Lexus LC 2022: ceny, změny, technická data

Kabriolet Lexus LC 2022 Nové možnosti převodovky, datum uvedení na trh, změna  – Mezi všemi jeho nedokonalostmi je jeden zvláštnost, ale řídit kabriolet Lexus LC 2022 je jako poprvé sledovat „Základní instinkt“, více než trochu zlobivé a soustředěné. přímo na voyeurech, pozitivní. Něco, co stojí za to si znovu sednout, stejně jako LC Coupe, které jsem si zamiloval s ohledem na rok 2016.

Letos LC září novým kabrioletem, který v receptu fiktivního Astonu sotva změní bod. rok pozadí. Než bude odhaleno, LC je zodpovědné za to, že nám ukáže část Lexusu, v žádném případě: aspirace.

Specialita

Ne takovým způsobem, že by hrozby byly křehké, i když je to spojeno pro lepší kontakt než velká turné. Lexus následuje cestu kabrioletu LC při absorbujícím a ohleduplném nasazení a pohonu adaptivních tlumičů, aby odstranily otřesy, které jeho velké, volitelně dostupné 21palcové profily pronikají skrz karoserii bez střechy.

Průvodce pneumatikami prezentovaný na pevné střeše, ale málokdy přehlédnut  Kabriolet Lexus LC 2022  má na svých pultech jedny z největších kódování, které Lexus možná zakódoval. Je tu chyba s dynamikou LC; je to přídržná hmotnost kabrioletu 4 540 liber. Mysleli byste si, že držáky nápojů velikosti Thin-Speedy budou mít zásadní význam.

Exteriér a interiér

Nemusí být implementován čtyři roky po jeho vydání jednoduše proto, že  Lexus LC 2022 Cabrio je  stále nezvykle dostačující a pozoruhodně důkladný, aby se tak nestalo. Toto je tvar pro věky, s mřížkou přesýpacích hodin ležící samostatně mezi směrovými předními světly, která jsou zarovnána jako organizace hvězd ve vaší sítnici.

Drobné informace poskytnuté jednotlivcem vylepšují tvar dvoudveřového vozu více než obvyklé banální zakřivené linie střechy a horké povrchy. Lexus to nakopne do přívodů kyslíku v hokejovém pasu, pak se vše zužuje do zadního uzávěru, který je opět připevněný těmi světelnými diodami. George HW Bush potřeboval 1 000 jednoduchých věcí, než se dostal přes jeho fázi; Lexus potřeboval pouze 4.

Lexus LC 2022 Cabrio se hodí k pohodlným vstupním kontejnerům, které sedí jako včely uvnitř poupěte a zabalí je do okřídlených dveří.

Je to kokon, ale s děličem plochy, aby se cestující nedostali od důležitých částí: řadicí páka, která ovládá kolébkový spínač, volič funkcí generátoru. Lexus vás udrží v kontaktu se snadno dostupným audiosystémem Mark Levinson o výkonu 915 wattů a semianilinovou přírodní kůží, a to vás potěší.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace

Řidiči se dostanou do všech ostatních center spokojenosti, jakmile stisknou tlačítko start a zapálí hlučný V-8 LC 500 Cabrio. Je tu hybridní kupé V-6, které se zdánlivě dívá na aspekty šicího stroje, část vesmírného skútru Jetson – pak je tu 5litrový V8 s výkonem 471 koní, který má písničky o snadno dostupném sportovním výfuku, jako je Rice Krispies o nízkém zásahu, který může projít filtrem. Systém.

Díky rychlému řazení 10stupňové automatické převodovky zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy. Není problém rychle předjet ostatní vozidla nebo využít sílu motoru pro svižnou akceleraci. Látková střecha se sklopí za přibližně 15 sekund, což je ideální pro rychlé zastávky v tunelech, kde si můžete vychutnat úžasný zvuk motoru.

Lexus LC 2022 Cabrio – cena a datum uvedení

Lexus LC 2022 Cabriolet, který stojí 2 550 625 Kč, je dobře vybaven bezpečnostními prvky a tiše pronikl na novou úroveň, do oblasti Aston Martin, Jaguaru a dokonce i Mercedesu SL. Má sice jednu nebo dvě chybičky, ale celkově funguje velmi dobře, jak jsme již dříve zmínili. Je to pravděpodobně ideální vůz, který odhaluje duši značky Lexus.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.