Peugeot Rifter 2022: Interiér, ceny, technická data

Rozbijte image užitku, který MPV zprostředkovává, zde je to, čeho chtěl Peugeot dosáhnout se svým Rifterem 2022 . Nový model, nové jméno, vylepšená výbava. Probíhá operace opětovného převzetí. První test s nejvýkonnějším vznětovým motorem BlueHDI 130 PS.

Pro ty, kteří hledají velmi praktické vozidlo, ale nemají nutně prostředky na nákup minivanu nebo SUV, jsou ideálním řešením rekreační vozidla. Tato kategorie však trpí u některých motoristů spíše negativním obrazem kvůli těsné blízkosti dodavatelského světa, ze kterého pocházejí. Je nejvyšší čas, aby několik výrobců, zejména Peugeot, tuto pověst změnilo. Lví společnost si mohla jako obvykle vystačit s druhou generací, ale bylo potřeba označit duchy. Nechte jméno Partner a ahoj Peugeot Rifter 2022. I když sdílí mnoho dílů se svými bratranci Opel Combo Life a Citroën Berlingo, Peugeot Rifter sdílí jedinečný vzhled, který obsahuje mnoho prvků, které dnes tvoří úspěch Lions.

Maska chladiče s logem uprostřed je hodně svislá a světlomety zdědí prohlubeň ve štítu jako u 2008 a denní svícení se specifickým světelným podpisem. Všimněte si také, že Peugeot Rifter s ochranou karoserie přebírá šmrnc SUV. Zbytek zůstává na danou kategorii spíše klasický s kubickým profilem a zadní partií, která se velmi blíží současnému partnerovi.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnější evoluce nejsou ničím ve srovnání s vnitřními přeměnami. Peugeot si troufl namontovat svůj i-cockpit do MPV a výsledek byl přesvědčivý. Jsme proto rádi, že najdeme malý, dvakrát zploštělý volant, multimediální obrazovku (až 8 palců) obrácenou k řidiči, ale také vysokou úroveň přístrojového vybavení. Stačí změnit, zde žádný digitální panel, ale analogové měřiče. Palubní deska je prostě oslavena moderním designem a vynikající ergonomií. Nakonec jediná lítost se týká kvality materiálů, která zůstává jednoduchá – ale normální – pro kategorii.

Jako u každého sebeúctyhodného MPV hrají důležitou roli praktické otázky. Nebyly opomíjeny a dokonce ani optimalizovány. Úložný prostor v prostoru pro cestující je všudypřítomný s dvojitou schránkou v palubní desce – airbag je nyní instalován ve střeše -, velkým odkládacím prostorem ve středové konzole nebo nad spolujezdcem. Volitelně je možná „zenitová střecha“, která se skládá z prosklené střechy a dalšího úložného prostoru.

Kufr se nedá porazit, naopak s kapacitou 775 litrů pod poličkou až 3000 litrů (jednotlivá zadní sedadla stažená (není nutné vyjímání) nebo dokonce 3500 litrů se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce tvoří Peugeot Rifter k tomu se zadním oknem, které se otevírá nezávisle na dveřích zavazadlového prostoru.

Nelze zapomenout na cestující se dvěma posuvnými dveřmi, které umožňují snadný přístup na zadní sedadla s velkorysým prostorem pro kolena a kolosálním prostorem nad hlavou. Všimněte si, že tyto dveře obsahují okna, která se poprvé otevírají.

A pro ty, kteří chtějí vždy více, Peugeot nabízí i prodlouženou verzi o 35 cm (délka 4,75 m), která se vyznačuje sedmi sedadly a ložným objemem až 4000 litrů.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.