Hyundai Palisade 2022: specifikace, cena, datum vydání

Připravovaný Hyundai Palisade 2022 je velmi moderní a atraktivní SUV střední třídy. Je to jeden z nejprodávanějších modelů v segmentu a pravděpodobně dojde k novým aktualizacím. Palisade má tři řady sedadel, vypadá skvěle a jeho pohodlí je prostě úžasné. Nečekáme žádné razantní změny, ale drobné aktualizace určitě nastanou.

Většina aktualizací se bude týkat kaligrafického vybavení, ale i základní vybavení bude mít aktualizaci jednu nebo dvě. Obecně je SUV Palisade perfektní náhradou za model Santa Fe XL a tento model je rok od roku neustále vylepšován. 2022 palisáda se dostaly na trh později v roce 2021 a jeho cena zůstane beze změny.

Facelift Palisades 2022

 Zcela nový Hyundai Palisade 2022 už vypadá atraktivně a moderně. Z tohoto důvodu bude výrobce poskytovat pouze drobné aktualizace. Palisade nepřepne na jinou platformu, takže jeho velikost zůstane stejná. Palisade je SUV střední velikosti a model 2022 získá kolem chromované masky trochu více chromu. Mřížka se nemění a dokonce ani LED světlomety jsou neporušené.

To není špatné, protože celý čelní panel vypadá úžasně. Varianty výbavy SE a SEL jsou k dispozici se stejnými 18palcovými litými koly. Na druhou stranu vyšší úrovně výbavy nabízejí působivá 20palcová litá kola. Výbava Calligraphy přichází s přepracovanými světlomety LED a má také širší zadní světla.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Změny v interiéru

Interiér Hyundai Palisade 2022 opět nabídne mnoho kvalitních materiálů a vysokou úroveň pohodlí. Toto SUV střední třídy navíc nabízí spoustu špičkové výbavy. K dispozici bude prostor pro sedm cestujících a všechny tři řady nabídnou velkorysý prostor pro hlavu a nohy. SUV Palisade také nabízí 86,4 kubických stop nákladového prostoru se sklopenou druhou a třetí řadou sedadel.

Základní výbava je vybavena standardní 8palcovou dotykovou obrazovkou, Android Auto, Apple CarPlay a různými bezpečnostními pomůckami. V nabídce budou nové asistenční systémy, ale tyto funkce budou volitelné. Informační a zábavní systém je aktuální a Palisade nadále nabízí stejný 12,3palcový digitální sdružený přístroj. Výbava Calligraphy nabízí ještě větší luxus, jako je ambientní osvětlení, kožené čalounění a mnoho dalšího.

Pod kapotou

Pod kapotou se nic nemění, a tak zůstává 3,6litrový V6. 2022 Hyundai palisáda vyvíjí 291 koní a až 262 lb-ft točivého momentu. K dispozici je osmistupňová automatická převodovka, která nabízí velmi plynulé řazení. Palisade je standardně dodáván s pohonem předních kol, zatímco pohon všech kol zůstává volitelný.

Hyundai nabízí mnoho jízdních režimů, včetně režimů jako Eco, Comfort, Sport a Smart. Načtení volitelné konfigurace AWD navíc poskytuje další režim sněhu. Toto středně velké SUV dokáže vytáhnout až 5 000 liber, což je více než dost.

Datum vydání Hyundai Palisade 2022, cena

Cena nadcházejícího Hyundaie Palisade 2022 bude začínat zhruba na 33 500 eurech. Varianta výbavy Limited je k dispozici za 46 000 eur a varianta kaligrafie za téměř 50 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis