Subaru Forester 2022: Přehled, technické údaje, cena

Kompaktní crossover SUV Forester od Subaru, který je zaměřen na počasí a do každého terénu, soutěží v jednom z nejrušnějších segmentů SUV a vyznačuje se nadprůměrnou světlou výškou, standardním systémem pohonu všech kol a standardní řadou aktivních produktů z bezpečnostních systémů. Forrester byl pro modelový rok 2019 zcela nový, zatímco verze 2021 byla standardem adaptivních LED světlometů a automatických dálkových světel. Subaru Forester 2022 by měla přijít s hlavními změnami jako značka obvykle aktualizuje během cyklu ve svém čtvrtém roce výroby.

Subaru zatím o Foresteru 2022 nemluvil, ale několik zdrojů naznačuje, co má značka na mysli pro rychle se prodávající model. Kompaktní Forester, jako součást aktualizace během cyklu pro verzi páté generace, měl přijít s přepracovaným designem přední části a aktualizovanou zadní částí. Osvěžený lesník by měl v kabině dostávat nové vzorky materiálu doprovázené aktualizovanými technologiemi ve voze. Součástí aktualizace by měl být také asistenční systém nové generace EyeSight.

Dalším významným vylepšením by mohlo být přidání nové možnosti přeplňovaného motoru. Model by měl také získat aktualizovanou jednotku CVT a nový systém Drive Mode Select. Zprávy také ukazují, že hybridní hnací ústrojí není vyloučeno.

Subaru Forester 2022: design

Očekává se, že Subaru Forester 2022 se bude dodávat v aktualizované podobě, ale maskovaná prototypová verze se ještě nedostala do ulic, aby nám poskytla lepší pohled na možné aktualizace stylingu.

Je však známo, že Subaru dává svému čtvrtému ročníku produkčních modelů mírnou aktualizaci stylu a aktualizovaný Forester by neměl být výjimkou. Forester 2022 by měl dorazit s vylepšeným designem světlometů a aktualizovaným stylem mřížky. Kryt nárazníku by měl být také v optimalizované podobě.

Profil neuvidí žádná významná vylepšení, zatímco zadní část by měla mít také omezený počet úprav, například: B. aktualizovaná zadní světla.

Svěží Subaru Forester přináší také nové barvy kol a karoserie.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní vybavení, vybavení:

Subaru Forester má ve své kabině dostatek místa pro čtyři dospělé a zavazadlový prostor o objemu 2155 litrů. Se sklopenými zadními sedadly je pro náklad k dispozici 979 litrů. Forester má také pohodlná a nastavitelná sedadla a jasné a uživatelsky přívětivé ovládání.

Jak naznačují zprávy, Subaru Forester 2022 nepřijde s žádnými významnými změnami v kabině. Model by měl přidat nové vzorky materiálu a vylepšené technické funkce. Každý ranger bude obsahovat alespoň 6,5palcovou dotykovou obrazovku s Apple Car Play a Android Auto. V nejlepších třídách bude k dispozici větší 8palcová dotyková obrazovka s možností zahrnutí větší možnosti.

Subaru si také cení bezpečnosti svých cestujících a každé vybavení je dodáváno s úplným doplňkem aktivních bezpečnostních systémů EyeSight. Aktualizovaný Forrester 2022 by se však měl spolehnout na novou generaci systému Eye Sigh. Nový systém vytváří vysokou úroveň povědomí díky předním a zadním radarům. Model také používá vysoce přesnou 3D mapu. Standardní bezpečnostní balíček zahrnuje také automatické nouzové brzdění, aktivní kontrolu jízdního pruhu a adaptivní tempomat, zatímco monitorování mrtvého úhlu může zůstat na přání.

Subaru Forester 2022: Pohonná jednotka

Subaru Forester 2022 byl vybaven 2,5litrovým přeplňovaným čtyřválcovým motorem o výkonu 136 kW (182 koní) a točivém momentu 240 Nm. Motor byl spojen s revidovanou plynule měnitelnou převodovkou (CVT), která zajišťovala plynulejší přenos výkonu v celém rozsahu otáček.

Forester se vrátí se standardním pohonem všech kol, ale měl by existovat nový systém Drive Mode Select s pěti jízdními režimy.

Podle zpráv by příští model mohl také dostat novou volbu přeplňovaného motoru. Subaru je v procesu modernizace celé své flotily na přeplňované motory typu boxer s přímým vstřikováním a zlepšenou účinností paliva.

Subaru a Toyota také pracují na nové hybridní technologii a obnovený Forester by také mohl získat možnost pro elektrifikovaný hnací ústrojí.

Subaru Forester 2022: vydání, cena

Subaru Forester 2022 byl představen v polovině roku 2021 a jeho cena začínala kolem 640 000 Kč.

Aktuální model Subaru Forester 2024 je k dispozici od 840 000 Kč.

Pro přesné informace o aktuálních cenách a dostupnosti nového nebo ojetého Subaru Forester doporučuji kontaktovat přímo prodejce Subaru nebo navštívit jejich webové stránky.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.