Infiniti QX50 2022: Interiér, motor a úpravy

Nadcházející Infiniti QX50 2022 je jedním z největších kompaktních crossoverů na trhu. Druhá generace modelu debutovala v roce 2019, což z ní činí relativně nové vozidlo. Má opravdu stylový a moderní vzhled. Jeho interiér je navíc také moderní a plný luxusu. Vypadá jako prémiové SUV, ale tento model má také své slabiny.

QX50 je umístěn pod třířadým modelem QX60 a má identický design, přestože pojme pouze pět lidí. Má vynikající jízdní vlastnosti a velkou sílu. Infiniti nabídne vylepšení v polovině cyklu v roce 2022. Prodej začíná později v tomto roce a zde je vše, co potřebujete vědět o novém QX50.

Barvy a změny QX50 2022

Zcela nový Infiniti QX50 2022 nebude obsahovat žádné zásadní upgrady. Bez ohledu na to je tento model v současné době zastíněn zbrusu novou verzí QX55, která vypadá opravdu úžasně. Přesto zůstává QX50 jedním z top modelů ve své třídě. Má sportovní vzhled a šikmý sloupek D a zakřivenou linii střechy. Vzhled je docela moderní a QX50 má větší černé otvory v mřížce. LED pásky jsou navíc opravdu sportovní a oceňujeme také velkou přední zástěru.

Zadní část nepřináší na stůl nic nového a nezmění se ani neuspořádaný design střechy. 2022MY je nabízen v řadě úžasných barev exteriéru. Patří sem barvy jako Graphite Shadow, Liquid Platinum, Hermosa Blue, Lunar White a Black Obsidian.

Uvnitř občerstvení

Zdá se, že kabina Infiniti QX50 2022 byla přestavěna, ale není tomu tak. Pravdou je, že Infiniti prostě ví, jak vytvořit luxusní design interiéru, který vždy vypadá svěží a nový. Všechno v kabině vypadá tak moderně a atraktivně, že nic na tomto kompaktním crossoveru nemůže být nepříjemné. S 38,7 palce prostoru pro nohy vzadu je prostor v interiéru pro kompaktní segment více než dostačující.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nákladní prostor nabízí 31,1 kubických metrů prostoru, což je dostačující. Infiniti obsahuje systém infotainmentu se dvěma displeji, kožené čalounění, sportovnější volant a řadu dalších standardních funkcí. Někteří kupující stále nesnášejí informační a zábavní systém a jeho matoucí nabídky. Infiniti přinese mírné aktualizace, takže neočekáváme žádné výrazné upgrady interiéru.


Technická data motoru Turbo-Four

Připravovaný model 2022 Infiniti QX50 nabízí skvělý výkon díky 2,0litrovému turbo čtyř benzínovému motoru. Motor má výkon 270 koní a točivý moment 280 lb-ft. Standardně má také převodovku CVT a pohon předních kol.

Výkon se v roce 2022 nezmění, což není vůbec špatné. Pokud jde o hodnocení spotřeby paliva, crossover QX50 dosáhne 24 mpg ve městě a 30 mpg na dálnici. Tento kompaktní crossover SUV zrychlí z 0 na 60 mph za 6,1 sekundy.

Datum vydání Infiniti QX50 2022, cena

Očekává se, že nový Infiniti QX50 2022 bude uveden na trh později v roce 2021. Koronavirus by mohl způsobit, že Infiniti odloží svůj start na první čtvrtletí roku 2022. Ceny zůstávají stejné, což znamená, že základní konfigurace bude stát 38 500 eur. Nejvyšší výbava vás ale stojí více než 55 000 eur.

Autobrezik