Lexus LC 2022: specifikace, cena, datum vydání

Kabriolet Lexus LC 2022 Nové možnosti převodovky, datum uvedení na trh, změna  – Mezi všemi jeho nedokonalostmi je jeden zvláštnost, ale řídit kabriolet Lexus LC 2022 je jako poprvé sledovat „Základní instinkt“, více než trochu zlobivé a soustředěné. přímo na voyeurech, pozitivní. Něco, co stojí za to si znovu sednout, stejně jako LC Coupe, které jsem si zamiloval s ohledem na rok 2016.

Letos LC září novým kabrioletem, který v receptu fiktivního Astonu sotva změní bod. rok pozadí. Než bude odhaleno, LC je zodpovědné za to, že nám ukáže část Lexusu, v žádném případě: aspirace.

Specialita

Ne takovým způsobem, že by hrozby byly křehké, i když je to spojeno pro lepší kontakt než velká turné. Lexus následuje cestu kabrioletu LC při absorbujícím a ohleduplném nasazení a pohonu adaptivních tlumičů, aby odstranily otřesy, které jeho velké, volitelně dostupné 21palcové profily pronikají skrz karoserii bez střechy.

Průvodce pneumatikami prezentovaný na pevné střeše, ale málokdy přehlédnut  Kabriolet Lexus LC 2022  má na svých pultech jedny z největších kódování, které Lexus možná zakódoval. Je tu chyba s dynamikou LC; je to přídržná hmotnost kabrioletu 4 540 liber. Mysleli byste si, že držáky nápojů velikosti Thin-Speedy budou mít zásadní význam.

Exteriér a interiér

Nemusí být implementován čtyři roky po jeho vydání jednoduše proto, že  Lexus LC 2022 Cabrio je  stále nezvykle dostačující a pozoruhodně důkladný, aby se tak nestalo. Toto je tvar pro věky, s mřížkou přesýpacích hodin ležící samostatně mezi směrovými předními světly, která jsou zarovnána jako organizace hvězd ve vaší sítnici.

Drobné informace poskytnuté jednotlivcem vylepšují tvar dvoudveřového vozu více než obvyklé banální zakřivené linie střechy a horké povrchy. Lexus to nakopne do přívodů kyslíku v hokejovém pasu, pak se vše zužuje do zadního uzávěru, který je opět připevněný těmi světelnými diodami. George HW Bush potřeboval 1 000 jednoduchých věcí, než se dostal přes jeho fázi; Lexus potřeboval pouze 4.

Lexus LC 2022 Cabrio se hodí k pohodlným vstupním kontejnerům, které sedí jako včely uvnitř poupěte a zabalí je do okřídlených dveří.

Je to kokon, ale s děličem plochy, aby se cestující nedostali od důležitých částí: řadicí páka, která ovládá kolébkový spínač, volič funkcí generátoru. Lexus vás udrží v kontaktu se snadno dostupným audiosystémem Mark Levinson o výkonu 915 wattů a semianilinovou přírodní kůží, a to vás potěší.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace

Řidiči se dostanou do všech ostatních center spokojenosti, jakmile stisknou tlačítko start a zapálí hlučný V-8 LC 500 Cabrio. Je tu hybridní kupé V-6, které se zdánlivě dívá na aspekty šicího stroje, část vesmírného skútru Jetson – pak je tu 5litrový V8 s výkonem 471 koní, který má písničky o snadno dostupném sportovním výfuku, jako je Rice Krispies o nízkém zásahu, který může projít filtrem. Systém.

Díky rychlé výměně komína prostřednictvím 10rychlostní automatiky jej lze ovládat z -60 mil za hodinu za 4,6 okamžiku. V žádném případě nejde o zdlouhavé tlačení na benzín, abyste předskočili návštěvníky nebo vytlačili konkrétní sílu potřebnou k zaplacení následujícího jídla. Textilní střecha je minimalizována (cca 15 sekund), jako by byla chycena sem a tam přes tunely, jen pro šílený soundtrack.

Lexus LC 2022 Cabrio – cena a datum uvedení

Lexus LC 2022 Cabriolet  , který stojí 102 025 eur,  je dobře kategorizován podle ochranných pomůcek a v tichosti prorazil novou půdu, region Aston a Jag a dokonce i Mercedes SL. Je to hluboce chybné v jednom nebo dvou přístupech, ale funguje velmi dobře, jak jsme zde zmínili již dlouho předtím. Pravděpodobně ideál, ve kterém se odhaluje duševní život Lexusu.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis