Honda Freed Hybrid 2022: Informace, ceny, technická data

Honda

Současná Honda Freed se pravděpodobně vyřadí z výroby v polovině příštího roku, protože další generace japonského MPV má přijít na trh v září 2022, uvádí zpráva Best Car.

Druhá generace Hondy Freed debutovala v roce 2016 a loni prošla faceliftem. Obnovení v polovině cyklu přineslo do nabídky pětimístnou variantu plus (Honda Freed +). Zpráva říká, že modelová řada příští generace bude zahrnovat Honda Freed + a že bude fungovat na nově vyvinuté platformě.

Když v roce 2016 debutovala současná generace Honda Freed, její dostupný hybridní pohon (Honda Freed) byl prvním modelem na světě, který pro hnací motor používal neodymový magnet bez těžkých prvků vzácných zemin. Jaké inovace se dočkáme u nové generace Honda Freed Hybrid je stále známo, ale nyní víme, že bude sdílet hybridní systém e: HEV s Hondou Jazz čtvrté generace a Hondou HR-V.

Jako reference používá hybridní systém e: HEV dostupný ve čtvrté generaci Hondy Jazz 1,5litrový zážehový motor LEB s výkonem 98 k a 127 Nm spolu s motorem H5, který generuje 109 k a 253 Nm. Řidič si může vybrat mezi třemi režimy: EV Drive, Hybrid Drive a Engine Drive.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Honda Freed 2022 (a Honda Freed + 2022), bude bezpečnější díky integraci pokročilejší verze Honda snímání s sonar senzory a širokoúhlým kamery přední.

Přední širokoúhlá kamera je navržena tak, aby zlepšila zorné pole a noční provoz a zvýšila bezpečnost jízdy ve většině situací. Mohlo by to umožnit, aby model nové generace měl brzdový systém pro zmírnění kolizí, který může použít brzdy, když uvolněný kříží nebo odbočuje do dráhy protijedoucího vozidla. Dokonce by dávalo smysl rozpoznávat dopravní značky, které by mohly být zobrazeny v kapličce přístrojů. Pravděpodobně bude schopen odstranit kondenzaci, což zajistí, že systém bude správně fungovat i v chladném počasí.

Honda Freed nové generace nebude jediným zcela novým mini MPV, které v roce 2022 dorazí na asijské trhy. Pár měsíců před Hondou se na japonský trh dostane další generace Toyoty Sienta.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.