Audi SQ5 2022: motory, ceny, technické údaje

Audi

Datum vydání nového Audi SQ5 2022, interiér, cena  – tento luxusní crossover Q5 se nedávno stal standardní součástí tohoto BMW X3 spolu s třídou Mercedes GLC. S evolucí SQ5 je to opravdu rychlý způsob, jak se vypořádat s institucí díky výkonu 349 koňských sil a době běhu z 0-60 mph za 5,1 sekundy. I když je rychlý, není tak rychlý jako nejlepší produkty X3 a dokonce GLC. Držadlo na této straně má však mnohem větší sílu, než by mnozí mohli  využít.Navzdory své pozoruhodné výkonnostní kompetenci si každé  Audi SQ5 z roku 2022 zachovává certifikovanou kvalitu jízdy s menšími Q5 a také se promění v normálně spolehlivou kabinu Audi.

Zdá se, že by to mohlo být na několik let definitivní. Zaškrtněte většinu políček, se kterými se bude počítat, Oahu je stále menší fialová odrůda SQ5, kterou je těžké přehlédnout. X3 s označením M a také AMG GLC se zdají být mnohem příjemnější, každá kreativní a spojená s touto pneumatikou, spolu s žádnou RS Q5 nad SQ5, nejrychlejší varianta crossoveru Audi se zdá být trochu nedostatečně obsazená. Také s tímto typem subjektivní kritiky je opravdu těžké dostat chybu na všechny SQ5.

Vnější design

Stylový styl jakéhokoli SQ5 bude pravděpodobně některými vnímán jako neznámý pocit, zatímco jiní by se mohli těšit z omezení Audi. Toto SQ5 se stává Audi s odznakem S a stává se sportovnějším uspořádáním jako střešní spoiler S, jednotlivé střešní / zadní panely a dokonce i částečné prahy spolu s 20palcovými pneumatikami z lehké slitiny. Kompletně naváděná přední světla, stejně jako elektricky ovládaná zadní světla, bývají typická, podobně jako elektrické víko zavazadlového prostoru, hliníkové boční lišty střechy a také zadní bezpečnostní okna.

Tento klip Premium Plus nabízí velkolepé střešní okno. Měří 183,9″ na délku, 65,3″ na výšku a dokonce 84,3 palce na šířku (jako plocha zrcadla na stěně), není místo toho vyžadováno každé Audi SQ5 2022, ale BMW X3 je téměř stejně velké. Tento rozvor se prodlužuje na 111,2 palců a po naplnění funguje schválení podlahy na 8,2”. Kontrolní libry mohou být 4 321 lb, pouze o 4 libry těžší ve srovnání s ekvivalentem X3 M40i, také se dodává s 6trubkovým motorem a všemi typy pneumatik.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

To, co odlišuje SQ5, jako vždy, je rozhodně vynikající kvalita zvuku každého materiálu, spojení a dokonce i kovového akcentu. Celé to působí dlouhotrvajícím dojmem a dotaženým do konce, působí trochu skličujícím dojmem, v čemž tento typ báječně řešeného interiéru působí přiměřeně srozumitelně. Není to ošklivé, ale také by tam nemělo být mnoho energie. Toto sezení je však určitě středem zájmu; tato jsou střižena ze směsi koženého materiálu a alcantary a přední boční křesla bývají také desetkrát energeticky pružnější. Každá 7palcová obrazovka počítače infotainmentu (dražší kusy zažijí 8,3palcovou obrazovku) se zdá být o něco dříve, zvláště vedle nejnovějších technologií od Audi. Má však všechny funkce, na které se můžete spolehnout, přičemž obyvatelé v další řadě jsou někdy nepřehlédnutelní a mají zabezpečenou pracovní židli. Tyto lidi bude bavit multidisciplinární technika prstokladu.

Všechny  Audi SQ5 2022Střihy přicházejí se spoustou pravidelných dovedností. Tyto prémiové lodě mají automatickou třípolohovou rukojeť, vnitřní zpětné zrcátko se stmíváním v autě, podsvícení, ovládání tempomatu, zapalování s vynuceným spojením a dokonce i závěsnou rukojeť. Tato pohodlná křesla z kůže / alcantary dokážou upoutat pozornost a navíc zde lidé najdou 8směrnou potenciální změnu (s řadou možných úprav beder pro řidiče) a luxusní opěrky hlavy. Společně s jednoduchým a snadným předsenzačním městem tvoří bezpečnostní nástroje nezbytnou couvací kameru. Tato technologie MMI tvoří každý 8palcový barevný displej, jehož použití je rozhodně docela intuitivní. Nejlepší 2 kusy získají větší 8,3palcovou show. Standardní atributy zahrnují HD televizi, Apple CarPlay,

Motor Audi SQ5 2022

Každý SQ5 je založen na přeplňovaném motoru s půltuctem trubek. Tento 3,0litrový motor V6 TFSI nabízí žádoucí maxima, pokud jde o výkon 349 koní a také 369 lb-stop přeřazených na všechny pneumatiky s 8-10stupňovou automatizovanou převodovkou. Každý motor skutečně reaguje a točivý moment se také solidně dostaví přes velmi nízké propady, a i když je slyšet robustní zvuk V6, neposkytne vám na tomto trhu mnoho příležitostí k úniku. V reálném životě však tato kombinace služeb dodávky štíhlé energie a čistého cvičebního potenciálu Audi SQ5 2022 není snadným úkolem dělat chyby. Ta výbava prostě není špatná. Vzhledem k tomu, že rychlík BMW 8-10 může být výrazně méně pohotový, kvůli změnám obvykle nenápadně občas a postupně jednou s šťouchnutím. Celá věc může být také zručná a rychlá, bez ostré hrany, kterou by mnozí milenci možná hledali. Pokud jste upgradovali s Foundation Q5 (jeden 2. litrový, tři kontejnery), každé zhodnocení výkonu SQ5 je samozřejmě patrné.

Tento směr bude specifický a do procesu bude i nadále kladena velká váha. S až 85 procenty točivého momentu, který lze přenést na zadní pneumatiky, je to opravdu zábavný a fascinující společník. Každá jízda je ve srovnání s každým X3 M mnohem uvolněnější, i když Audi SQ5 2022er nejezdí vlásečnicové zatáčky s podobnou autoritou od kterého SUV a shodnou lze určit i na ostřejším Porsche Macan. Na silnici se však uvolněný postoj každého SQ5 a také nedostatek hluku od vozovky nebo případně od kol z kabiny pohybují kolem těchto úrovní pro vaše luxusní SUV. Díky adaptivnímu uzávěru čerstvého vzduchu můžete k ovládání řízení použít možnost Unique,

Cena a datum vydání Audi SQ5 2022

Toto Audi SQ5 2022 je k dispozici v několika variantách výbavy a začíná s každým Premium od 52 900 eur. Premium Plus bude brzy k dispozici za 56 900 eur a prestižní trička v sortimentu od 60 650 eur. Takové ceny odstraňují daně, akreditace, registrace a dokonce i přesnou kontrolu známky 995 eur. Audi jen stěží dělá opravdového šmejda a není to o tom začít s touto SQ5. Vzhledem k velké, individuálně tvarované přední masce chladiče pro jemný emblém SQ5 vzadu jde skutečně o typický kultivovaný vývoj Audi.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.