Buick Encore 2022: ceny, přehled, technická data

Buick

Nadcházející Buick Encore 2022 , jedno z nejlepších subkompaktních SUV, je připraveno na další změny. Pokud si to už nepamatujete, Buick Encore byl před čtyřmi lety přepracován a získává jedno z nejlepších vystoupení v segmentu. Přesto Buick zajistí četné venkovní i vnitřní občerstvení.

Nový model Encore bude určitě vypadat mnohem lépe než jeho předchozí generace. Podle různých zdrojů zůstane tento malý crossover pětimístným modelem, ale interiér bude mít více high-tech prvků. Obecně platí, že Encore zní a vypadá lépe než většina jeho konkurentů. Paleta motorů se nezmění, což je trochu zklamání.

Encore 2022 SUV prochází faceliftem

Buick Encore 2022 nezavede redesign. Místo toho bude toto subkompaktní crossover SUV poskytovat aktualizace v polovině cyklu. Kosmetické upgrady však nejsou tak vzrušující, jak se očekávalo. Design zůstává poutavý a moderní. Některé části jsou neuvěřitelně atraktivní, zejména přední zástěra. Buick dodává krásné svislé žaluzie na mřížce a kulaté LED světlomety.

Kapota je výraznější, zatímco některé další části vypadají překvapivě robustně. Encore bude i nadále nabízet stejné kratší zadní převisy a chromové akcenty. Zadní část vozidla je vybavena svislými zadními světly LED a kola zůstávají nedotčena. V nabídce budou nové barvy exteriéru, takže nás sledujte, protože výrobce bude v příštích týdnech sdílet další podrobnosti.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Změny v interiéru

Interiér nového Buick Encore 2022 dostane více aktualizací než exteriér. Na modelu Encore je dobré, že tento crossover nabízí více luxusu než většina jeho konkurentů. Přesto bude výrobce nadále poskytovat aktualizace. Výsledkem je, že nový Encore přichází se vzpřímenějšími materiály a více technologicky vyspělými funkcemi. Design kabiny však zůstává beze změn. Palubní deska má stejný design se stejným rozložením.

Palubní deska již vypadá atraktivně a moderně, takže se zdá, že Buick nepotřebuje žádné další upgrady. Středová konzola je relativně nová a je rozdělena na dvě části. Standardem je stále 8palcová dotyková obrazovka infotainmentu. Základní výbava je standardně vybavena Bluetooth, Android Auto, Apple CarPlay a Wi-Fi hotspotem. Volitelně získáte bezklíčový vstup, prémiový zvukový systém, kožené čalounění a mnoho dalšího.

Možnost jednoho hnacího ústrojí

Jak jsem řekl, Buick Encore 2022 nenabídne žádné nové možnosti pohonu. To znamená, že řada motorů je přenosná. Standardním motorem zůstává benzínový čtyřválec o objemu 1,4 litru s výkonem 138 koní. Tato jednotka je vybavena 6stupňovou automatickou převodovkou a pohonem předních kol.

Volitelně je k dispozici pohon všech kol a systém start-stop. Navíc tento motor poskytuje točivý moment 150 lb-ft a 30 mpg na dálnici. Je zřejmé, že palivová účinnost je pro Buick prvořadá. Stále však doufáme ve volitelný a výkonnější motor.

Datum vydání Buick Encore 2022, cena

Nadcházející Buick Encore 2022 bude stát kolem 25 000 eur. Subkompaktní crossover se do obchodů dostane později v roce 2021.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.