Acura ILX 2022: Technická data, změny, cena

Acura

Acura ILX 2022 je na cestě k redesign, a my bychom měli později v tomto roce očekávají svůj debut. Pokud byste nevěděli, Acura ILX byla poprvé představena v roce 2013 a od té doby do značné míry zůstala stejná. Přestože v průběhu let prošel určitými vizuálními a technickými vylepšeními, očekáváme, že modelový rok 2022 bude přenosným modelem.

Nový kompaktní luxusní sedan je vynikající volbou, pokud hledáte špičkový model. Kromě sportovního stylu nabízí Acura ILX také velmi luxusní a moderní kabinu. Obecně je tento sedan plný technologií a spousty vychytávek. Navíc je poháněn 2,4litrovým čtyřválcovým motorem i-VTEC, který poskytuje výkon 201 koní a točivý moment 180 liber-stop.

Acura ILX 2022 je přenosný model

Jak jsme již psali dříve, nadcházející Acura ILX sedan 2022 je přenosný model, který představí některá drobná vizuální vylepšení. Když byl tento model v roce 2013 uveden na trh, přilákal mnoho fanoušků do segmentu luxusních sedanů. Od té doby je však Acura ILX každým rokem konkurenceschopnější. Dnes tento sedan pokračuje ve své cestě se stejným designem karoserie a známější mřížkou chladiče Acura.

Stejně jako předchozí model, i ten nový přichází s atraktivními, výraznými LED světlomety Jewel Eye a stejnou porcí jedinečnosti za nimi. Kromě toho mohou kupující tento sedan upgradovat a učinit jej sportovnějším díky paketu A-Spec. Tento paket vylepšuje tento sedan o další černé akcenty a jedinečná kola.

Vnitřní a bezpečnostní prvky

Uvnitř je nejnovější Acura ILX 2022 na stejné úrovni jako jeho sourozenci. Stejně jako model Civic a další vozy Acura bude i ILX obsahovat stejnou středovou konzolu se dvěma obrazovkami, na kterou se před několika lety dostalo velké pozornosti. Nabízí také moderní a stylovou kabinu s dostatkem místa pro pět cestujících.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Celkově je design uvnitř stále moderní a nový ILX přichází s více metalickými lakovanými akcenty. Acura ILX je i přes své stáří na špici z hlediska bezpečnosti.Tento model je standardně dodáván s adaptivním tempomatem a automatickým nouzovým brzděním, což je vynikající. Kupující samozřejmě mohou upgradovat na prémiový balíček a přidat monitor mrtvého úhlu a mnoho dalších vymožeností.

Specifikace pohonné jednotky Acura ILX 2022

Pod kapotou nejnovější Acura ILX 2022 najdete stejný motor, který pohání předchozí generaci. Tento motor je navíc velmi spolehlivý a skládá se z 2,4litrového čtyřválcového motoru i-VTEC, který poskytuje výkon 201 koní a točivý moment 180 lb-ft.

Acura používá stejnou sériovou osmistupňovou dvouspojkovou převodovku, která zajišťuje ostré řazení a využívá tento výkon na maximum. Motor je také velmi ekonomický a tentokrát bychom se měli dočkat lepších výsledků.

Datum vydání, cena

V současné době neexistuje žádné oficiální datum prodeje pro Acura ILX 2022 . Na základě předchozí verze bychom se ho však měli dočkat někdy na podzim roku 2021. Cena je také neoficiální, ale podle mnoha zpráv by se mohla držet poblíž aktuální ceny. RRP současného ILX se pohybuje mezi 27 125 eur a 33 025 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.