Toyota C-HR 2021: Interiér, motor a úpravy

Toyota

Základní crossover  Toyota C-HR 2021 bude k  dispozici k prodeji po loňské aktualizaci a v novém modelovém roce nedojde k výraznému zlepšení. Toyota C-HR 2021 se  vrací se stejným motorem pod kapotou a bez pohonu všech kol. Oblast zařízení by také měla zůstat nezměněna, když bude docházet k narušení dostupnosti zařízení. Nový modelový rok by měl přinést nové barvy a možnosti kol.

Kompaktní Toyota C-HR přitahuje pozornost svým dobrodružným vzhledem, ale za volantem není mnoho zábavy. Anemický motor také není příliš efektivní a nedostatek pohonu všech kol je další nevýhodou tohoto modelu. C-HR je však od začátku dobře vybaven a za atletickou ovladatelnost získává vysoké známky. Bezpečnostní technologie je k dispozici také ve všech verzích.

Toyota C-HR 2021: design

Toyota za poslední rok provedla několik změn v koncepčním konceptu C-HR a do příštího přepracování nebudou žádné další práce prováděny. Toyota C-HR 2021  bude mít pouze některé nové barvy a možnosti kol. K dispozici budou 17 a 18 palcová kola v různých provedeních.

Toyota přepracovala design přední části kompaktní C-HR pro modelový rok 2020 a zmírnila některá přehánění. Model dostal jednodušší přední nárazník a optimalizovaná přední a zadní světla. Model má štíhlou mřížku, která je lemována hranatými, podlouhlými světlomety, které zasahují hluboko do blatníku.

C-HR přitahuje pozornost také svými mohutně tvarovanými světly blatníků a zadními čtvrtinami. Poutavý styl modelu také přispívá k „High-Top Coupé“ společnosti Toyota.

Zadní část je také silně konturovaná a atraktivní jsou také zadní světla ve stylu bumerangu.

Vnitřní:

Kabina nadcházející  Toyota C-HR 2021  bude pokračovat ve stejné podobě i v novém modelovém roce. V loňské aktualizaci získal model kompatibilitu se smartphony infotainmentu.

C-HR má jednoduchou palubní desku orientovanou na řidiče s vysokou středovou konzolou a uživatelsky přívětivými ovládacími prvky. Přední sedadla jsou dobře tvarovaná a poskytují oporu. Vyvýšená poloha k sezení také umožňuje snadný přístup a v přední řadě je dostatek světlého prostoru. Druhá řada poskytuje dostatečné pohodlí pro normální dospělé.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pokud jde o zavazadlový prostor, tento model nabízí v průměru 19 kubických stop za zadními sedadly. Se sklopenými zadními sedadly se nosnost zvýší na 36,4 kostek.

Zařízení:

Další  Toyota C-HR 2021  by se měla vrátit se stejnými možnostmi výbavy. Základní LE je dodáván s 17palcovými ocelovými koly, LED světlomety, látkovým čalouněním, dvouzónovou klimatizací, krytem zavazadlového prostoru atd. Technicky má základní model 8palcovou dotykovou obrazovku, Apple Car Play a automatickou verzi Android, Amazon Alexa, satelitní rádio, šest reproduktory, hotspot WiFi atd. Základní model C-HR má také řadu aktivních bezpečnostních systémů, včetně jednoho varování před kolizí s automatickým nouzovým brzděním, adaptivního tempomatu a sledování, automatického dálkových světel.

Verze střední třídy má kožený volant, bezklíčový systém a zapalování, monitorování mrtvého úhlu s varováním před vozidlem vzadu atd.

Špičkový omezený model přechází na kožené čalounění, vyhřívaná přední sedadla, vylepšený systém infotainmentu, adaptivní světlomety atd.

Toyota C-HR 2021: výkon

Toyota C-HR 2021  je zpět se stejným motorem pod kapotou a nejsou žádné známky toho, že se objeví pohon všech kol.

Dvoulitrový čtyřválcový nepřeplňovaný motor poskytuje výkon 144 k a točivý moment 139 lb-ft. U všech verzí je výkon přenášen na přední kola prostřednictvím plynule měnitelného převodu. Motor je anemický a dosažení rychlosti 60 km / h trvá déle než deset sekund.

Spotřeba paliva také není silnou stránkou modelu. C-HR spravuje město rychlostí 27 mpg, 31 dálnic a 29 ve smíšeném cyklu.

Ačkoli C-HR nereaguje a je velmi efektivní, získává dobré známky za téměř sportovní ovladatelnost. Model kombinuje přední vzpěry s nezávislým zavěšením zadních kol s dvojitými trojúhelníkovými rameny. V kombinaci s citlivým řízením poskytuje podvozek dobře kontrolovanou a pohodlnou jízdu.

Toyota C-HR 2021: vydání, cena

Očekává se, že Toyota C-HR 2021  bude k dispozici později v tomto roce. Cena by měla zůstat blízko aktuálního rozsahu. Základní model C-HR by měl být k dispozici za přibližně 22 000 eur. Prémiová verze bude stát kolem 27 000 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.