Nissan Xterra 2022: Technické údaje, motory, ceny

Nissan

Pokud hledáte SUV s poutavým vzhledem, nadcházející Nissan Xterra 2022 stojí za zvážení. Podle mnoha pověstí se populární SUV vrátí příští rok. K dispozici jsou některé omítky a nejnovější Xterra má pěkný a kompaktní design, po němž následuje pohodlná a technická kabina.

Obecně lze říci, že tento model vychází z pickupu Nissan Frontier a sdílí mnoho ukazatelů. Na rozdíl od předchozí generace se ale nové čtyřdveřové, dvouřadé SUV dočká některých mechanických změn. Údajně má být poháněn novým 3,8litrovým motorem V-6, který údajně produkuje kolem 310 koní s devítistupňovou automatickou převodovkou.

Design Nissan Xterra 2022

Exteriér nového Nissanu Xterra 2022 vypadá atraktivně a moderně, alespoň vpředu. Připravované SUV ve skutečnosti sdílí stejný designový jazyk jako nejnovější pickup Nissan Frontier. Dodává se s odvážným tělem, futuristickou tváří a spoustou technologií, díky nimž je tento model žhavý. Líbí se nám také jeho výrazná maska ​​chladiče a nová dlátová kapota.

V tuto chvíli netušíme, zda se Nissan Xterra valí na stejné platformě jako snímač Frontier. Celkový design je však lepší než dříve a má stejnou Boulder Grey Pearl, jako je na pickupu. Další barvy Frontier, které se mohou přenášet, jsou Glacier White, Gun Metallic, Super Black, Red Alert, Cardinal Red Metallic TriCoat, Deep Blue Pearl a Baja Storm.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní pověsti

Nový Nissan Xterra 2022 bude s největší pravděpodobností mají stejnou technologii jako slavný Frontier. To znamená, že bychom měli očekávat velmi prostornou kabinu a alespoň některé z jemných povrchových úprav. Doufáme také, že základní model bude standardně používat 8,0palcový dotykový displej, ale k dispozici by měl být také 9,0palcový displej.

Standardní konektivita musí zahrnovat integraci Apple CarPlay a Android Auto a také několik nabíjecích zásuvek. Obecně se ale vše liší v závislosti na úrovni výbavy. A kupující budou mít s největší pravděpodobností možnost vybrat si další doplňkové funkce shora.

Hnací ústrojí Nissan Xterra 2022

Když byla představena předchozí generace Xterry, byla poháněna silným motorem V-6 o objemu 4,0 litru. Nový model však tento motor vypustí a získá nový. Podle nejnovějších zpráv bude stejný motor, který pohání pickup Frontier, pohánět nejnovější Xterru.

Tento motor se skládá z 3,8litrového agregátu V-6, který produkuje 310 koní a točivý moment 281 lb-ft. Kromě toho prý používá novou devítistupňovou automatickou převodovku speciálně navrženou pro toto SUV. U modelu Frontier dosahuje stejný motor spotřeby paliva EPA pro město/dálnici: 18/24 mpg (RWD), 17/23 mpg (AWD).

Datum vydání, cena

Vykreslování Nissan Xterra 2022 má vše potřebné k tomu, aby se SUV vrátilo do hry. Tento model vypadá atraktivně a má velmi pohodlnou kabinu. Přivítali bychom novou Xterru a konkurence jako Jeep Wrangler a Ford Bronco by mohla konečně získat skutečného rivala.

Podle slavného automobilového časopisu se nový Nissan Xterra dostane na trh někdy příští rok, počínaje necelými 30 000 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.