Tesla Cybertruck 2022: ceny, spotřeba, technická data

Tesla

Tesla Cybertruck 2022 je jednou z nejlepších Tesl, kterou lze koupit v roce 2022. Podle pověstí bude cybertruck zpožděn nad rámec dodávek očekávaných pro rok 2021. Ale nebojte se, očekává se, že Cybertruck přijde na trh v roce 2022. Co je na tomto autě zvláštního? Pojďme to zjistit!

Motory a výkon Tesla Cybertruck

Trojka by mohla být magickým číslem tohoto cybertrucku, protože má tři elektromotory, které by dostal jen top model nejvyšší třídy. Díky třem motorům bude Cybertruck schopen zrychlit z nuly na šedesát mil za hodinu za méně než tři sekundy.

Vůz s pohonem všech čtyř kol se dvěma motory bude schopen dosáhnout stejné rychlosti za méně než 4,5 sekundy, zatímco obvyklému jednomotorovému pohonu zadních kol bude trvat stejný sprint přibližně 6,5 sekundy.

Baterie a dojezd Tesla Cybertruck

Tesla tvrdí, že se třemi motory dokáže Cybertruck na jedno nabití ujet 500 mil. Jiný model, kterým je duální motor střední specifikace, může urazit přibližně 300 mil, zatímco u modelu základní úrovně vydrží Cybertruck mezi nabitími pouze přibližně 250 mil.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Interiér a funkčnost Tesla Cybertruck

Interiér Tesla Cybertruck 2022 stále používá hranaté téma s geometrickými opěradly a plochou a poličkovou palubní deskou. Bude mít šestimístné uspořádání s malým skokovým sedadlem v první řadě. Zajímavý je obrovský 17palcový dotykový displej a volant ve tvaru jha. Tesla také říká, že Cybertruck je také vybaven 2 830 litry uzamykatelné nákladové kapacity. Tyto náklady zahrnují nákladový prostor, kufr a některé úložné prostory za bočními okny.

Sjednotil také 120voltové a 240voltové zásuvky a následně je proměnil v něco jako mobilní minielektrárnu. Je také vybavena vestavěným vzduchovým kompresorem, který usnadňuje použití při kempování nebo na staveništi.

Cena a datum vydání Tesla Cybertruck

Už samotnou cenou je Tesla Cybertruck jiná. Cena začíná na 40 000 eur za model s jedním motorem a pohonem dvou kol. Mezitím, pokud chcete získat třímotorový kybernáklad, budete muset utratit přibližně 70 000 eur. Pokud si to nechcete nechat ujít, můžete si jedno z těchto zvířat zajistit zálohou 100 eur.

K datu vydání Elon Musk říká, že mohou provést některé dodávky do konce roku 2021, ale mnohem více bude dodáno na seznam v roce 2020, pak stále máte šanci získat svůj Tesla Cybertruck v roce 2022 koncem roku 2021. Pokud ne, budete si muset počkat do roku 2022.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.