou pro osm dospělých cestujících.

Motory Nissan Quest 2021

Pokud jde o hnací ústrojí, stále nemáme přesné informace o modelu Nissan Quest 2021 . Když se však podíváme na konkurenci, je zřejmé, že nový model by měl být vybaven motorem V6 a uspořádáním RWD. Samozřejmě počítáme se známým 3,5litrovým motorem V6 od Nissanu, pravděpodobně s méně než 300 hp. Předpokládáme, že motor je spojen s převodovkou CVT, zatímco volitelným uspořádáním AWD je také možná volba.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Rovněž nevylučujte možnost prohlížení hybridní verze. Chrysler Pacifica je v současné době jediným minivanem vybaveným elektrifikovaným hnacím ústrojím. Nepochybujeme však o tom, že se to brzy změní. Samozřejmě od Nissanu Quest 2021 očekáváme také takové hnací ústrojí . Přesné podrobnosti zatím nejsou k dispozici, ale věřte, že nový model s největší pravděpodobností přijde s hybridním systémem založeným na V6, i když ani čtyři válce nezní nemožně. Některé zprávy dokonce naznačují možnost vidět plně elektrickou verzi, ale věříme, že takový model je od nás ještě pár let daleko.

Datum vydání a cena modelu Nissan Quest 2021

Jak již bylo zmíněno dříve, některé zprávy naznačují, že nový model by mohl dorazit již koncem roku 2020. Momentálně čekáme na oficiální potvrzení. Pokud jde o cenu, předpokládáme, že základní modely se pohybují kolem 30 000 eur.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.